Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Nem akarok bántani senkit de egy pár autó vezetőnek a vizsgabiztosát kellene megkövezni miért engedte emberek közé azt a 4 lábút! mely jó esetben tejet ad. Inkább húzná a Jármot akkor haszna is lenne. Nagyon reszel a vashiány már de az eső elriaszt még egyenlőre

    Komment


      Nagyon reszel a vashiány
      Bizony ám! Én ma tettem a vashiány ellen. A láncot szereltem be a gépezetbe, a kormányt komplettíroztam (ami a Trophy esetében elég hajmeresztő és nem anyázásmentes része az összerakásnak), elmentem megvenni még 2 bowdent, majd ezeket átalakítottam hogy jó is legyen, az új akkut feltöltöttem a löttyel, és varázsoltam bele áramot... Ha minden jól megy, holnap eljutok az első indítási kisérletig
      ... majd jó mélyen betüdőzöm a füstjét, hogy erőt adjon a maradék 1000 apró buktatóhoz. (Egy párat már most látok...)
      Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2016 febr. 13, 22:34.

      Komment


        Az ám! A kétüteműnél nem is kell jobb! Sokan mondják nekem is, hogy ez büdös! Ilyenkor a fenekemre mutatok és azt mondom: Ez BÜDÖS a nagydolog közben! Emennek ( motorkerékpár vagy moped) kellemes bukéja van!

        Komment


          A címhez ragaszkodva tegnap én is a napsütéses délután el akartam menni a csikót / még kicsi így nem Ló/ meg itatni de közben befutott a fiam és leállítottam a gépet. Mire elment sötét este lett és addig tollászkodtam míg elkezdett petyegni az égi áldás.Mivel reszelt a fene és motorozhatnékom volt csak elmentem a közeli kútra hisz már a tartalék végét itta. Nem sokat mert setét is volt meg esett is de az a kb. 5 km lelket melengetőleg hatott rám. Sötétben , szemüveggel esőben - igaz az a mondás addig látsz míg nem kell szemüveg utána ha kell csak tapogatsz!

          Komment


            Remélem sok más veterán motor is belepöfékelt ebbe a szép mai tavaszias időbe!

            Click image for larger version

Name:	grpk 021zzzzz.JPG
Views:	1
Size:	113.6 KB
ID:	148298

            Komment


              Ma miután az égi áldás alább hagyott elindultam a lányom motorjával / eredetiség vizsg. , átírás herece hurca ügyben. Még Péter is megkegyelmezett vagy becsülte az elszántságom és du.-ra kicsit mosolygott az ég alja. Mit is mondjak menet közben kicsit még hűs volt a képembe a levegő de igen jólesett!

              Komment


                Én mentem hétfőn és ma is. Az egész telet végigmotoroztam, ilyen időt nem kívánok senkinek. A pogányi reptér szélzsákja keleti irányba győzött megkapaszkodni az oszlopon. Nyolcvan fölött rá kellett buknom a tankra, mert áttolt a szembejövők elé, vagy épp az árokba. A végén már hatvannal mentem.
                Lehet, hogy attól ilyen hektikus szélben, mert kopott a hátsó gumi közepe? A kormányzott gumit is kifújta oldalra...

                Komment


                  Kerékfüttyel közlekedünk és elfogy a gumi? és egyúttal a tapadás is. Nem azért sodort a szél csak vedd számításba ilyenkor még nem melegszik fel a gumi és ha még / középen/ futó felület sincs nagyon könnyen kitáncol a gép alólad! Az oldalszél ellen: tempó váltás és rá dőlni a szélre de nagyon figyelni mert erdőnél, erdősávnál, épületnél változik / csökken/a szélerő de ezt biztosan tapasztaltad már.

                  Komment


                    Most voltam kint egy laza százast, tessék szerszámot, távirányítót, kapát eldobni és húzni kifelé a gépekkel!
                    Mérséklődött a hetek óta bömbölő szél és melegebb is az idő.
                    Délután kitolom a Pancsit is, mert a végén még megsértődik.

                    Komment


                      bokor28 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Most voltam kint egy laza százast, tessék szerszámot, távirányítót, kapát eldobni és húzni kifelé a gépekkel!
                      Mérséklődött a hetek óta bömbölő szél és melegebb is az idő.
                      Délután kitolom a Pancsit is, mert a végén még megsértődik.
                      Nem tudom ti hogy vagytok vele, de az éven én majd minden hétvégén mentem egy kört. Mindig akadt egy nap amikor volt legalább 5°C és nem esett az eső

                      Komment


                        Én elég lekvár vagyok, és az az igazság, hogy nincsen rendes hideg ellen védő ruhám se...
                        Legutóbb karácsonykor mentem egyet, és ha rám tör, akkor elmegyek a garázshoz, és beindítom.
                        Ha meg nagyon hideg van, akkor a youtube-on nézem...

                        Komment


                          Én elég lekvár vagyok,
                          Nekem meg az izületeim vannak lekvárból
                          Még 19-20 évesen, amikor kb 1 éve hajtottam az ETZ-t, rendesen szúrtak, fájtak a térd izületeim. Pedig hidegben soha nem ültem rá. Igaz, nemegyszer volt olyan hogy elkapott a nyári zápor, és ha a gatyó átázik....
                          Hmmmm, de jó érzés volt, amikor a tankról csorgott a víz a nemesebbik felem alá

                          Komment


                            Ez a motoros vizi póló? Ismerős dolog mindkét alkalommal Kesziből haza felé ronggyá áztam és a vizet a hasamon görögve a tus alatt szeretem nyílván be kell szereznem valami eső ruhát mert azért Cukorból nem vagyok- csak cuki. Dongós! azért szeretnénk látni azt az MZ-t Kesziben igaz édes szájúak vagyunk de az izületeid meg nem esszük! Edzés és ott a helyed. Legalább a fórum aktív tagjainak egy nagyszerű lehetőség lenne!
                            Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2016 márc. 01, 07:41.

                            Komment


                              Sajnos az izületek eléggé gyenge pontjai a testünknek!(Igaz remek rozsdamentes acél+műanyag izületek kaphatók bármelyik Ortopéd klinikán!Tapasztalatból tudom!)Viszont a doki szerint a helytelen életmód(táplálkozás,túlsúly,mozgásszegény életmód)sokkal veszélyesebb a hidegnél,nedvességnél!Az már csak egy plussz adalék!A mélyben lappangó már meglévő bajt robbantja ki egy áthűlés! De nem az az okozó!Én már hidegben,esőben nem motorozok!Félek hogy elcsúszom és nincs kedvem a kimozduló csípőprotkó miatt hónapokig kórházba feküdni!
                              Védő ruhám nekem sem volt sosem!Már nem is lesz!,,apacsavo" a mocin Nyáron!..........és Télen!)a képeken ott a dátum.)

                              Komment


                                Én már lálykoltam a decemberi rövid nadrágos képedet a többire meg nem nyomtam tetsziket mert sajna értem és jogos.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X