Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pontos méreteket kérek,h
    Értelemszerűen. Persze kiveszem a himbatengelyeket hogy felfogatható legyen. Küldj privát egy telszámot egyeztetni.

    Komment


      Komment


        Valami Szentélyben jártál? Igaz nincsenek a falon felekezeti jelek de ez is egyfajta hova tartozást jelképez. Az a 100-as szám valahol már fel tűnt!

        Komment


          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Valami Szentélyben jártál?
          Ja... abban a térben szinte elveszik a három kicsi ember.. Különben meg teccik..

          Komment


            Nekem a Szentély végében lévő motor tetszik nagyon

            Taluga művész léttedre legalább fényképezni megtanulhatnál

            Komment


              Elég ha az ecset forgatáshoz ért, így legalább van köztünk ki nem a rozsdás vasakat keni. Ő a retinája alatt tárolja a képeket míg mi csak csodálkozunk. Fotózni meg majd megtanul még én sem tudok pedig egy pár évvel korábbi a születésem igazoló tacepaó! Mivel az év utolsó napja van és más kocsmákban igen ritkán fordulok elő Mindőtöknek Boldog Új évet Kívánok!

              Komment


                RedBull477 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nekem a Szentély végében lévő motor tetszik nagyon

                Taluga művész léttedre legalább fényképezni megtanulhatnál
                Siettettek basszus! Türelmetlen banda!

                Komment


                  Józsi bátyám, köszönöm a védelmemre emelt szót! Én is Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!

                  Komment


                    taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Józsi bátyám,
                    A Sanyi jobban hangzik ! Kevesebb pezsgőt kéne nyalni !..............................BUÉK !

                    Komment


                      A tavasz legszebb 2 napja ! Egy nappal későbbre böktek anno a Kincses Kalendáriumban. Kezdtem görgetni a hsz.-ban Gyuri figyelt.

                      Komment


                        sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        A tavasz legszebb 2 napja ! Egy nappal későbbre böktek anno a Kincses Kalendáriumban. Kezdtem görgetni a hsz.-ban Gyuri figyelt.
                        Basszus! Sándor barátom ne haragudj! Előtte Józsi bátyám egy hozzászólását olvastam! De neked pláne köszönöm, és boldog új évet!

                        Komment


                          mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A Sanyi jobban hangzik ! Kevesebb pezsgőt kéne nyalni !..............................BUÉK !
                          Az pláne ciki, hogy színjózanul sikerült...

                          Komment


                            Minden kedves barátnak,cimbinek, és más olajos kezű,rozsdával fertőzött egyénnek boldog s eredményekben gazdag új évet kívánok!

                            Komment


                              Én is itt... ( legtöbbet ide írunk, mostanság ) Mindenkinek Boldog, Békés Új Esztendőt Kívánok!

                              Komment


                                Sokat Boldogat Mindőtőknek !
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X