Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van akinek a veterán semmit sem ér???

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Van akinek a veterán semmit sem ér???

    Most találtam ezt a képet elég érdekes az emberek gondolkodásaClick image for larger version

Name:	Motor.jpg
Views:	1
Size:	187.7 KB
ID:	156045!!!!!
    Ti nektek nem érdekes??
    Inkább a Méhbe mint hogy (a képhez is írták)Szétszedje darabokba és eladja!!!!
    Szomorú hogy vannak ilyen gondolkodású emberek!!

    #2
    Nem ez az első es utolsó eset sajnos.Volt olyan ember aki anno ezzel kereste a kenyeret. Beszéltem nem is eggyel, utólag sajnálták, mert ma nagyobb értéke van mint anno amikor hegyekbe álltak a szétvert blokkok az udvaron az alu hulladék miatt.
    Ad2 sokaknak tényleg nem érték mert nem tudjak használhatóvá tenni vagy
    Ad3 nem is tudjak mi az amijük van.
    Utáljuk a neppereket akik az apron is árulnak, de ők a szükséges rossz.
    taluga, korompaiistvan és Totya97 kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Totya97 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Inkább a Méhbe
      Ettől már csak az rosszabb ,amikor még minden alkatrészt ripityára tör kalapáccsal ! Ha ő nem tud mit kezdeni velük ,más se tudjon !
      sepy, taluga és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Két észrevétel !
        Egy : Az hogy valaki a kép alá kreált egy süket MÉH telepes dumát, még egyáltalán nem biztos hogy úgy is van.
        Kettő : De ha igen, akkor sem kell a szemére vetni. Ha Kolompár viszi a MÉH be, neki vas, meg alamenium. Ezt kizárnám, mert nincs szelektálva. Ha Pista bácsi unokája takarította ki az örökölt garázst, akkor sem szentségtörés. Engem se hoz lázba a bélyeg, meg szalvéta gyűjtemény. Én meg azt dobom ki.
        mátéapu, UK és 9 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Köszönöm a gondolataitokat!!!
          Hát sokféle emberlétezik!!!

          Komment


            #6
            Hozza csak nyugodtan a Méhbe, már indulok is érte!HE-HE
            Komolyra fordítva a szót nagyon sok embernek fogalma sincs mik ezek, és semmi értéket nem tulajdonít nekik. Ergo neki csak lomok.
            Én ezekre az emberekre abszolút nem haragszom, nem is haragudhatok hisz ők nem akartak rosszat, de egy dolgot viszont kérnék tőlük. Mégpedig azt hogy ne verjék szét!

            Komment


              #7
              Ja és nekem hozzák ne a Méh-be!!!

              Komment


                #8
                Van egy barátom kb tiz motorblokja van egyben,kisgépeihez vette tartaléknak, nem lehet eladni.
                szétszerelni lemosni katalogizálni pénzbe kerül nem beszélve egy részletes hirdetésről ráadásul mindenkinek uj kellene és majdnem ugyanaz,nem csodálom,hogy megunják kerülgetni.
                Tőlem nemrég kértek kistraktorba blokkot,ajánlottak egy összegyüjtögetett simson blokkot szétszedve az üzemképes motoromért amivel bemutatónak mentem egy kört,de nem akarom szétszedni utána az is alkatrész lenne amiből még nem tudtam egy darabot sem eladni,viszont nekem is sok helyet foglal.
                Szétszedve is van néhány....
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #9
                  Oda nem igen adja mert az utánajárást igényel. Keresni olyan embert aki értékeli stb.
                  Bevinni a legegyszerűbb és még lóvét is kap érte.

                  Komment


                    #10
                    mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    ,kisgépeihez vette tartaléknak
                    Nem a kisgépalkatrészekről mondtam mateapu hanem, a mint a képen is látszik Pannonia alkatrészek és még sok másik fajta...
                    Azokat pedig megéri szétszedni, mert jobban jár vele akkor is ha egy kicsit olcsóbban adja.
                    Nekem ez a véleményem!!

                    Komment


                      #11
                      Fogadjunk , hogy ha azt a rakomány vasat darabonként beárazza a tulaj ----kb ilyen árfekvésben : komplett blok 4000 , bontott 2000, heng fej 500 , minden egyéb 500/ db


                      .....viszont mert ilyen olcsó ,ragaszkodna az egyben eladáshoz ----a sok leletmentő ---csak sírna -rína , hogy nekem csak egy darab kütyü kell--de nem lehetne 350 forint ?


                      amúgy meg szerintem mir-mur nak van igaza --valaki csak cukkolja a népeket

                      Komment


                        #12
                        Totya97 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nem a kisgépalkatrészekről mondtam mateapu hanem, a mint a képen is látszik Pannonia
                        Elnézést,de pannoniákról beszélek!!!!




                        joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        ogadjunk , hogy ha azt a rakomány vasat darabonként beárazza a tulaj ----kb ilyen árfekvésben : komplett blok 4000 , bontott 2000, heng fej 500 , minden egyéb 500/ db
                        joker neked alku nélkül olcsóbban adom,akármelyiket,válogathatsz is közötte és addig megkinállak sörrel,kávéval,alátéttel is,csak gyere érte.
                        Mert ugye a postaköltség,és ne beszéljünk a munkából való elkéredszkedésről,csomagolóanyagról egy 500-ft os lendkeréknél pl.
                        Aki nem profi módon csinálja annak igy is ráfizetés lenne!!
                        Kiváncsi vagyok mennyit érne a10-db üres motorblokkom.és a belevaló cuccok.(amugy is sok darabon mintha látszana,hogy használt.)
                        A méhbe egyszerre minden mehet és dől a LÉ
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          #13
                          persze , szerintem ugyan azt mondjuk mindketten . De én igazán azokra gondolok akik fiatalok , tele tervekkel ,hogy még csinálok ilyen meg olyan motort --de ha most 3 doboz cigi áráért vehetne egy alkatrész blokkot pl.--akkor nem teszi --hanem megszól téged ha kiviszed a MÉH be.


                          mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Mert ugye a postaköltség,és ne beszéljünk a munkából való elkéredszkedésről,csomagolóanyagról egy 500-ft os lendkeréknél pl.
                          ilyen meg sem fordulhatna az áhitozó fejében --- mert olcsón adod --ezért elvárható hogy vigye az egészet !

                          Sajnos az emberek szemléletét nagyon "kofidiszesre "mosták .

                          Komment


                            #14
                            sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Hozza csak nyugodtan a Méhbe, már indulok is érte!
                            Te kis költő! Aranyos kétsoros.

                            Komment


                              #15
                              Kicsit viccesre sikeredett, jó van na!
                              De az viszont komoly, hogy nagyon sok értékes alkatrészt lehet találni a vaskupacban ha az ember nyitott szemmel jár.
                              És visszakanyarodva az eredeti kérdésre, sok ilyen ember van aki ezeket a régi alkatrészeket nem értékeli és simán beviszi őket a MÉHbe. Az pedig hogy ez jó vagy rossz dolog az nézőpont kérdése, ki-ki döntse el maga.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X