Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Mz, tz vélemények

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Mz, tz vélemények

    heló.
    van aki tud mondani valamit .
    kíváncsi vagyok a véleményetekre.
    köszi
    a rigákat jól kibeszéltétek.
    most ők következnek.

    #2
    OdinHEM, Cini és 8 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      üdv.
      kérdést direkt nem tettem fel.
      azt akartam tudni hogy kinek milyen véleménye van ezekről a jószágokról.
      PL::élmények,műszaki adatok,javítása,kinek mi jut az eszébe.
      kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        fuju99, Én csak az ETZ-ről tudok véleményt mondani: szerintem nagyon jó motorok, én a 150-eseket szeretem de volt 250-esem is. Napi használatra-melóbajáráshoz szerintem ideális motor.
        kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          az MTZ egy nagyon jó gép .Régen sokat dolgoztam vele .Tolólap...kanál ..egy álom! Fusi alap ásás , egy kis vizvezeték...lóvé hegyek
          OdinHEM, barna és 2 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Véletlenül nem JUMZ?
            És a sör?
            Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2013 jan. 06, 16:46.
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #7
              ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szia,

              Hát szerintem igen, de inkább az egyik, bár a másik sem biztos, hogy mitől függ. Viszont ha azt vesszük, hogy miért, akkor pedig mindenképpen, persze nem feltétel nélkül. De általában egyéni, ha nem, akkor is, ha de, vagy éppen az ellenkezője.

              Amúgy meg mi is a kérdés ?.
              Na ennek 3 × futottam neki, de leesett

              Én hajtottam MZ TS 125-öst, Etz 125 és ETZ 250-es. Az utolsó típussal nagyon meg vagyok elégedve sehol nem hagyott ott útközben. Az első 250-est én újítottam fel, de még egy olyan motorom nem lesz. Full blokk felújítás után ezüstre festettem (a gyári narancs enyhén szólva is taszított) Újravezetékeltem, gyártottam rá rozsdamentes acélból lábtartókat első hátsó. Ugyancsak rozsdamentesből hajlítottunk hozzá új "parakart" rozsdamentes acél irányjelző tartókkal zártam a sort. Ismerősnek adtam el, de fájt a szívem amikor láttam kb. fél év múlva ahogy leélte. Hát nagyábból ennyi.

              Komment


                #8
                Nem akarok okos lenni de mind a kettot az MZ ceg csinalta (amenyiben TS-re es ETZ-re gondoltal). Pontosan melyik tipus ossze hasonlitasa erdekel? MZ TS 250, MZ TS 250\1, MZ ETZ 250 vagy MZ ETZ 251 esetleg tudok meg sorolni par 250-est, de ha kell tudok irni 125, 150,350 tipust is.

                Komment


                  #9
                  mittom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  (a gyári narancs enyhén szólva is taszított)
                  Valamelyikünk vélhetően színtévesztő
                  Narancssárga ETZ nem létezett csak piros ! ( meg ezüst, meg kék )




                  Én a 150-es ETZ- met nagyon kíméltem . 86 Januárban vettem az első szállítmányból, és máig megvan. 2x szívatott meg. Egyszer lepörgött a kuplungkosár, ( ricni kuka ) másodszor meg kondihiba miatt állt meg. Ja ! Cseréltem még villogó relét is.

                  Komment


                    #10
                    Ezek a gyári MZ Színek:
                    Click image for larger version

Name:	Színek.JPG
Views:	1
Size:	67.2 KB
ID:	134168
                    Click image for larger version

Name:	névtelen.JPG
Views:	1
Size:	47.1 KB
ID:	134169
                    Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2013 jan. 07, 09:02.
                    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                    Komment


                      #11
                      Na most jól rámpiritottál !Ők valóban narancsnak nevezik a pirosat, de az ezüstöt is szürkének ( Dunstgrau = Szürke, Silber= Ezüst esetleg Metall )




                      A második RAL táblád szerint meg piros

                      Komment


                        #12
                        wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ezek a gyári MZ Színek:
                        Különösen a hellelfenbein tetszik. A neve miatt: világos elefántcsont A gőzszürke (füstszürke) - dunstgrau se rossz.

                        Komment


                          #13
                          mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A második RAL táblád szerint meg piros
                          Azok a gyárban használt nevek




                          Végülis narancsvörös a neve, úgyhogy igazad volt, mert piros...a másik szín pedig a tűzvörös...
                          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                          Komment


                            #14
                            üdv.
                            köszi mindenkinek aki idáig hozzászólt.
                            várom a további élményeket,
                            PL: gyakori meghibásodások?
                            vezethetőség.?

                            Komment


                              #15
                              Én ES-125-öt és TS-125-öt vezettem. A Trophy szerintem nagyon jó, könnyű kis gép és könnyű vele fordulni. A TS-t azonban én elég labilisnak éreztem. Kis súlya ellenére nem tudtam vele olyan jól fordulni és egyensúlyozni, mint később a Czetkával. A Simsonról nem is beszélve. Azzal a rutinvizsgán szinte lépésben is végig lehetett menni a bóják között, a TS-sel meg én nyertem volna, ha nem vizsgázunk, hanem tekézünk.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X