Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannonia motorblokk

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    http://veteran.forum.hu/pannoniak-sz...html#post79920

    1674-es hozzászólás

    Komment


      Igen, ezt olvastam, de nincs róla szó, hogy ki csinálta vagy hogy hol.

      Komment


        ...Arra gondoltam, ha írnál jokernek egy pm-et...
        sepy kedvelte ezt.

        Komment


          Aztán mérkő neked azt tudni ,? Nem elég ,hogy én mondtam ?
          Beagle, OdinHEM és 3 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            pm
            Amit irni akartál: bejlung.. De pm nem tudom mit jelent.

            Komment


              privat mail. Privát levél.
              mátéapu és Atti69 kedvelte ezt.

              Komment


                Nem Joker precíz módszerét és üzletét akarom rontani, de annyi a blokköntvény a piacon, mint a szemét. Nálam csak 9 darab van. Tudom, szám átírása a forgalmiban, de gondolom azt se aranyáron mérik, illetve ráér műszaki vizsgáig.

                Azért a dolgot finomítandó, nekem is átfutott a fejemen, hogy az eredeti, egyező számú szétvert TLF öntvényem még menthető lenne...
                Utoljára szerkesztve a következő által: bokor28; 2016 jún. 30, 21:26.

                Komment


                  Nekem , a gondon és hírnéven kívül semmi nem jut ebből . De abból a 9 ből hány a tökéletes ? -9 ?
                  demeter, sepy és 3 további látogató kedvelte ezt.

                  Komment


                    Nem könnyű jó blokkot találni. Szinte mindegyiknél van valami bibi, ha más nem, a láncnál tört ki egy darab, de gyakran a berúgókar ütközőcsapja törik ki...

                    Persze a kis Csepel/Danuvia blokkok még rosszabbak. Ott a bal oldalon csak 1 főtengely csapágy van, ezért a csapágyház gyakran kuka...

                    ...Ja, és akkor még az sem volna baj, ha típus azonos...
                    Utoljára szerkesztve a következő által: Lemezjáték; 2016 jún. 30, 21:36.
                    Atti69, bokor28 és joshbono kedvelte ezt.

                    Komment


                      Ez a harmadik blokk amit vettem a T1-be. Vaterán vettem nem volt sok hibája de a csapágyat csak szétszedés után vettem észre. Ez van ráadásul évekkel ezelőtt vettem csak most volt időm hozzáfogni. Az előző amit szintén ehhez a motorhoz vettem annak szorult a váltó összeszerelés után. Nem volt párhuzamos a két váltótengely. Ezt a börzén vettem és amikor alaposabban megnéztem akkor láttam hogy a blokk párositók nem voltak azonosak. Úgyhogy nem olyan könnyű jó blokkot találni.

                      És a szép az egészben, hogy az eredeti blokk már nincs meg, mert azt használtam donornak a második blokk rendbetételéhez. Ami egyezett a vázszámmal és a forgalmiban is benne volt. Így gondolkoztam én is, hogy van másik jobb karter, de már nagyon megbántam. Érdemesebb lett volna azt rendbetenni.
                      Utoljára szerkesztve a következő által: joshbono; 2016 jún. 30, 21:51.
                      mátéapu, Atti69 és bokor28 kedvelte ezt.

                      Komment


                        Tökéletes? Gyári eredetiként? Szerintem tudjuk a választ.
                        Atti69 kedvelte ezt.

                        Komment


                          bokor28 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Tökéletes? Gyári eredetiként? Szerintem tudjuk a választ.

                          .....nem , nem ! Annál kicsit jobb , ha a síkok és vonalfúrás rendbe van téve .
                          sepy és zahi kedvelte ezt.

                          Komment


                            A teljes mondat így hangzott: Szerintem tudjuk a választ, hogy 50 év után pocsék.

                            Komment


                              A munkaverseny átka. Nyomni kellett a melót a norma miatt. A minőség nem sokat számított.
                              zahi, joker és Lemezjáték kedvelte ezt.

                              Komment


                                Én tudok "gyári új" blokkot, ha minden igaz zsírpapírban. Csak már nem érdekel annyira, hogy hajtsam a kérdést...
                                RedBull477, OdinHEM és Lemezjáték kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X