Közlemény

Collapse
No announcement yet.

roncsból -várat

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    roncsból -várat

    hozzám kerül nemsokára ez a két roncs --nekem kell rendbetenni--de nem a szivem csücske ez a tipus-- ezért majd fogok kérni sok tanácsot.

    Click image for larger version

Name:	IMG_0791 (Large).jpg
Views:	1
Size:	196.3 KB
ID:	154630Click image for larger version

Name:	Picture 23204 (Large).jpg
Views:	1
Size:	166.9 KB
ID:	154631

    nekem ugy tűnik van egy csomó nem eredeti cucc mind a kettőn --?

    #2
    Mi van Zoli, befigyel még egy T9..?

    Komment


      #3
      joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      hozzám kerül nemsokára ez a két roncs
      Tudok valakit, aki nagyon jó chopperben !
      korompaiistvan, Duke és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Az első roncs hozzám is kerülhetne (eldöntötted már hova kerül a 4 bástya?)
        You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

        Komment


          #5
          A p9 elférne a p10-em mellett vállalom hogy évi 3-4e km-et beletekerek Csak hogy lássa a hazai közönség... és ne a négy fal között depressziós legyen

          de ez neked roncs ?? akkor én honnan indultam
          Utoljára szerkesztve a következő által: BeniP10&P21; 2012 aug. 27, 16:49.
          Intrepid kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            melyik a T 9 ?--ez valami Danuva meg egy sportosított krómozott verda , -akkor az ?

            Komment


              #7
              Szervusz "joker". Mikor mész generáloztatni? Üdvözlettel.

              Komment


                #8
                Szerda reggel 8 --aztán csütörtökön akció--aztán egy hét pihi --aztán 4 hét laza pihi .Szerintem kiírom a fórumot a tárhelykapacitásból

                Komment


                  #9
                  joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  --aztán 4 hét laza pihi .Szerintem kiírom a fórumot a tárhelykapacitásból
                  Ez a mi fajtánknak a halála ! Neked van közel 3 hónap előnyöd. BÁTORSÁG !
                  korompaiistvan kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    hozzám kerül nemsokára ez a két roncs --nekem kell rendbetenni--de nem a szivem csücske ez a tipus-- ezért majd fogok kérni sok tanácsot. [ATTACH=CONFIG]9639[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]9640[/ATTACH] nekem ugy tűnik van egy csomó nem eredeti cucc mind a kettőn --?

                    Gratulálok Joker!

                    Szerintem lesz olyan fórumtag, aki a szerzeményed miatt nem fog szeretni!
                    Sok sikert és türelmet a motorokhoz!

                    Üdv:dino
                    Utoljára szerkesztve a következő által: dino125ad; 2012 aug. 27, 20:33.

                    Komment


                      #11
                      Hmm ha esetleg annyira nagyon úúútáálnád akkor egye fene a pirosat átvállalom Tőled nagyon szivesen

                      Komment


                        #12
                        joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        ez valami Danuva meg egy sportosított krómozott verda
                        Aha, olyanok azok a nem gyári alkatrészek, mint ezen az MZ-n - erre is feltett valami sufnituningos egy burkolatot, ETS tankot, meg beleerőltette a Wartburg lámpáját... (meg közbe volt még türelme felragasztgatni alubetűkkel hogy "Eskort")

                        Click image for larger version

Name:	sI2 (3).jpg
Views:	2
Size:	155.2 KB
ID:	131894

                        Gratulálok hozzájuk, a piroson még én is eldolgozgatnék..
                        Utoljára szerkesztve a következő által: kollarg; 2012 aug. 27, 21:40. Oka: kigyomláltam az érhetetlenséget...
                        zsíráf kedvelte ezt.
                        There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                        Komment


                          #13
                          kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          meg beleerőltette a Wartburg lámpáját.
                          Bár nem láttam, de biztos vagyok benne hogy Polski 126 lámpája. ( Ugye az volt a kis Polski ) Akkoriban nagyon fogyóeszközök voltak ezek a lámpák, mert ezekbe a spojlerekbe ezt tették. Gyakorlatilag elég volt rágondolni, és kiesett "magától" a Polskiból.

                          Komment


                            #14
                            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Bár nem láttam, de biztos vagyok benne hogy Polski 126 lámpája
                            Igazából próbáltam ironikusan válaszolni, látva a White-ot és a (talán cross?) Danuviát - a képen egy nagyon jó állapotú, eredetileg is Eskortnak készült ETS van (vázszám + motorszám alapján is az) és én Wartburrgnak látom azt a lámpát. Lehet csak nekem tűnik úgy, de a Joker-féle piros Pancsin (ha tényleg az aminek látszik) nem igazán vannak idegen holmik. A Danuviákhoz nem értek, azt is csak tippelem hogy terepre készülhetett.
                            Utoljára szerkesztve a következő által: kollarg; 2012 aug. 29, 07:12.
                            There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                            Komment


                              #15
                              joker, ha találsz még ilyen szemetet én szívesen elviszem helyetted a méhbe. Sőt, előre odaadom azt a pénzt amit kapnál érte :P

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X