Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Lencsevégre kaptam!

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ezt személyes sértésnek fogom fel, ezért Kesziben nagyon ki kellesz békülnünk ! Mi az hogy borzalom ? Ez egy Trabant TRAMP !!
    Lássuk be a Trabant is azért technikai érdekesség mert olcsón csináltak valamit ami arra alkalmas volt hogy eljussanak vele A-ból B-be. De azt is be kell látni hogy a trabant az elsőkerékhajtásával jól működött terepen. Sokan vettek egy lepusztultabb TRabantot kertbe járónak hogy ne a Zsigulit csesszék össze, sőt faluhelyen működött a platós Trabant amikor asimán levágták a tetejét oszt kész.
    No ezt lopták el tőlünk NDK-s fegyverbarátaink, és ez nálunk nagyon ritka volt, bár én láttam a Néphadseregben is de az inkább nevetséges volt

    Komment


      Köszönöm a megfejtéseket,-azért azt továbbra sem értem,ha egyszer TRAMP,akkor miért Trabant,-miért nem Donald?

      A viccet félretéve,"hi be csúf",-el tudom képzelni kamuflázs festéssel,a hátulján grad vetőcsövekkel,mint katonai alkalmazást,az ellenségre már lőni se kellett volna,mert bele haltak volna a röhögésbe.

      Nem kell ezt személyes sértésnek venni,mert nem annak szántam,-de azért békülhetünk,de csak kismértékben,mert az utóbbi békülések,egy kissé megártottak.

      Üdvözlettel:Che

      Komment


        mert az utóbbi békülések,egy kissé megártottak.
        Ami megrázott, az a Joker pálinkája volt !

        Komment


          Mi előtt ez így híresülne el , öntsünk tiszta -vizet- a pohárba !!! Az én pálinkám , nem is az enyém volt , csak azért vittem , hogy hiteles szakvéleményt haljak . Amit persze azóta se látok itt hivatalosan közzé téve ....

          De a fontosabb az , hogy a dobogó első két fokán : Mátéapu és wsievers kolléga anyaga osztozik ! Nem ?

          Komment


            hogy hiteles szakvéleményt haljak . Amit persze azóta se látok itt hivatalosan közzé téve ...
            Ám legyen ! 0 pont !!!! Bár attól függ milyen szempontból vizsgáljuk ! Élvezeti érték: 0, bódítás: 10 !
            Utoljára szerkesztve a következő által: mir-mur; 2017 aug. 25, 14:10.

            Komment


              Sértegessetek csak szó sem esik a Besztercei szilva páleszemről??, pedig Joker arckifejezése nem volt olyan rettenetes Legalább egy 1-es alá?!
              Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2017 aug. 25, 21:03.

              Komment


                Besztercei szilva páleszemről??,
                OROSHÁZI NINCS? bEZZEG A ZÖLDÜVEGES SLÁGER LETT!!!!
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  Jövőre lesz önálló gyümölcs termésem de annak a leve csak 2019- ben juthat el Keszibe azt meg meg is kell érni meg megérlelni! Jó lenne még akkor is Benzin Csődörön közlekedni!! Az lenne Orosházi igaz a szilvórium még akkor is lehet Besztercei.

                  Komment


                    Kóstoltam én már olyan csersznyét ami egy hónappal előte lett leszedve,:a főzőn múlik higgyétek el nekem!
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      meg is kell érni meg megérlelni!
                      Addig úgy sem hagyunk elpatkolni még meg nem kóstoltuk, aztán meg már hagyományból nem !

                      Komment


                        Akkor a bogrács mellé be kell rakni a lepárlókészüléket is. Helyben főtt vegyesgyümölcs pálinka.

                        Komment


                          Augusztus 19-én volt szerencsém sárvár mellett résztvenni egy pannóniás összejövetelen a pannónia ringen , a kis pályán .... főleg kéthengeres gépek képviseltették magukat , de találtam mást is . Lőttem egy pár képet , hátha számotokra is érdekesek , úgyhogy feltöltök párat csak úgy érdekesség képpen ...
                          Click image for larger version

Name:	IMG_20170819_101700.jpg
Views:	1
Size:	197.4 KB
ID:	152749Click image for larger version

Name:	IMG_20170819_101709.jpg
Views:	1
Size:	199.4 KB
ID:	152750Click image for larger version

Name:	IMG_20170819_103250.jpg
Views:	1
Size:	198.6 KB
ID:	152751Click image for larger version

Name:	IMG_20170819_101746.jpg
Views:	1
Size:	197.3 KB
ID:	152752Click image for larger version

Name:	IMG_20170819_101726.jpg
Views:	1
Size:	198.3 KB
ID:	152753Click image for larger version

Name:	IMG_20170819_101754.jpg
Views:	1
Size:	196.0 KB
ID:	152754Click image for larger version

Name:	IMG_20170819_101950.jpg
Views:	1
Size:	198.8 KB
ID:	152755Click image for larger version

Name:	IMG_20170819_102504.jpg
Views:	1
Size:	200.2 KB
ID:	152756Click image for larger version

Name:	IMG_20170819_104333.jpg
Views:	1
Size:	196.6 KB
ID:	152757Click image for larger version

Name:	IMG_20170819_152840.jpg
Views:	1
Size:	199.2 KB
ID:	152758Click image for larger version

Name:	IMG_20170819_151651.jpg
Views:	1
Size:	198.9 KB
ID:	152759Click image for larger version

Name:	IMG_20170819_153135.jpg
Views:	1
Size:	198.8 KB
ID:	152760Click image for larger version

Name:	IMG_20170819_153058.jpg
Views:	1
Size:	197.4 KB
ID:	152761

                          Komment


                            joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            De a fontosabb az , hogy a dobogó első két fokán : Mátéapu és wsievers kolléga anyaga osztozik ! Nem ?
                            Eltévedtél, az nem az enyém volt. RedBull477-é az érdem. Gondolom a te cuccod mosta le az emlékeket, mint az aceton a körömlakkot.
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              Erről kicsit konkrétabban ha nem titok, űzzük le a ködöt!! Bocs én tájékozatlan vagyok!

                              Komment


                                Sándorom!

                                Ki emlékezik a Keszin péntek esti történések apró részleteire,amikor a férfitársaság zöme túlment a ködön,pedig a Tisza felett még párafelhő sem lebegett.Úgy gondolom,hogy egy évnyi reményteljes várakozás utáni találkozás alkalmával egy kissé felszabadult a társaság,ami talán érthető,de a másnap reggel azért egy kissé,-sőt nagyon húzós volt.A fentieket magamra vonatkoztatom,de ahogy elnéztem a társaságot,-tekinthetjük a történéseket általánosnak.Mit mondjak,-a kevesebb pálinka,talán több lett volna,mert lerészegedni nem nagy szégyen,-de nem is nagy dicsőség.

                                Az hogy kinek a pálinkája volt a legjobb,vagy a legrosszabb,teljesen mindegy,-a lényeg az,hogy milyen szívvel hozta,-hiszen mindből ittunk és a pálinka mentségére szólva,egyik se lett kiköpve,legfeljebb utólag becsmérelve.

                                Nekem leginkább Emu Édesapjának a bora Ízlett,-melyért ezúton is köszönetet mondok.

                                Üdvözlettel:Che

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X