Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Duna oldalkocsi felújítása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Komment


      bezony:-) juteszembe a motor dőlésszögének beállításához van valami trükk

      Komment


        Sziasztok !
        P-10 es mellé kéne odagyógyítanom egy Szentesi oldalkocsit. Sajna nem tudom hogy hol vannak a pancsin és hogy néznek ki a motoron lévő felfogatási pontok. Valaki segítene nekem fotóval, vagy esetleg eladó alkatrésszel ? A Szentesimnek nem állítható a csatlakozó magassága, mint a Dunának.Click image for larger version

Name:	20120630414.jpg
Views:	2
Size:	201.8 KB
ID:	142948Click image for larger version

Name:	20120630418.jpg
Views:	3
Size:	200.1 KB
ID:	142949

        Komment


          Hátha segít az építésben!
          Attached Files
          ptm004 és kedvelte ezt.

          Komment


            Click image for larger version

Name:	Kép0687.jpg
Views:	1
Size:	194.3 KB
ID:	142969
            Click image for larger version

Name:	Kép0688.jpg
Views:	1
Size:	191.9 KB
ID:	142970 Hello! Az én T5H 1973-as motoromon már rajta vannak gyárilag a felfogató fülek. (Az újabb évjáratúakon tényleg rárakták ezeket a füleket már mindre?) Hátha segít valamit, sajnos több képet nem tudok csinálni, mert a motor nem itt van ahol lakom. (helyhiány)

            Komment


              Köszönöm a segítséget ! Még most nem csinálom, mert előtte még meg kell csinálnom a " cuccot ". Nyuszifűl ! A harmadik kép honnan van ? Valamiért nagyon ismerős az oldalas !Click image for larger version

Name:	20120817582.jpg
Views:	2
Size:	199.2 KB
ID:	142971Click image for larger version

Name:	20120816575.jpg
Views:	2
Size:	200.7 KB
ID:	142972Click image for larger version

Name:	20120817584.jpg
Views:	2
Size:	198.0 KB
ID:	142973
              wsievers kedvelte ezt.

              Komment


                Valamikor hirdetéshez volt csatolva. El szoktam menteni, ha érdemesnek találom.

                Komment


                  Sziasztok!
                  Kis segítségre lenne szükségem tőletek:
                  az oldalkocsin voltak-e olyan alkatrészek amik gyárilag horganyozva voltak vagy minden feketére volt festve? Elsősorban a motor-oldalkocsi rögzítésén lévő alkatrészekre gondolok.
                  Továbbá egy új adattáblába a típushoz mit kell beütni? A gyári adattábláján csak annyi van, hogy T5 meg az évszám.Minden más teljesen le van kopva.
                  Továbbá a hátsó lámpa az milyen volt a szögletes/trapéz sárvédős OK 3-on? A motorhoz elektromosan, hogy volt eredetileg összekötve?Csatlakozóval?




                  A válaszokat megtaláltam Festve voltak, de az adattáblás részre viszont nem.
                  Utoljára szerkesztve a következő által: Béla Rácz; 2014 dec. 19, 18:17.

                  Komment


                    Sziasztok!
                    OK3-as, szögletes sárvédős oldalkocsim van, teleszkóppal.
                    Kérdésem az, hogy az oldalkocsi lengővillája ugye rámegy a váz tengelyére. Mivel kell rögzíteni a lengővillát?
                    A tengelyvégben van egy 8 vagy 10-es menet és kiáll egy meglapolt rész.Kb. 14-es a laptávja.
                    Rakok fel majd képet, hogy mire gondolok.

                    Komment


                      Hahó Fórumlakók! Elképzelhető, hogy rossz oldalra írok, de leginkább ehhez a témához tartozik.
                      Sok-sok hónapnyi hallgatás alatt azért csendben beszereztem elegendő alkatrészt a fogat összeépítéséhez, csakhogy megint akadály adódott.
                      A torziósrúgó-feszítő szerkezet (a vázat darabokban vettem, amolyan "nézd, megvan hozzá minden" ajánlással) félek nem teljes.
                      A rúgófeszítő az ábrán más...a fül 90°-kal el van fordítva, az enyémen viszont párhuzamos a rúgótartó "furattal"
                      A Lőrinci börzén megvenném a hiányzó alkatrészt, de fogalmam sincs, hogy néz ki.

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X