viseltem semmiféle spéci védőruhát motoron
Azon a Szilveszteren száraz idő volt és plössz 12 fok és MZ-n feszítettem!Most meg plössz 5 fok és esővel megtoldva!Na és ,,Babéta"ami kevesebb hőt termel!.............hát meg amúgy is!
........hát!Ezért próbálom az Evipas-t!Mert az passzíválja a fémet!
De ha évente egyszer-kétszer kimosom akkor is megéri mint ezreket költeni festékre!,,Óccó"-ba szerintem nincs olyan festék amit a benzin ki ne kezdene!Ha meg mégis rozsdál akkor teszek rá egy rejtett műanyag kannát és...........,,jóccakát"!
)


rémium benzin????
A ,,sikuliba" szupert hogy ne csörögjön.......meg ilyenek!Nem kell oda cetli!Megérzi azt a jó veterán mi gyön a ,,csűbül"!

Köszönöm!De már nem sokáig mert belezem a kipufogót!Hagy dörmögjön!Elvégre a ,,háziasszonyok Harly Davidsonja"!Köszi a rozsda tippeket is!Nem csinálok nagy faxnit belőle!Ha nem lesz hó úgy is majd mindennap megyek majd vele!
Komment