Ne végy rá mérget
)) Egyébként sokkal rosszabb mégegyszer szétszedni , mint rendessel összerakni ...
)) Egyébként sokkal rosszabb mégegyszer szétszedni , mint rendessel összerakni ...
))


, ha sikerül rávenni az asszonyt .

)) Egyébként a fene tudja ,mit képesek egyes "szerelők " művelni a tömítő felülettel , de a motorszám miatt viszont muszáj megőrizni a blokkot ! közé ütnék a blokkfeleknek csavarhúzót , laposvágót , ... utána persze szivárog az olaj . Ez az epoxigyantás megoldás nem reped el a felülettől a későbbiekben ? Milyen anyagot használsz ? Hőtágulásra nem érzékeny a kétféle anyag összetételénél ? egyébként mi a tapasztalatod a szilikonkaucsuk jellegű anyagokról ? (nincsenek jó tapasztalataim ...)
Komment