Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Mz ts 125

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Mz ts 125

    Üdv! Valaki esetleg tudna mondani az Mz ts 125-nek egy ideális gyertya hőfokot, mert 260°C-os eddig működött most szereztem be egy véletlen során egy Ngk BP6HS-t ami elvileg csak 175-200°C elég lehet az is?

    #2
    stop eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mz ts 125-nek egy ideális gyertya hőfokot, mert 260°C-os eddig működött most szereztem be egy véletlen során egy Ngk BP6HS-t ami elvileg csak 175-200°C elég lehet az is?
    Ezen a vonalon tárgyaltuk a gyertyákat! A "kicsi" fiam 125-ösében brisk n15yc gyertya van! A "alacsony" hőértékű , de bevált! Az Mz-be a 'nagykönyv' 260-ast ír, de szerintem "puding próbája az evés".
    A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

    Komment


      #3
      Köszönöm szépen csak azért kérdeztem, mert hallottam már gyertya olvadásról és ezért gondoltam.De igaz puding próbája.Köszönöm szépen a segítséget.

      Komment


        #4
        Egyszer 175-ös gyertyát tettünk a faterom ts125-ösébe és öngyulladás lett a vége, azaz a gyertya annyira bemelegedett, hogy a gyújtás levétele után szikra nélkül is járt a motor és csak a benzincsap elzárása és a benzin kifogyása után állt le a motor. Azóta ha jól emlékszem 225-ös gyertyát használunk.

        Komment


          #5
          Üdv. Azt szeretném kérdezni nem tudja valaki mz ts 125 szimering méretdit ? Régebi blokkos.

          Komment


            #6
            Szia! Szerintem nézd meg a letöltések menüben, hogy van-e hozzá információ! Amúgy mire utaltál a régebbi blokkos kijelentéssel? Ha jól emlékszem, akkor a primer hajtása egysoros láncal van a régebbi blokkosnak, de más különbségre nem emlékszem.

            Komment


              #7
              Szia!
              A ts-nek és a Trophy-nak a blokkjánál ha jól emlékszem van valami különbség a felfogatásnál is de nem esküszöm rá.

              Komment


                #8
                ebből talán kiderül
                Xmotor.hu az online motorkerékpár bontó! - MZ TS 150 blokk közép, benne:...


                Xmotor.hu az online motorkerékpár bontó! - MZ Trophy Es 125 motorról...

                Komment


                  #9
                  üdv. a régebbi blokosnak a csapágy mögött van a szimering mint pl: simson s50-eseké az alábbi linkek "Bury hozászolásában a 125-ös blokk linkje

                  Komment


                    #10
                    Csapágyak:
                    Főtengely: 2 db 6204 C4, 1 db 6304 C4
                    Váltó: 1 db 6202 C3, 1 db 6004 C3, 1 db 6201 C3
                    Szimmeringek:
                    Főtengely: 2 db 20x30x7
                    Lánckerék alatt: 1 db 25x35x7
                    György Bognár és wsievers kedvelte ezt.

                    Komment


                      #11
                      Bocs de mindegy már a kérdés mert addig jutottam ,hogy szétszedem a blokkot és meg néztem a méreteket te az új blokk-os méreteit írtad de azért köszönöm szépen a segítségeteket.

                      De ha már szét szedtem akkor leírom a régebb í blokk-os méreteit:
                      2db 22*45*7 főtengely szimering.

                      Komment


                        #12
                        Egy talán nem túl szokványos kérdésem lenne:

                        Milyen hosszú egy 125-ös Trophy?

                        Van egy kicsi utánfutóm, és nem tudom, hogy ráférne-e. Nagy kellemetlenség lenne, ha elautóznék a motorért, és nem férne fel :-)

                        Komment


                          #13
                          Kb 2 méter 10 centi és 110 kilogramm.
                          dongos78 kedvelte ezt.

                          Komment


                            #14
                            Milyen évjáratú az MZ-d? Nem találtam meg, hogy Dév-nek mi számít réginek.

                            Komment


                              #15
                              Én is leírom a tapasztaltakat:
                              MZ TS 125 1975-ös évjárat szimeringjei:
                              főtengely: 22x47x7 2db 17x30x7 1db
                              lánckeréknél meg nem szedtem szét, azt nem tudom még.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X