Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Izs rezonátor

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    soveny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De mégis, jórészt a hadsereg volt a vásárló.
    Az egyenruhák tervezésével is komoly divattervezők foglalkoznak, hogy tessen a szép szál legényeknek és kedvet kapjanak magukra ölteni.
    OdinHEM és soveny kedvelte ezt.
    Everything is better when you decide you don't care.

    Komment


      #17
      wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A 2 kipufogó mindíg kényszermegoldás 1 hengernél...
      Igen, elég kellemetlen megoldás, amit az értékesítők/vásárlók akartak. A teljesítménynek biztosan nem tett jót, pl. amit egy másik témában leírtam gondot a Pannoniámmal kapcsolatban (elkenődött dugattyú), az javarész a két kipufogónyílás közötti "hídnak" köszönhető így műhelyben megvizsgálva. Nagy hőt kapott a magas fordulatszámtól, kitágult mert rossz a hőelvezetése és nekinyomódott a dugattyúnak, az meg el talált olvadni...
      wsievers kedvelte ezt.
      There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

      Komment


        #18
        Én ebből azt szűrtem le hogy a 2 henger 2 kipu (p21) az már sokkal jobb megoldás, de ott meg mással van a gond...
        You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

        Komment


          #19
          Aries88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Én ebből azt szűrtem le hogy a 2 henger 2 kipu
          Az Izsnél is volt ilyen, Jupiter a neve...
          2 hengernél pedig a spórolás a probléma...2 hengerre 1 karbi, és mégis az egyik hengernek nincs normális töltése...
          korompaiistvan kedvelte ezt.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            #20
            Aries88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Én ebből azt szűrtem le hogy a 2 henger 2 kipu (p21) az már sokkal jobb megoldás
            Kétüteműnél jobb ha annyi a kipufogó amennyi a henger, egyszerűbb úgy kivitelezni és esetleg változtatni rajta. Múltkor nézegettem a motorosszánok blokkjait, láttam kétütemű 2 hengeres 1 kipufogóval úgy, hogy valami csúnya öntvénydarabbal volt közösítve. Kb. olyasmi kivitel mint egy egyszerű autó leömlője...

            Ahogy nő a hengerek száma, úgy lesz egyre több a komplikáció - az egy darab henger leegyszerűsíti a dolgokat. De azért van annyi előnye a több hengernek, hogy megéri alkalmazni.
            There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

            Komment


              #21
              Pontosítanék nem másolták hanem vitték az egész gyárat .
              mir-mur, OdinHEM és sricsi70 kedvelte ezt.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X