Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Gyerünk veteránnal motorozni! De miben?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    Szervusz Bazsimoci!

    Jól néztek ki,mind a ketten.

    Üdvözlettel:Che

    Komment


      #47
      Pedig milyen jó volt a barna orkán kabát mikor bele kapott a szél!

      Komment


        #48
        Teljesen és tökéletesen igazatok van!Biztonság!Biztonság!Biztonság!Mindenek fölött!!!!!!................csak engedjétek meg nekem hogy meg legyen az a véleményem hogy a biztonság első sorban a fejben kell hogy eldőljön!Ne dumáljon olyan a biztonságról aki még a kanyar vagy a kereszteződés előtt pár méterre is a gázt húzza!minden eggyes közlekedőt potenciális veszélyforrásnak kell tekinteni és úgy közlekedni!Aki nem tudná 44 éve (16 éves koromtól!)Motorozok és krosszoztam is sokáig az MHSZ -nél!72-óta vezetek gépkocsikat(ebbe minden kategória benne van!)De a kedvencem 76-óta a busz!!!!!Bkv-12-évig!.................ezek után ,mint mázlista írom hogy soha nem baleseteztem!!!!Motorral sokat bukta terepezés közben!Soha semmiféle védő ruhám nem volt és nem is lesz!(Persze nektek azért legyen,mert minden marha a saját bőrét viszi a vásárra!!!).....DE ÉN ÍGY SZERETEM!!!!!!Szabadon és fiatalon!............csendesen és álmomban szeretnék meghalni mint az apám!Nem sikítozva ordítva mint az utasai a buszon!!!!!EZ EGY VICC!!!!!

        Komment


          #49
          apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          minden eggyes közlekedőt potenciális veszélyforrásnak kell tekinteni
          A feleségem szokta mondani búcsúzáskor:

          - Vigyázz, mert sok az őrült vezető az utakon!

          Mire én:

          - Igaz, és mindjárt eggyel többen leszünk.

          Komment


            #50
            Nálunk valahogy így szokott hangozni:

            A párom búcsúzáskor:
            - Vigyázz az úton, óvatosan...
            Mire én:
            - Jó, rendben, vigyázok, és megigérem, hogy 170-nél gyorsabban sehol nem megyek!

            Ettől a választól pedig nem szokott megnyugodni. Nem értem a nőket!




            CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Vigyázz, mert sok az őrült vezető az utakon
            Erről eszembe jutott a vicc:

            "...egy autó rádiójában: Vigyázzon mindenki az M3-ason, mert egy őrült szembe halad a forgalommal!!!
            Mire a sofőr: Mi az hogy egy??? MIND!!!"

            Komment


              #51
              Apacsvó nekem a műhelyemben a mai napig kivan rakva egy tábla evvel a szöveggel és a zománcozott tábla a Kőbányai Sör felirattal. A Fiam mikor kóstolgatta a szakmát kiírtam neki " ha elfogyott a türelmed és dilizel ,igyál és aludj egyet". Mert azért a kasznis szakmához is kell egyfajta beállítottság,idegbeteg ne akarja gyakorolni!!.

              Komment


                #52
                Itt egy tipp az öltözködéshez:

                https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                Garantáltan '80-as évekbeli öltözet. IZS Planetahoz adaptálva. De lehetne más motor is, kivéve talán a"pereggyes" MZ-t és az ETZ-t.

                Komment


                  #53
                  Számomra a biztonság a legfontosabb, szóval nyugodt szívvel veszem fel a protektoros motorosruhát akár a Csepszihez is :-)
                  De van 2 katonai forgalomirányító szerelésünk is,néha abban is megyünk.

                  Komment


                    #54

                    Komment


                      #55
                      ...és milyen szépen süt a nap!
                      Már most hiányzik!

                      Komment


                        #56
                        Korabeli öltözet, amely valahol Apacsavot igazolja: A hatvanas-hetvenes évek autós életképei



                        Komment


                          #57
                          A fülig húzott svájci sapka megvan. Már csak a vörösen izzó csikk hiányzik a szájukból!

                          Komment


                            #58
                            Apropó! Erről mi a vélemyénetek, mennyire használható?
                            Click image for larger version

Name:	mot.szem.jpg
Views:	1
Size:	19.0 KB
ID:	138652
                            Ilyen bukóhoz:
                            Click image for larger version

Name:	Bukosisak_.jpg
Views:	1
Size:	27.7 KB
ID:	138653

                            Komment


                              #59
                              Tetszik de a sisak szerintem babettára,dongóra való max
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                #60
                                Szia Dongós!
                                Vettem egy ugyanilyen szemüveget tavaly, hosszabb távon még nem használtam, csak itt a faluban korzóztam vele hozzáillő sisak hiányában. A fényes részek nagy része sajnos műanyag rajta, de szerintem használható. Nekem kicsit szélesnek tűnik, mivel nincsen összehasonlítási alapom lehet hogy így a jó

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X