Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Apa kezdődik,avagy T1 kicsit másként!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    Kép ? , hol ? mi ? .........................

    Komment


      #77
      A " vagy" szócska előtti figura takarja a részleteket melyre utaltam kicsit költőien. Joker ez rád nem jellemző ez a lassú kapcsolás!

      Komment


        #78
        ,egész nap befőztünk -- lecsó , darált pritamin , darált cseresznye paprika , paradicsom lé , .... hajnalban piac , tömeg , banyatank , távoli parkolás ... kivagyok , ki vagyok ? de már értem a viccet

        Komment


          #79
          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          ,egész nap befőztünk
          Inkább kifőztetek volna

          Komment


            #80
            Beledben van egy osztrák emberke,lehet,hogy rápróbálok.
            Nem a belemben, hanem a bögyömben. Amúgy jó krómot hazánkban alighanem senki sem csinál. Extra minőséget kértünk. Zárt helyen egy hét után egy pukliró lejött a króm. Alatta réznek nyoma sem
            volt.

            Komment


              #81
              Zoli! Megnyugodtam,hogy rendben az egészséged még ha a konyhai segéd melók ki is fárasztottak. Én sem vagyok egy konyha tündér bár a sparheltbe és a kemencébe már tudok fűteni.

              Komment


                #82
                Szép napot az Uraknak!
                Gondoltam mivel elkészültem a motorral , ezért megosztom veletek a képeket.Nem kellett hozzá mégsem 4-5 év ,de ahogy ígértem , nem lett gyors felújítás Sok dologban kellett kompromisszumot kötnöm, vagy idő közben változott meg a véleményem a motort érintő részletekről.A duplex féket elvetettem, vettem ugyan egyet de a kerékagyat is alakítani kellett volna , azt meg nem szerettem volna bolygatni így el is adtam .A szín az eredeti ötletnek megfelelően készült , a karburátor és a gyújtás még az eredeti , talán a télen lecserélem őket, de az is lehet , hogy így marad, indexek nem lesznek rajta .A blokkba koyo csapágyak kerültek, felújított főtengely, fúrt henger + új dugó, új kuplung lamellák , primer lánc és új a berúgótengely is.A kipufogódobok krómozása szép lett, nem volt gond velük A blokkot üveggel szórtam meg , igaza volt itt egy hozzáértőnek, hogy így mutatósabb, a polírozásokat magam csináltam!Amit nagyon sajnálok a gumik sehol sem tudtak ebben a méretben fehér oldalfalú gumit adni, pedig nagyon sok helyen kerestem.Festegetni nem akarom a gumikat , az sosem lesz olyan mint a gyári szerintem.Mindent egybevéve, elégedett vagyok a végeredménnyel, sok a nem típustiszta alkatrész , a színe sem eredeti, a csavarok sem autentikusak.... de ez az én mocim, nincs még egy ilyen , szeretem!
                Remélem másnak is elnyeri a tetszését!
                Üdv:Bubu

                Komment


                  #83
                  Szia Bubu!

                  Tetszik a géped, nem típustiszta, de igényes, ízléses, és bőven őrzi a Pannóni stílusjegyeit!!!
                  Gratulálok hozzá!

                  Az a lényeg, hogy a számtalan rozsdásodó, "...Majd megcsinálom...", de ebből soha nem lesz semmi, ezért szép lassan elrohadó példányok közül egy most megmenekült az enyészettől, és a motorozási élménye Pannónia...

                  A szerszámtartós tank nekem is gyengém, és lehet, hogy ráteszem a T1-esemre, holott nem rávaló...
                  Üdv: Lemezjáték

                  Komment


                    #84
                    Nekem is bejön a géped !

                    A színe nem az én ízlésem,de az igényesség az nagyon látszik a gépeden.

                    Sok örömteli kilométert kívánok!
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      #85
                      Szia Bubu!

                      Igen szép munka !!!! Gratulálok hozzá , és kívánok még sok-sok kilómétert és örömöt ami a motorodhoz fűződik !!!

                      Komment


                        #86
                        Köszönöm szépen urak!

                        Komment


                          #87
                          Bubu1976 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Köszönöm szépen urak!
                          szívesen ----- kérdés : azt a váltókart ( ami szerintem fék ! ? ), nem cseréljük el egy odavaló , ugyan ilyen szépen polírozottra ?

                          Komment


                            #88
                            Vagy rosszul gondolom , hogy az egy másik oldalas -fékkar ?

                            Hozzá értők ??? Szakértők és amatőrök ??

                            Komment


                              #89
                              joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Vagy rosszul gondolom , hogy az egy másik oldalas -fékkar ?
                              Szerintem igen, mert a másik oldalas fékkar is a jobboldalon működtet, de a bal oldalon van ezért van egy hosszú tengelye a motor alatt.
                              Szerintem!

                              Komment


                                #90
                                Sziasztok!
                                Az nem fékkar, acél váltókar krómozott nem polírozott alu!Megtartanám

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X