Közlemény

Collapse
No announcement yet.

1980-as Romet kadet

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tényleg szebben le kellett volna szednie...
    De ha alaposan kiöblíted, így is jó lehet. Szűrőt viszont mindenképpen iktass a tank - porlasztó közé.
    [ATTACH=CONFIG]28293[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]28294[/ATTACH]
    Rendben és azt mondod hogy akk így nem lesz baja a motornak?

    Tapatalk-kal küldve az én LG-D315-el

    Komment


      #77
      De most így műszerész lámpával belenéztem a hátsórésze az jó cak az eleje ilyen

      Tapatalk-kal küldve az én LG-D315-el

      Komment


        #78
        tibi495 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        De most így műszerész lámpával belenéztem a hátsórésze az jó cak az eleje ilyen

        Tapatalk-kal küldve az én LG-D315-el
        Na benzinel is átmostam így azért már jobb na de 1 óráig szárítottam aztán még a napon is kint hagytam de amikor rakram bele egy kis benzínt látam egy kis víz maradt benne ott fénylett a tetején szerintetek mit csináljak?

        Tapatalk-kal küldve az én LG-D315-el

        Komment


          #79
          Így már tényleg sokkal jobban néz ki. A holdkráterekkel nyilván nem tudsz mit kezdeni, és nem is kell...
          pasetta kedvelte ezt.

          Komment


            #80
            Először is! Mély levegő! Bent tart! ........ Majd megkönnyebbül, mert nem látok semmi vészes dolgot! Jó munka! Ha elfogadsz egy tapasztalati tanácsot a kicsi szűrőt vedd meg! Kicsi a hely a tank és a karbi között. Ezért csak az fér el ott.

            Komment


              #81
              pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Először is! Mély levegő! Bent tart! ........ Majd megkönnyebbül, mert nem látok semmi vészes dolgot! Jó munka! Ha elfogadsz egy tapasztalati tanácsot a kicsi szűrőt vedd meg! Kicsi a hely a tank és a karbi között. Ezért csak az fér el ott.
              Okk ha bár már néha a benzíncsövet elég betuszkolni a motorvédő müanyag mellet

              Tapatalk-kal küldve az én LG-D315-el
              pasetta kedvelte ezt.

              Komment


                #82
                Azám! És, ha neked is olyan "szafaládé" ujjaid vannak, mint nekem, akkor a szívatógombot nyomni nehéz lesz! De tényleg!
                Fergusson kedvelte ezt.

                Komment


                  #83
                  Valóban, talán csak nőgyógyász tulajok hagyták kivágás nélkül a műanyagot
                  pasetta kedvelte ezt.

                  Komment


                    #84
                    pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Azám! És, ha neked is olyan "szafaládé" ujjaid vannak, mint nekem, akkor a szívatógombot nyomni nehéz lesz! De tényleg!
                    Igen már néztem hogy ott gondok lesznek😃

                    Tapatalk-kal küldve az én LG-D315-el
                    dongos78 és pasetta kedvelte ezt.

                    Komment


                      #85
                      Na srácok most akarom visszavinni a szerelőhőz a tankot tudom irtátok hogy hogy keverjek 1:30 as üzemanyagot de most mégis hozzátok fordulok az irtátok 5 liter benzinhez 1,5 dl olajat na ezeket megfelezgettem és nem tom hanyadikra azt kaptam hogy 0,625 l benzínhez 0,1875 dl olajat szerintezek ez így jó (csak azért mert nem teletankal szeretném visszavinni ankot)

                      Tapatalk-kal küldve az én LG-D315-el

                      Komment


                        #86
                        Na azzal a 0,625L benzinnel nem megy majd a moci. A tartalékállásban is kevés lesz az, nem fog kifolyni a karbiba. Tegyél bele minimum 1,5 Litert nyugodtan, mert a próba indítások is el szopogatják a matériát. Én sem tennék bele többet, mert sejtem, hogy lenyúlják. Viszont a kevés anyag miatt meg a munka nehezedhet meg.

                        Komment


                          #87
                          Rendben

                          Tapatalk-kal küldve az én LG-D315-el

                          Komment


                            #88
                            Lenyúlja a szerelő a benzint!? Azért ez egy bizonyítvány. Ami vas nálam megfordul,azt külön tartályról,saját tuti benzinnel üzemeltetem. Ha az óvatos tulaj kevés anyaggal hozza,akkor megtankolom..majd szólok,hogy+benzin.. Nehogymá a hazaúton kifogyjon.
                            sepy, St.Z.350 és 3 további látogató kedvelte ezt.

                            Komment


                              #89
                              az irtátok 5 liter benzinhez 1,5 dl olajat na ezeket megfelezgettem és nem tom hanyadikra azt kaptam hogy 0,625 l benzínhez 0,1875 dl olajat szerintezek ez így jó
                              Nem, mert így 1:3-as keveréket kapsz. A benzin mennyiséget 30-cal kell osztani és nem 3-mal.
                              Bocs a matematikáért, nem cikizésnek szántam. Egyébként olyan boltban, ahol fűkaszát árulnak kapsz olyan keverőflakont, ami direkt így van rovátkolva. Azt nem tudod eltéveszteni akkor sem, ha 0,5 l-t akarsz csak belerakni. Esetedben marad az injekciós fecskendő, vagy a gyógyszeradagoló pohár. (Szirupokhoz adnak ilyeneket )
                              sepy, dongos78 és pasetta kedvelte ezt.

                              Komment


                                #90
                                Rendben

                                Tapatalk-kal küldve az én LG-D315-el

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X