Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Forgalmi engedélyek adás-vétele

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Forgalmi engedélyek adás-vétele

    joshbono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy ismerősőm vett egy forgalmit a 250-es csepeljéhez
    Vett? Azt az előző tulaj adja a motorhoz, nem? Mit kezd vele? bekeretezi?

    #2
    joshbono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vett egy forgalmit a 250-es csepeljéhez
    Nem értem, hogy az emberek ilyenkor miben reménykednek. Egyébként erről már volt szó, hogy a Pannóniákat olykor Csepelnek nevezték papíron.
    taluga kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      joker eredeti hozzászólása
      Ha már egyszer forgalmit átalakításra vesz
      Kárörvendően már csak abban reménykedek hogy még drága is volt az a forgalmi.
      taluga, OdinHEM és 3 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Én inkább töröltem az első felröhögésem közben született gondolataimat , mert már bántottam itt meg elég embert ...minek megint ...
        taluga, OdinHEM és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          úgy tudom nem volt olcsó, de igaz, tényleg ha csepel van beleírva mindenki arra is gondol. Azért is kérdeztem meg tőletek hogy lássa, nem csak én gondolom így. Bár ha nekem lenne egy 250-es csepelem én le..nám a forgalmit, nem kinlódnék vele..


          elnézést, nem mindenki csak a kevésbé hozzáértők..
          Utoljára szerkesztve a következő által: joshbono; 2013 márc. 27, 16:25. Oka: helyesbítek
          taluga és OdinHEM kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            joshbono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szegényt csúnyán átverték.
            Azért ilyen alap dologgal, mint a számozás, és az évjárat, tisztában lehetett volna, ha már ilyen motorja van.
            Továbbá: forgalmit csak vázzal, és nyaktáblával együtt! Egyébként nem fogod tudni semmire sem használni.
            Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2013 márc. 27, 16:53.
            taluga és kedvelte ezt.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              #7
              wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              forgalmit csak vázzal, és nyaktáblával együtt!
              Én még odasorolnék egy igazolt adás-vételit is.

              Komment


                #8
                Ne szépítsük a dolgot! Igen is van piaca a veterán motoroknak, ritkaságoknak, és persze legyen is! És a piac megteremti a kiszolgáló piacot, az alkatrész piacot a papírpiacot stb. Csak meg kell nézni hogy egy papír nélküli, de amúgy egyben lévő veterán motorból mit lehet kiárulni alkatrészben. Van aki tisztességesen csinálja normál profitért, mert szerelmese a veterán gépcsodáknak és van aki üzleti alapon kér egy hátsó lámpa alátét gumi-ért többezer Ft-ot. Mikor eldöntöttem, hogy én bizony nem rakok egy fillért sem a kufárok zsebébe, a nehezebbik utat választottam, mert ezekből a gépcsodákból már szinte nincs tulajdonosnál egy sem. Hónapokig lestem a netet és szerencsém volt. Ráadásul a közelemben lévő, papíros, TULAJDONOS-tól megvásárolható Csepel 125 D. Szóval van remény és mindenkit biztatok! Még annyit, ezt az oldalt és a hasonló magyar veterán oldalakat nagyon erősen nézik Németországból, Ausztriából, Svájcból. Nekik bagó az az ár amik itt mennek és, futárszolgálattal, szállítással előre utalással is bőven megéri kivinni a régi szép Magyar műszaki emlékeket. Nem akarok Magyarkodni de nekem igen is számít hogy itthon tarthattam a kis Csepelt!

                Komment


                  #9
                  wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  forgalmit csak vázzal, és nyaktáblával együtt!
                  Nekem a hiányzó váznyaktábla miatt nem szóltak. Meg tudomásom szerint ha a vázba bele van ütve a vázszám akkor a tábla az csak amolyan dísz

                  Komment


                    #10
                    Van egy Pannónia T5 Deluxe 1960 as évjáratu motorom. Forgalmi az nincs.Az 5. tulajdonosnál járok aki elhunyt innét kezdve nem tudom hogy lehet továbblépni.Kérem a segitségetek!

                    Komment


                      #11
                      Hello SzeleJani!

                      Sajnos azt kell mondjam, hogy amikor az egyik D-Csepelemnél, a sokadik tulajdonos után eljutottam a "végére", az illető már nem élt, a szomszédokat, barátokat, családtagokat kérdeztem. - De nem tudták hogy kié volt eredetileg. :S
                      Mert a bácsinak nem volt a nevén a motor, azt meg hogy kitől szerezte nem tudták...
                      Utoljára szerkesztve a következő által: dott; 2013 nov. 08, 21:01.

                      Komment


                        #12
                        Ha valaki épp azzal a kedvteléssel bír, hogy régi okmányokat gyűjt, na annak pont jó.

                        Komment


                          #13
                          Van aki ilyeneket keres ..---------van egy ford autóra szóló forgalmim , SAS behívóm ...és aznap délutánra szóló felmentés . Érdekes történelmi epizód .

                          Komment


                            #14
                            dott eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Hello SzeleJani!

                            Sajnos azt kell mondjam, hogy amikor az egyik D-Csepelemnél, a sokadik tulajdonos után eljutottam a "végére", az illető már nem élt, a szomszédokat, barátokat, családtagokat kérdeztem. - De nem tudták hogy kié volt eredetileg. :S
                            Mert a bácsinak nem volt a nevén a motor, azt meg hogy kitől szerezte nem tudták...
                            Köszi a hozzá szólásod ,én ugyan igy vagyok! Tudom hogy a fórumon nem jó ilyeneket leirni.Ha tudsz valami jó megoldást valahogy beszéljünk. Helló!

                            Komment


                              #15
                              Üdv mindenkinek olyan kérdésem lenne ha van egy Pannonia tipusu motorom de forgalmi nincs hozzá csak egy adásvételim akkor még az forgalomba helyezhetö valaha is? vagy mi az eljárás?

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X