Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha minden igaz a jövő hét végén ébred a Guzzi!
    Na, sikerült talpra állítani a "beteget"?

    Komment


      Holnap megyek érte ma már berregett. Ott a helyünk Besenyszögön! Remélem holnap délután kerülök is vele végre.

      Komment


        Ma elmotoroztam Lignano-ba a Biker Fest-re ez egy nagy rendezveny nagyon sok latnivaloval. Click image for larger version

Name:	IMG_20230521_131805836.jpg
Views:	94
Size:	861.8 KB
ID:	232056 Click image for larger version

Name:	IMG_20230521_131721306.jpg
Views:	92
Size:	852.2 KB
ID:	232057 Click image for larger version

Name:	IMG_20230521_132120042.jpg
Views:	96
Size:	966.0 KB
ID:	232058 Click image for larger version

Name:	IMG_20230521_132017316.jpg
Views:	88
Size:	675.3 KB
ID:	232059 Click image for larger version

Name:	IMG_20230521_130943710.jpg
Views:	88
Size:	975.6 KB
ID:	232060 Click image for larger version

Name:	IMG_20230521_131115941.jpg
Views:	89
Size:	1.03 MB
ID:	232062 Click image for larger version

Name:	IMG_20230521_132244915.jpg
Views:	94
Size:	1,019.0 KB
ID:	232063 Click image for larger version

Name:	IMG_20230521_152007257.jpg
Views:	98
Size:	933.4 KB
ID:	232064 Click image for larger version

Name:	IMG_20230521_151756149.jpg
Views:	90
Size:	1.01 MB
ID:	232065 Click image for larger version

Name:	IMG_20230521_132647381.jpg
Views:	95
Size:	952.5 KB
ID:	232066 Click image for larger version

Name:	IMG_20230521_151732847.jpg
Views:	89
Size:	1,004.4 KB
ID:	232067 Click image for larger version

Name:	IMG_20230521_131913332.jpg
Views:	86
Size:	866.4 KB
ID:	232068 Click image for larger version

Name:	IMG_20230521_132655062.jpg
Views:	88
Size:	962.9 KB
ID:	232069 Click image for larger version

Name:	IMG_20230521_171703065.jpg
Views:	91
Size:	913.7 KB
ID:	232070 Click image for larger version

Name:	IMG_20230521_131811128.jpg
Views:	87
Size:	895.4 KB
ID:	232071 Click image for larger version

Name:	IMG_20230521_131605055.jpg
Views:	93
Size:	969.3 KB
ID:	232072 Click image for larger version

Name:	IMG_20230521_131718088.jpg
Views:	90
Size:	740.4 KB
ID:	232073 Click image for larger version

Name:	IMG_20230521_131236597.jpg
Views:	88
Size:	1.00 MB
ID:	232074 Click image for larger version

Name:	IMG_20230521_131558121.jpg
Views:	90
Size:	966.9 KB
ID:	232075 voltak magyon szep munkak stb.
        Attached Files

        Komment


          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Holnap megyek érte ma már berregett. Ott a helyünk Besenyszögön! Remélem holnap délután kerülök is vele végre.
          Örülök neki hogy sikerült. Amúgy a fecskelyuki pálya az meg hol van? Most nézem az eseményt hogy átették oda...

          /SZERK
          Közben meglett:
          https://www.google.com/maps/place/47....2598068?hl=hu

          movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ma elmotoroztam Lignano-ba a Biker Fest-re ez egy nagy rendezveny nagyon sok latnivaloval.
          Szép gépek, itt Győrben is volt egy találkozó de ott nem voltak ennyien.... (Bár lehet a társaság nagyobb részének nem jönne be, rock és gumifüst minden mennyiségben, én meg befürödtem.....)
          Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2023 máj. 22, 00:19.

          Komment


            Ez a rendezvény az egyik legnagyobb ami eszakolaszorszagba van .Tobbnyire nalunk a talalkozokon a gumifustoles,a kipufogok izzora hevitese ,es a minel hangosabb kipufogok dijazasa stb.az nem hasznalatos .Ami sajnos az otthoni talakotoknak sokszor a resze vagy resze volt,utobbi idokben nem igen jarok .Ezen jelensegek foleg a 90-es evekben jottek divatba tobb ilyen talakozon en elcsodalkoztam hogy a tragarsag es a minosithetetlen viselkedes (kiszaras a bilibol) amit a resztvevok produkattak az nem igen ossze egyeszteto egy egeszseges motoros tarsasag filozofiajaval.De remelem otthon a motoros kozossegek kinottek ebbol a viselkedesbol vagy a nagyreszuk sosem tartotta magaeva.

            Komment


              Akkor sorjában: Elkiabáltam az örömöm szimmering nem a gépemhez valót küldtek az első telókhoz meg kell esztergályos meló is hozzá így csütörtökre halasztva a gépátvétel! De Beszenyszögön ott a helyünk!! Remélem Fergusson Józsi is olvassa és Ő is készülődik. Zsoltinak: Sajnos még nálunk a gumi füstölés / motor gyilkolás / általános eset. Vannak gumisok kik ilyenkor kihozzák a másnak lecserélt gumiaikat felszerelve értékesítik. Van kinek megy a bót! A Besenyszögi egy családias rendezvény szokott lenni . Tavaly is hármasban képviseltük a Fórumot.

              Komment


                movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                De remelem otthon a motoros kozossegek kinottek ebbol a viselkedesbol vagy a nagyreszuk sosem tartotta magaeva.
                Ökör mindenhol akad ezzel nincs mit tenni. Bár a bili mellé csinálást még nem láttam, max a sátor előtt figyelt a róka koma.... Videókat meg általában két koncert között készítem amikor amúgy sincs jobb dolgom. (Esetleg bedobom csoportba kollégáknak ha pont melóznak.)

                Komment


                  sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sajnos még nálunk a gumi füstölés / motor gyilkolás / általános eset. Vannak gumisok kik ilyenkor kihozzák a másnak lecserélt gumiaikat felszerelve értékesítik. Van kinek megy a bót!
                  Lássuk be a motorozás néhány embernek a fas.hosszabbítás, itt is meg lehet mutatni, nekem van pénzem haszontalan dologra bőven.
                  Ettől függetlenül a gumi füstölés a motornak nem árthat megfelelő állapot esetén, mert a teljesítmény igénye nélkül van pörgetve, és még a káros mérték előtt leszabályoz.
                  Más kérdés a motorkerékpár, mert hát a hátsó traktus kap egy csomó forró gumidarabkát ami azonnal odasül a sárvédőre, futóműre stb. Az igaz azonban ha a drót elfoszlik mielőtt a gumi elszólna.
                  akkor lehet indítani a flekszet, és ha szerencséje van a parasztnak, a nemes részek is megkapják a jussukat.

                  Komment


                    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ökör mindenhol akad ezzel nincs mit tenni. Bár a bili mellé csinálást még nem láttam, max a sátor előtt figyelt a róka koma.... Videókat meg általában két koncert között készítem amikor amúgy sincs jobb dolgom. (Esetleg bedobom csoportba kollégáknak ha pont melóznak.)
                    A kiszaras a bilibol azt nem konkretan hanem atvitt ertelemben hasznaltam mint kifelyezest.A különböző tulzasokra ,magamutogatasra stb. értendő

                    Komment


                      movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                      A kiszaras a bilibol azt nem konkretan hanem atvitt ertelemben hasznaltam mint kifelyezest.A különböző tulzasokra ,magamutogatasra stb. értendő
                      Jah, oké. Bár SZVSZ ez sajnos nem csak a motoros eseményekre igaz. Főleg az autósok körében egyre népszerűbb durrogtatással....... (és ez nem a "természetes" motorféküzemben keletkező durrogásra értendő, az elektronika átprogramozásával érik el hogy állandóan csinálja akárhányszor leszállsz a gázról)

                      Komment


                        jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        (és ez nem a "természetes" motorféküzemben keletkező durrogásra értendő, az elektronika átprogramozásával érik el hogy állandóan csinálja akárhányszor leszállsz a gázról)
                        Természetes motorféküzemnél nincs durrogás, hanem a a magyaros (kiherélt) sportkipufogók esetében. Hozzáteszem hogy ezek semmiféle haszonnal nem járnak (teljesítmény, nyomaték, stb)
                        csak a feltűnési viszketegségüket elégítik ki.

                        Komment


                          emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          hanem a a magyaros (kiherélt) sportkipufogók esetében
                          Nem feltétlenül, a legtöbb ma kapható hivatalosan is felszerelhető sportdob "nyitott" alapból. És általában nem fülrepesztő egyik sem (db killer nélkül fingom sincs, soha nem szedtem ki).

                          Komment


                            Hat ogen egy jo kipufogo rendszer az nem keves penz foleg ha belul van a homologazion ,tobbnyire foleg sulycsokkentes a leg elonyosebb elonye meg talan ad egy par loerot ha a motor jol van osszehangolva es nem kellemetlen a hangjuk.Az osszes ami durrog zavaro eles zajt kelt azok a tipikusan feltunesi viszketegsegben szenvedo sajnalatra melto egyedek akik szeretnenek de nincs ra modjuk.

                            Komment


                              movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Az osszes ami durrog zavaro eles zajt kelt azok a tipikusan feltunesi viszketegsegben szenvedo sajnalatra melto egyedek akik szeretnenek de nincs ra modjuk.
                              Sajnos nem, gyárban tesztpályánál hazafele menet gyakran hallom ahogy a nagyon sport modellek durrognak egy sort minden váltásnál (én csak recsegésnek hívom) és nem éppen halkan, kb semmi köze ahhoz amit a karbis banditom csinált motorféknél (szándékosan elsiettem a visszaváltásokat hogy rendesen hallani lehessen, hátsó kamerát gyakran megsiketítette a menetszél):
                              https://www.youtube.com/watch?v=pgkVsuUWB7k
                              (A mostani banditom is csinálja, igaz csak ~4000 rpm alatt hallásra. Gondolom motorvezérlő a fölött elzárja a naftát.)
                              Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2023 máj. 25, 00:02.

                              Komment


                                Az oldal jelentésének híven Jelentem a Besenyszögi Találkozón hárman képviseltük a Veterán Fórumot! Jagdtgger a páncélos Fergusson Józsi ki megjelen az új mocijával és Párjával letéve a robogót!, és én az felébresztett Guzzival! Jó kis családias csapat szervezi a talit. Ki közülünk igazán jót hosszabbat motorozott az János volt ki Győrből gurult le!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X