Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és semmi bajom...
    Szeretném ,ha 20 év múltával ugyanezt mondanád.

    0-fokban egyszál farmerban mentem diszkóba motorral és nem éreztem ,hogy fázom .Ma ha nyáron motorozni akarok gondolkodom indulás előtt vajon a sálat is csomagoljam vagy elég a motorosruha????
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      fiam sulijában volt közönsége.
      Úgy az igazi.. Lehet másképp el se hinnék.. Az én legszebb Babettás esésemnél is volt szurkolótábor... hogy sikerüljön felállnom.. Pedig nem volt egyszerű a pedálra tekeredett cipőfűzővel..

      Komment


        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        0-fokban egyszál farmerban mentem diszkóba motorral és nem éreztem
        Én azért nem egy szál farmerbe tolom. Felül eső kabát(a jobb fajta, ezen a levegő se megy át) alatta meg a pulcsi, mackókabát. Illetve a lábamon felül egy esőnadrág, alatta meg egy mackó és egy sima nadrág.

        /SZERK
        Illetve egy pár neoprén térd- és markolatvédő.
        Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2018 dec. 17, 18:49.

        Komment


          jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Én azért nem egy szál farmerbe tolom.
          Igen az lenne a lényeg,hogy ne hűljön át az ember ,míg újból meleg helyre ér.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            A fiatalok még nem olyan fázósak,mert sokkal jobb a vérkeringés és ha van egy kevés zsírfelesleg is,akkor egész vidáman elviselik a téli hidegeket.Az időseknek már sűrűbb a vére,szűkebbek az erek és,ha még van is zsírfelesleg ami szigetel,a végtagok a rosszabb keringés miatt kihűlnek és megy a vacogás.

            Fiatal korában sok marhaságot megcsinál az ember,mert az élet öröknek tűnik.Nem is gondol arra,hogy mindennek következménye van és a meggondolatlan tettekért később,akár idős korában meg kell majd szenvedni.Úgy vélem mindannyian tudnánk mesélni,hogy mekkora marhaságokat csináltunk ifjú korunkban és úgy vélem,hogy a legtöbb idős már nem tenné azt az adott szituációban,mert már tudja,hogy mindennek ára van.

            Ilyen téli napokon hagyjátok,had pihenjen a motor,ha meg vashiányotok van,ahogy írják egy páran,akkor reszelgessetek egy keveset!

            Üdvözlettel:Che

            Komment


              Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              és ha van egy kevés zsírfelesleg is,akkor egész vidáman elviselik a téli hidegeket
              Akkor itt akaratlanul is megírtad a frankót. mert a térdén nincs senkinek zsírfeleslege, és tetézve ezt a ruha is feszül, ezért ott kevés a szigetelő réteg illetve nincs.
              Nos attól hogy valaki nem fázik annyira, az izületei viszont mocskosul, csak nem érzi.
              Ezt majd 40 év után kezdi érezni az embergyereke, addig vigyorog a vének faszságain, akkor aztán már kikúrálhatatlanul. Na ezért van tele termál vénemberekkel. De az is csak addig jó amíg benne van.

              Komment


                jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Én le se tettem a motorozást
                Rajtad azért több a fókazsír egy kicsivel sztem, már bocsánat...

                Komment


                  sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  dobtam egy hátast ráadásul az egyik fiam sulijában volt közönsége
                  Úgy szép az ha látják, és nem lesz bajod.

                  Engem is megtapsoltak a kollégáim az udvaron, a letaposott kocsinyomon én is olyan hátast dobtam, mint a rajzfilmekben szokott a prérifarkas, vagy TOM macska.

                  Komment


                    Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    téli napokon hagyjátok,had pihenjen a motor,
                    Aki férfi az ilyenkor is motorozik, vagy megadta magát az autó főtengely szenzora
                    Orvostol jöttem volna /honnan máshonnan/ és csak felpörgöt majd leállt a gép
                    Amilyen szerencsém van, a haver azonnal küldött egy trélert ami egyböl a két utcányira levő szerelőhöz vitt, majd onnan haza. Állitólag megrendelte már a szenzort németböl, mert jelenleg itthon nem kapni
                    Boltok erős 2km-re vannak, gyalogolni nem tudok, igy kénytelen vagyok beöltözni felülröl és oda.vissza motorozni.

                    Komment


                      Erre nem nyomtam Tetszik gombot Neked is jobb lenne ha ilyenkor nem motoroznál mert Te is mint egy páran kik a 2 tináger korban vagyunk nem vagyunk már oly Rugó Lalik

                      Komment


                        Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        legtöbb idős már nem tenné azt az adott szituációban,mert már tudja,hogy mindennek ára van.
                        Kedves Józsi bátyám leírja frankót.... de az igazát csak akkor értjük meg.ha megérjük a kort. Így visszamenőleg én is másképp cselekedtem volna... De akkor úgy éreztem ihajj.. most meg másképp.. (de azért most is bennem van. )

                        Komment


                          emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          mert a térdén nincs senkinek zsírfeleslege, és tetézve ezt a ruha is feszül, ezért ott kevés a szigetelő réteg illetve nincs.
                          Ezért vettem azt a bizonyos térdvédőt. Lábtakarót nem merek venni mert félő hogy lelopják a gépről .

                          madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Rajtad azért több a fókazsír egy kicsivel sztem, már bocsánat...
                          Van bizony, hiába is próbálok tőle szabadulni...

                          Komment


                            Én meg nemsoká mostoha nagyapa leszek... Lesz majd jó nagy vigadalom meg mulatság, meg mindenféle örömködés.

                            Komment


                              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              nagyapa leszek..
                              Öreg ! De mielőtt elinnád a tehetséged, még meg kéne varázsolni az AWO-t !

                              Komment


                                mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Öreg !
                                Szépen vagyunk.. Ne aggódj.az AWOt egy kis "ihlettel" is rendbe rakom.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X