Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Én 31-én mentem egy kört -5°C-ba. jól beöltöztem, szóval nem fáztam.
    Pontosan ezt akartam én is írni!...........hogy az ujjam vége........mintha?(!)?

    Komment


      Gyulám mit mondtak mire kiengedett a középső nagy ujjad? Jövőre ugyan így!, ne is hagyd alább.

      Komment


        apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Pontosan ezt akartam én is írni!...........hogy az ujjam vége........mintha?(!)?[ATTACH=CONFIG]31410[/ATTACH]
        Ha van egy fűtött garázs és valaki aki nyitja és zárja az ajtaját akkor semmi gond. Beparkolsz a motorral, pár perc után meg leolvad a kezed a kormányról és talán már el is tudod azt engedni

        Komment


          és talán már el is tudod azt engedni
          De ha nem, az sem gond. Legfeljebb így alszol

          Click image for larger version

Name:	index.jpg
Views:	1
Size:	9.7 KB
ID:	147960

          Komment


            Az erős minuszra, és a hóra való tekintettel tettem egy kört az erdő szélén.
            Click image for larger version

Name:	DSCF3532.jpg
Views:	1
Size:	202.1 KB
ID:	148032Click image for larger version

Name:	DSCF3533.jpg
Views:	1
Size:	196.3 KB
ID:	148033Click image for larger version

Name:	DSCF3534.jpg
Views:	1
Size:	196.7 KB
ID:	148034Click image for larger version

Name:	DSCF3535.jpg
Views:	1
Size:	185.8 KB
ID:	148035Click image for larger version

Name:	DSCF3536.jpg
Views:	1
Size:	203.4 KB
ID:	148036
            És persze a bázistól a legmesszebb rohadtam le vele, a jobb karbim befagyott.
            Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2016 jan. 17, 17:10.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              Nagyon illik a tájba
              De azért pár fok mínuszban nem illene lefagynia, nem? Mi lenne a Tajgán...

              Komment


                Még jó, hogy csak a karbid fagyott le. Jó áll a gépednek az új mennydörgő- avval kissé csendesebb? Mert ha nem tudtára adtad a környéknek, hogy útra keltél ha még a nyári hangereje van a gépnek.

                Komment


                  Aztán szépen vagytok ott fent északon.
                  Nálunk tavasz volt ma némi hófolttal és picit nedves, de sok helyen száraz utakkal.
                  Reggelre esett valamennyi hófátyol, szerencsére elolvadt.
                  Épp ezért én is kitoltam a vasat egy órára.

                  Ősz óta ígérgetem a nagy szervizt, természetesen azóta annyi projekt közbejött, hogy a műhelyem a mai napig csatatér, a motorral pedig csak megyek. Rémes már, nagyon ráférne egy tisztítás-állítás.
                  Alig ment kettesben, amíg kiköhögte magából a két hét állás okozta zrittyót.

                  Kérdés a társasághoz: Milyen lábbeli vált be nektek?

                  Én teljes mértékben megértem a protektoros motoros lábbelik létjogosultságát, viszont becsszóra nem tudom kifizetni.
                  A picit boka fölé érő bakancsba pedig felülről befúj a szél és hideg.

                  Komment


                    bokor28 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Kérdés a társasághoz: Milyen lábbeli vált be nektek?

                    Én teljes mértékben megértem a protektoros motoros lábbelik létjogosultságát, viszont becsszóra nem tudom kifizetni.
                    A picit boka fölé érő bakancsba pedig felülről befúj a szél és hideg.
                    Szovjet 46-os határőrcsizma, két pár zöld honvédsͪgi zoknival. De a bőrtalp csúszik veszettül.
                    Víz volt a karbi alján, és mivel reggel óta kint állt a vas, így szépen lezárta nekem a fúvókát.
                    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                    Komment


                      Szervusz István!


                      Nekem a Bundeswehr bakancs a legjobb,amit idáig használtam.Hasonlatos a Magyar katonai surranóhoz,csak felül nincs csat,sokkal könnyebb és nem csúszik a talpa.Vagy 8 éve vásároltam használtan,nyűvöm azóta minden télen,-igaz már látszanak a sarkakon kopásnyomok és belerúgtam ebbe-abba,de funkcionálisan semmi gond vele.

                      Akkoriban járt a városba egy használt katonai ruházatot áruló ember és 4 000,-Ft.-ért árulta párját.Jól át kellett válogatni,mert voltak eléggé elnyűttek is,de újszerűt is lehetett találni közötte.Sajnos azóta nem találom,mert,ha módomba állna szívesen vásárolnék még egy párat.

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        Bundeswehr bakancs a legjobb,amit idáig használtam.
                        Én Német tiszti bakancsnak tudom,és naponta tíz óránál kevesebbet ritkán van rajtam.
                        Gyulai-mozgó munkaruhástól szoktam venni,az utolsó 6-ezer volt. Nem fázik,nem izzad benne a lábam,és nem fáradok annyira,mint egy egyéb lábbeliben.!Motorozni is kiváló!
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          Én Német tiszti bakancsnak tudom
                          Raknátok fel róla képet, lehet hogy öregszem, de nekem is örrökké fázik a lábam télen!

                          Komment


                            Tegnap én is mentem az Urallal egy karikát. Én sima bélelt utcai bakancsot vettem, a cordura nadrágom pont olyan hosszú, hogy kicsit rálóg, így pont jó volt. Kesztyűnek síkesztyűt vettem és a garbónyakú vastag pulóverre cordurakabátot, arra pedig steppelt láthatósági mellényt húztam...

                            Komment


                              Szervusztok!

                              Töltöm a fényképezőgép akkuját és még ma teszek fel róla képeket,-sőt megpróbálom elmagyarázni,hogy vásárláskor mire kell figyelni.

                              Üdvözlettel:Che

                              Komment


                                Lehet én is megpályázok egyet ha ilyen jó. Nekem is fázik..

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X