Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Duna oldalkocsi felújítása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Hétvégén leszek otthon!
    Akkor megmérem neked!
    Üdv.: Zala

    Komment


      Valaki nem tudja véletlenül hogy torziós rugós oldalkocsi, rugó állító kar felőli porvédő lemezt honnan/kitől tudok beszerezni? (Fóti úrnak nincs)
      You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

      Komment


        Ránézésre nem bonyolult alkatrész, le lehet gyártatni szerintem, ha végképp nincs




        A Vecsésen lakó centírozó, küllőfűző mester elérhetőségét nem tudjátok hol rögzítette valaki? Már nem tudom hol láttam

        Komment


          Click image for larger version

Name:	dunatábla.JPG
Views:	1
Size:	33.1 KB
ID:	132750 <-- Típushoz annyi kell hogy 3 vagy OK3? Illetve mennyi volt ezeknek a megengedett összsúlya? Sajnos az eredetin csak a vázszám és az év látszik, fellépőnek használták az elvtársak
          You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

          Komment


            Húúúú! Honnan lehet egy ilyen táblát beszerezni???
            Az enyém is nagyon megviselt, és lecserélném!
            kedvelte ezt.

            Komment


              KAMIOLDMOTOR&BIKE - Duna oldalkocsi alkatrészek

              Pl itt is van belőle
              You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

              Komment


                Komment


                  ApaE!
                  A Te tudásoda támaszkodnék ismét. Hol lehet ilyen táblát szerezni, ha lehet mér egyáltalán? Ez a hosszúkás hasonlít leginkább, de nagyon megkopott, de látszik, hogy az elrendezés valóban nem ilyen.

                  Komment


                    Komment


                      Nem kell bemutatni ha kész, ha Te mondod mi elhisszük hogy az eredeti így nézett ki. Szerintem nem sok gyártó vagy köztünk, de ha van is szerintem mindenki tudja hogy ki foglalkozik ilyesmivel és ki nem.
                      You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

                      Komment


                        Én ha más lehetőség nincs, szívesen legyártatnám Veled, vagy rajtad keresztül szerezném be. Nem tömeggyártásban gondolkodom, hanem a meglévő egyetlen OK-mon legyen egy olyan tábla, ami rá való, és megfelelő a kinézete!
                        Aries88 kedvelte ezt.

                        Komment


                          Pont erre gondoltam én is
                          You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

                          Komment


                            wsievers, korompaiistvan és Che kedvelte ezt.

                            Komment


                              Akkor add többért mint a "gagyit", szerintem sokan megértik hogy nem az anyaga miatt kerül sokba hanem a befektetett munka ára van benne. Ez mindennel így van szerintem, ha minőséget akarsz akkor az drágább. Aki tudja miről van szó az nem fogja sajnálni rá...
                              korompaiistvan kedvelte ezt.
                              You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

                              Komment


                                Én leginkább azt szeretném tudni hogyan nézett ki, mert nem igazán látszik, csak a beütött számo, mert a többi festék le van karcolva, kopva.




                                A lényeg még eszembe sem jutott, napok óta ezzen szenvedek!

                                Az oldalkocsi váz alsó két felfogatása, amibe a tulipánok mennem, hogy szerelhető ki aránylag kíméletesen, mivel csontra bele van gyógyulva, de rozsdásodva, rohadva nincs kívülről nézve. Szépen csilingel rajta a kalapács, de meg sem mozdul. Áztattam már minden létező folyadékban, melegítettem, hűtöttem, próbáltam tágítani, de meg sem mozdul.

                                Nem akarom szétbarmolni, ezért időnként félre teszem, és amikor lehiggadok újra neki látok.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X