Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dnepr 650. .... csináld magad. De hogy?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    Mivel fessem hogy a benzin ne oldja le?
    Nekem Vas Csabi a kandallófestéket javasolta a kipufogóra is. Azt mondja, nem oldja le a benzin, akkor a blokkról se szabad.

    Három mt van a garazsban.
    Jó neked. Én is gondolkozok még 1 en, egy MTré 9-esen. Ez után normális motorral foglalkozni nem olyan.
    Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2015 márc. 15, 21:35.
    OdinHEM kedvelte ezt.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #77
      Ez után normális motorral foglalkozni nem olyan.
      Nehéz a szerről lejönni, mi...?
      Lemezjáték, OdinHEM és 3 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #78
        Ez egy nagyon ide illő hozzászólás. Erről nem lehet lejönni. Amennyi időt, energiát és pénzt elnyomtam már ezekre a motorokra...ha minden órát amit ezekre a gépekre áldoztam 15€ val kifizetnének nekem már bőven milliomos lennék...
        Lemezjáték, Igor és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #79
          De mindettől fuggetlenül ha kész és becsületesen meg van csinálva hatalmas élvezet velük menni.

          Tudjuk. Videó is van róla: Korrupte Wohnraumlenkung

          Komment


            #80
            Fekete motorblokk polirozott gyújtásfedéllel es bordaélekkel.
            Szerintem akkor már a gyújtásfedél is legyen fekete.
            Everything is better when you decide you don't care.

            Komment


              #81
              akik csak használják az autót , motort , és ólomból van a falábuk és botból a fülük . Viszont nem csinálnak gondot semmiből , nem hallanak „zörejeket” , hasítanak gondtalanul .
              Nah most magamra ismertem!!!
              Szerintem a lényeg, hogy élvezze az ember a járművét, ha túlságosan belemerül, elveszik a részletekben, csak feleslegesen idegeli magát és az életéből röppennek a drága órák! Amikor széthullott az enyém, csak annyit mondtam, hogy "több is veszett Mohácsnál" ... aztán ittam egy sört

              Komment


                #82
                Ezzel en is igy vagyok. De.... Meg kell normalisan csinalnom legalabb a teljes hajtásláncot a blokkal együtt hogy tudjak vele munkába járni. No meg a féket...ami gyakorlatilag annyit ér mint erdőtűzben a hangyapisi. A többi nem lesz tul csicsázva. Node mi az elvesztegetett óra? A garazsban csinálgatni a mocit, pár cigaretta, jópár sör.... Az utóbbiból minél többet fogyaszt az ember annál okosabb. Vagy a másik verzio asszonnyal gyerekkel elmenni függönyt venni az Ikeába szombat delután... Hat srácok, inkább kipucolom a blokkot az olajsárbol, még ha valaki akár bele is szart, minthogy az asszonnyal menjek függönyt venni..... Én imádom ezeket a ruszki dögöket turni... Biztos nem vagyok egyedül, hisz sokan nézik ezt a forumot....nem ok nelkul. ..

                Komment


                  #83
                  Egy kis kedvcsináló a Táncoslábú tiszteletes című filmből. Adriano Celentano látható a filmben 1:29-től a Videa-n

                  Click image for larger version

Name:	Celentano.JPG
Views:	1
Size:	63.0 KB
ID:	144024

                  Komment


                    #84
                    .....jók a verdák a háttérben

                    Komment


                      #85
                      A tegnapi meg a mai nap henger és hengerfej pucolással telt. A hengerek okés, mert kokilla Öntvény, de a hengerfejek okádékul néznek ki. Sajnos idekint nem kapni trisót, igyhát marad a backofen spray... ha otthon leszek telibe gyöngyözöm őket. Remelem hogy jobban néznek majd ki. Hengerfúrás teren viszont tanacstalan vagyok..
                      kb mennyiért furnak meg magyarban egy hengert? ?

                      Komment


                        #86
                        kb mennyiért furnak meg magyarban egy hengert? ?
                        Nekem 4 ezer volt/db.
                        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                        Komment


                          #87
                          asszonnyal gyerekkel elmenni függönyt venni az Ikeába szombat delután
                          Pár bejegyzéssel feljebb írtál a hűtőbordákról, meg afféle "szépészeti" beavatkozásokról. Na akkor jutott eszembe, hogy én mikkel szórakoztam, és arra céloztam. Sok olyan dolgot csináltam, alakítottam a motoron, amit ha újból kezdeném másképp csinálnék- 16-os kerék, áttételekkel szórakozás, régi kezelőszervek, ültetés, wartburg generátor stb... mindegyiktől vagy szebb lett, vagy kicsit jobb, de jöttek hátrányok is szép számmal. No meg a fék, amit írtál! Én is lecseréltem, fentebb volt szóbahozva: Én Szolnokon Velkeiéknél csináltattam, olyan szürkés pofát ragasztanak mint amiről itt írtak. Kifűzött dobjaimat szabályozták, ragasztották újra a pofákat, illetve kellettek a féklapok is, hogy beszabályozzák az egészet. 2 agy, 4 pofa ragasztása, + szabályzás összesen 9 ezer jó magyar forint volt!

                          - - - Updated - - -

                          kb mennyiért furnak meg magyarban egy hengert? ?
                          Nekem 4 ezer volt/db.
                          akörül, nekem olcsóbb volt hazapostáznom a hengereket, mint itt fúratni....

                          Komment


                            #88
                            Hát akkor en is otthon furatom meg! Idekint 85€ per darab az induló ár... A fékeket van kivel ragasztassam, a többit bent a cégnél megcsinálom.

                            Komment


                              #89
                              Click image for larger version

Name:	20150323_182658.jpg
Views:	1
Size:	141.4 KB
ID:	144039Click image for larger version

Name:	20150323_182712.jpg
Views:	1
Size:	147.3 KB
ID:	144040

                              Szelephimbák. Beleszórtam őket a csiszolódobba, persze tengely és persely nélkül. Kb fél órát hagytam őket. Ingyen volt...

                              - - - Updated - - -

                              Click image for larger version

Name:	20150323_182836.jpg
Views:	1
Size:	161.6 KB
ID:	144041Click image for larger version

Name:	20150323_182830.jpg
Views:	1
Size:	179.5 KB
ID:	144042
                              no ez az a hengerfej amiből kevesebb van idekint. Meg retkesek de csak szemléltetesből teszem fel..

                              - - - Updated - - -

                              Click image for larger version

Name:	20150323_182917.jpg
Views:	1
Size:	153.3 KB
ID:	144043

                              Ezzel a fajtával meg rogyásig van minden...nem kő a németnek...nem tudom mi vele a bajuk...

                              Komment


                                #90
                                Az alsóban vannak a különböző méretű szelepek, igaz?
                                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X