Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Komár moped 1979-es évjárat...

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    Hát ma nem vagyok a topon. Marhaságokat mondok és teszek egész nap. Tudjuk be a fejfájásos, nem-tudom-mi-van-velem betegségnek. Bocsi az ötletelésért!

    Komment


      #47
      pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hát ma nem vagyok a topon. Marhaságokat mondok és teszek egész nap. Tudjuk be a fejfájásos, nem-tudom-mi-van-velem betegségnek. Bocsi az ötletelésért!
      Üdv, pasetta!

      Semmi gond.....nálam is volt már, hogy elgurult a gyógyszerem
      Mindenesetre, jobbulást....

      Tisztelettel....

      Komment


        #48
        Van hosszú menetűben is megfelelő hőértékű . (ne vedd laposabbra , esetleg komplett hengerfej cserén nem gondolkoztál ? az a legbiztosabb megoldás .)

        Komment


          #49
          zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Van hosszú menetűben is megfelelő hőértékű . (ne vedd laposabbra , esetleg komplett hengerfej cserén nem gondolkoztál ? az a legbiztosabb megoldás .)
          Üdv Zahi!

          Köszi a válaszod....akkor nézek olyat
          Nem gondolkodtam, mert megrendelésre csinálom...Igazából jól sikerült...bele is van ragasztva, belülről szét van "nyomva",ahogy kell....szerintem így is jó lenne, de fő az óvatosság...
          Tudod, régen is mentek így vasak, amikor, még kevesebből kellett többet csinálni

          További Tisztelettel....
          pasetta és zahi kedvelte ezt.

          Komment


            #50
            NGK BP7ES (kb 225 -ös hőérték) ,esetleg NGK BP8ES (kb 260-as hőértékű ) gyertyával próbáld , ezek lapos tömítéssel ellátott, 19 mm menet hosszúságú 14 x 1,25 menetű gyertyák , elméletileg jó kell hogy legyen ...
            Fergusson kedvelte ezt.

            Komment


              #51
              zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              NGK BP7ES (kb 225 -ös hőérték) ,esetleg NGK BP8ES (kb 260-as hőértékű ) gyertyával próbáld , ezek lapos tömítéssel ellátott, 19 mm menet hosszúságú 14 x 1,25 menetű gyertyák , elméletileg jó kell hogy legyen ...
              Kedves Zahi!

              Köszönöm a válaszod....megpróbálom

              Komment


                #52
                A 260-assal vigyázz! Véletlen raktam a ŰKomarba egyszer egy Isolator 260-ast. Ment, mint a futóegér! Én meg rettegtem a nyeregben! Izzott a blokk. De ezt a sztorit már leírtam valamely gyertya témájú hozzá vakkantásomban.
                Fergusson kedvelte ezt.

                Komment


                  #53
                  pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A 260-assal vigyázz! Véletlen raktam a ŰKomarba egyszer egy Isolator 260-ast. Ment, mint a futóegér! Én meg rettegtem a nyeregben! Izzott a blokk. De ezt a sztorit már leírtam valamely gyertya témájú hozzá vakkantásomban.
                  Igen, írtad egyszer....akkor is jót mosolyogtam... A haverom örülne neki (akinek csinálom) én már nem annyira,mert ismét "vendég" lenne nálam a gép

                  Komment


                    #54
                    Íme a legújabb szerzemény garázsba tartott, hölgy tulajdonostól , nem dohányzó. A tulaj azt mondta húsz éve még ment,hát lesz vele meló.Azért egy tálca sört megért.Click image for larger version

Name:	WP_000072.jpg
Views:	1
Size:	203.9 KB
ID:	144767
                    Atti69, pasetta és 3 további látogató kedvelte ezt.

                    Komment


                      #55
                      Nagyon autentikus ! gratula !
                      Egy kis brigéciolos lemosás után , az Evipass-os , esetleg RO-55 -ös kezelés csodákat művelhet nála ! Csak mosd meg utána bő vizzel , és polírozd ki a festést és a krómokat ...
                      Olajcsere , és üza. rendszer tisztítás után belövöd a gyujtást és már hadra is fogható !

                      Komment


                        #56
                        Totyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Íme a legújabb szerzemény garázsba tartott, hölgy tulajdonostól , nem dohányzó. A tulaj azt mondta húsz éve még ment,hát lesz vele meló.Azért egy tálca sört megért.[ATTACH=CONFIG]28287[/ATTACH]
                        Egy tálca sör? Többet is meg ért volna mit megadnék ha nekem is ilyen szerencsém volna😄😄 de egy a cél hogy ezek a csodálatos gépek még sokáig működjenek!!

                        Tapatalk-kal küldve az én LG-D315-el
                        pasetta, dongos78 és mátéapu kedvelte ezt.

                        Komment


                          #57
                          hölgy tulajdonostól , nem dohányzó.
                          De a pia, az megy !----------

                          Azért egy tálca sört megért
                          Atti69, pasetta és Fergusson kedvelte ezt.

                          Komment


                            #58
                            Faintos kis masina!!! Ha jól emlékszem a kürtjét 4,5 voltos zsebtelep eteti.

                            Komment


                              #59
                              A másikon megvan az elemtartó 1.5V-os góliátelem megy bele asszem, viszont a kürt az nincs meg sajna.Kiváncsi lennék a hangjára valószinüleg egy torkonragadott kakashoz hasonló.
                              Fergusson kedvelte ezt.

                              Komment


                                #60
                                Tiszteletem az olvtársaknak!
                                Ismét akadt egy kis problémám. Képzeljétek el, megvettem a Komar-hoz a gy.kapcsolót,ami természetesen utángyártott, ráadásul Lengyel gyártmány (elvileg). Akárhogy rakom be, ha világításra kapcsolom, kis idő után úgy csinál,mintha leállítanám....már mindent megnéztem, összes csatit leszigeteltem kábelvédővel, de így is azt csinálja...tanácstalan vagyok!
                                valami ötlet, részetekről? Azt sem bánnám, ha valakinek volna egy használható kapcsolási rajz, de nagyon szájbarágósan,mert ehhez nagyon bal...asz vagyok
                                Mindenkitől előre is Köszönöm!

                                További Üdvözlettel!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X