Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ez milyen típusú Jawa és mi nem eredeti rajta?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ez milyen típusú Jawa és mi nem eredeti rajta?

    Sziasztok
    Ha valaki tud segiteni ennek a motornak a beazonesitasara szerintem a KYVACKA? a festese az biztos nem origi
    A kormanyszektorok , kmora ?

    Click image for larger version

Name:	carrello b 188.jpg
Views:	1
Size:	155.2 KB
ID:	154246 Click image for larger version

Name:	carrello b 187.jpg
Views:	1
Size:	154.8 KB
ID:	154247 Click image for larger version

Name:	carrello b 168.jpg
Views:	1
Size:	147.9 KB
ID:	154248 Click image for larger version

Name:	carrello b 172.jpg
Views:	1
Size:	146.5 KB
ID:	154249 Click image for larger version

Name:	carrello b 175.jpg
Views:	1
Size:	150.3 KB
ID:	154250 Click image for larger version

Name:	carrello b 179.jpg
Views:	1
Size:	150.3 KB
ID:	154251 Click image for larger version

Name:	carrello b 181.jpg
Views:	1
Size:	149.8 KB
ID:	154252 Click image for larger version

Name:	carrello b 183.jpg
Views:	1
Size:	151.4 KB
ID:	154253Click image for larger version

Name:	carrello b 182.jpg
Views:	1
Size:	140.2 KB
ID:	154254 Click image for larger version

Name:	carrello b 177.jpg
Views:	1
Size:	149.2 KB
ID:	154255 Click image for larger version

Name:	carrello b 186.jpg
Views:	1
Size:	148.7 KB
ID:	154256

    #2
    Szervusz! Szerintem Kyvacka, de van egy cseh oldal ahol a galériában könnyen megtalálod az összes valaha gyártott jawa típust a prototípusokkal együtt : Írd be google-be, hogy jawa photo gallery és a legelső linkre kattintva bejön az oldal és ott a fotogalerie , mehet a keresgélés jó szórakozást !
    sepy, dongos78 és Che kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Szerintem 351-es a tankműszer az bizttos nem korrekt ott egy ampermérőnek kellene lenni, a km óra az tökéletes, csak nem erre a motorra , a kormányszektorok úgyszintén, a hátsólámpának pedig fémházasnak kellene lenni, ami rajta van az a Jawa Mustangé. Ettől eltekintve egy szép járgány.
      sepy kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Szia 354 de hogy melyik verzió azt évjárat alapján lehetne kideríteni Tippem 354-04 utólag rászerelt tankműszerél . Jó pár alkatrész idegen attól függetlenül legyen benne sok örömöd és sikered mert egyre kevesebb van belőle és felújítva megkérik az árát.
        sepy kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Akkor most én kérek elnézést és mindjárt meg is kérdezném, hogy mi a különbség a 351,352,353,354 között mert ezek szerint az elméletem összedőlt.

          Komment


            #6
            Ezen link szerint Kyvacka : http://sejky.sweb.cz/modely/J1954aa.jpg
            Ami legjobban zavart azok a fél fékdobok. Az általam eddig ismert 354-esek telefékdobosak voltak, de ezek szerint lehet feles is. Kmó BMW elvileg típusidegen, valamint a tankba épített egység is barkácsmunkának tűnik, kipu az is érdekes. Sokat böngésztem Jawa oldalakon de iylet még nem láttam. A kormány sem jellemző erre a korra. Inkább lapos volt a jellemző.
            sepy, emu és Che kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Nem vagyok szakertoje ahogy tudom a 353 az 250-es 354az pedig 350-es valtozatok.Akepeken lathato motor az azert lehet erdekesebb a 354-esek kozott mert a kerekei fel fekdobosak ami azt jelenti hogy az elso szeria a 354.02 amit elvileg 1954-55 kozott gyartottak amit a kipufogo formaja is alatamasztja ha ismereteim nem csalnak.
              emu kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Lehetséges hogy azért vagyunk így össze zavarodva mert ez belpiacos modell ,vagy katonai-változat vissza alakítva?
                Utoljára szerkesztve a következő által: kavycka; 2012 febr. 27, 22:31.
                emu kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  A vaz szama 005119 ez amit elfelejtettem az elejen oda irni talaltam hozza hasonlo modellekrol kepet csak areszleteket nem lehet latni melyik fajta a kmora,a kormanyszektorok ,az ampermero,a hatsolampa.

                  Click image for larger version

Name:	0810204804.jpg
Views:	1
Size:	90.5 KB
ID:	130850Click image for larger version

Name:	Jawa_1954_Type_354.jpg
Views:	1
Size:	168.7 KB
ID:	130851Click image for larger version

Name:	Jawa_350_typ_354_03.jpg
Views:	1
Size:	77.9 KB
ID:	130852

                  Komment


                    #10
                    Jawa 350-tipus 354. A motor is át van alakitva, mert a 354 -esen külön volt a berugokar és a válto. A kipufogo sem eredeti.A kormány sem. (Fél fékdobos- polbubnová, Kyvacka-Lengövillás). A tankba épitett gyujtáskapcsolo is házilag készitett.

                    Click image for larger version

Name:	ampermeter.jpg
Views:	1
Size:	192.4 KB
ID:	130853
                    sepy és soveny kedvelte ezt.

                    Komment


                      #11
                      movisz, mi lett a sorsa ennek a szép 354-esnek? Sikerült kezelésbe venni?

                      Komment


                        #12
                        Sajnos nem mrt egy kicsit messze van meg kozbe jott egy ket masik dolog aminek sajnos elsobbseget kell hogy adjak de meg van meg tartalekba.

                        Komment


                          #13
                          Szervusz movisz!
                          A Jawa-val kapcsolatosan lenne egy kérdésem.
                          Eltudnád nekem küldeni a blokkszámát ? Privát üzenetben ?
                          Előre is köszönöm !

                          Komment


                            #14
                            Kedves movisz !
                            Érdeklődni szeretnék hogy a Jawa megvan-e s ha igen eladó-e ?
                            Üdv.: Bede Dávid

                            Komment


                              #15
                              Szia Bede
                              A JAWA-t egy kicsit hagytam de utanna nezek,hogy meg van e meg sajnos egy kicsit messze van tolem es nem volt semmi mas utam arrafele .Egy motorert pedig nem volt ertelme el menni.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X