Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Cz márkatárs kereső

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Gergőke, nem akarsz ideérni a plexiért ?

    Komment


      Köszönöm a jó tanácsokat, közben meg is oldódott.
      Csak hát 21 év sufniban ácsorgás alatt össze tud gyógyulni.
      Egy napig fárasztgattam, könyörögtem neki, mire meg adta magát úgy, hogy egy krómkarika sem sértődött meg.
      sepy, wsievers és Titus kedvelte ezt.

      Komment


        A Matricákról!
        Ma beszéltem Benkő úrral és felhatalmazott, hogy az elérhetőségeit közzé tegyem.
        Bárkinek bárhova elküldi, postázza, telefonon lehet vele egyeztetni.
        Láttam a készleteit, ami nekünk kell az szinte minden le van gyártva készre.
        Csíkok 175-ösre kockás, 350-esre ezüst, CZ, Cezet, a tankra, a dobozokra pedig 175 sport, 125,250, 350.
        A tank koptatót laminálta, az is strapabíró.
        Ezen kívül bármilyen kívánságot nagyon rugalmasan, rövid határidővel, korrektül teljesít.
        Bátran merem ajánlani.
        .: MOTORMATRICA - ELÉRHETOSÉGEK :.
        sepy, Süpi és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Gergőke, nem akarsz ideérni a plexiért ?
          Holnap mit csinálsz? Talugával akartunk szövetkezni, de akkor beszaladok!

          Komment


            Kössz szépen, épp írni akartam miatta...
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              Gergőke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Holnap mit csinálsz? Talugával akartunk szövetkezni, de akkor beszaladok!
              ...akkor szövetkezzetek inkább .

              Komment


                CZsolti kedvelte ezt.

                Komment


                  jólvan dobd át priviben hova menjek

                  Komment


                    Beindult a 472, hogy milyen széééép!
                    sepy és wsievers kedvelte ezt.

                    Komment


                      Wsievers szeretném ki kérni a véleményed.Én a lányommal szeretnék menni a Talinkra és utána a Mátrában Eger - Bagolyirtás és úgy Gyöngyösön át haza Orosházára. Mindezt az én gépemmel 2 fővel és a képemen szereplő pakkal / 3 napra + sátor és ami ilyenkor szűken szokványos/ vajon hogyan szerepel a 175-ös?.Neked több tapasztalatod van a hegyvidéken én Alföldiként emelkedőre akkor megyek mikor felüljáróra - vagy árokból kifele hajtok. Igaz voltam Stárral Veszprém környékén is 2 személlyel/ 1968-ban/ akkor megtanultan,hogy" fordulatban az erő"!. De azóta eltelt 46 év!
                      joker kedvelte ezt.

                      Komment


                        Két személlyel a 175 kissé gyenge. Ha nem akarsz sietni, inkább tegyél fel 1 foggal kisebb lánckereket előre. Megéri az a kis befektetés, és nem erőlködik a motor.
                        sepy kedvelte ezt.
                        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                        Komment


                          Szia Sepy!

                          250-es csepptankos Jawaba való 17 és 18 fogú lánckerekeim vannak kislánckeréknek, hátulra pedig 46-fogú lánckerékagyat tudok adni.

                          Üdvözlettel: CZsolti
                          sepy kedvelte ezt.

                          Komment


                            Nem véletlen kutakodtam mert a gyári nagy lánckerék 52 fogszámú és az enyémre valami ügyeskezű 50 fogszámú nagy kereket tett.Elöl 15 fogas van jelenleg. Ezt akarom lecserélni 14 fogúra, hogy valamelyest hasonlítson az eredetire az áttétele. Ha valaki tud egy jó állapotú eredetit azt jó néven venném és vevő vagyok rá.
                            CZsolti kedvelte ezt.

                            Komment


                              Nekem a hátsó 175 ös Czetka.(7 foggal kisebb mint a gyári) Így 3 liter körül jön megy, csak nem szeresse a hegyeket. Ha észak felé megyek, mindíg lánckerékcsere van.
                              sepy kedvelte ezt.
                              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                              Komment


                                Üdv sporttársak!
                                Ma(vagyis tegnap) végre a Czetkám főtengelye a javulás útjára lépett. Kapni fog új görgőket no meg csúszóperselyeket. A mester azt mondta már cserélték rajta egyszer legalább, de nem a legszakszerűbben javították a főtengelyt. A középső csap nem tetszett neki.
                                Van egy 250-es Jawaja, még újonnan vette. Szép állapotban van, annyiban tér el a gyáritól hogy az első sárvédőt cserélték Czetkáéra valamikor régen .
                                sepy és CZsolti kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X