Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    A Motobi 650 az ugyan olyan mint a Benelli Tornado 650 mivel ugyan azok gyartottak , mind a ket marka az ovek volt igy csak a szinukben kulomboztek .A motor ok.csak bele van torve az eggyik gyertya.Az ara az 2750 eu ami nem rossz tankot es a ket oldal idomot kell atfesteni. A Benelli quattro 500 azt nem ajanlanam csak az ellensegemnek .A Ducati az meg nem elado de az ara szerintem tobb 10 000 eu.Honda four 750- esek vannak legalabb 8-10 db 2500eu-tol folfele De van ott Suzuki Titan ,ket hengeres 125-os honda,750-es ketuteuek stb.

    Komment


      movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hat sajnos nem lettem boldog tulajdonosa a Laverdanak
      És min úszott el ?.....................................

      Komment


        movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Hat sajnos nem lettem boldog tulajdonosa a Laverdanak
        Jelképesen a tíz körmét elverném annak:aki bearanyozta az aluminium részeket......egyébként komoly járműnek néz ki! Jó állapotú motorokat veszel,vagy te újítgatod a motorjaidat?
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          Hat meg el nen uszott csak az ara plussz a rendbetetele meghaladna azt az arat amennyiert mar lehet venni eggyet ami rendben van.A motorja nem mozdul ha az legalabb forogna talan?azert az osszegert amit kert erte,de itt van Trieste-ben.

          Komment


            Tegnap betértem egy falusi boltba némi vízért és a pénztárnál találtam "Dianás cukor"-t. magától értetődőne muszáj volt vennem. Aztán ráolvastam, azt írják 97%-os étkezési szesz.
            Azonnal beszüntettem a kóstolását. , és arra gondoltam gyerekkoromban a pénztárgép mellett volt egy köbliben és visszajáró helyett sokszor azt kaptunk, amit hazafele arcba pakoltam.
            Most már értem mért volt vidám gyerekkorom!

            Komment


              Voltam nemrégiben átnézni egy olasz masina kábelezését így fényezés után (én kábeleztem az egészet, csak még pár elem nem volt lefényezve). Egy kábel volt kicsúszva, az visszakerült a helyére, a testcsomópont kábele szintén, aksi szintén. Van gyújtás, van világítás. Szóval mehet a szerelőhöz aki beállítja a szelepeket, aztán mehet OT-ra a gép ha minden igaz
              Click image for larger version

Name:	20190219_174221.jpg
Views:	76
Size:	674.9 KB
ID:	216384Click image for larger version

Name:	20190219_174236.jpg
Views:	81
Size:	580.9 KB
ID:	216385Click image for larger version

Name:	20190219_183351.jpg
Views:	83
Size:	587.2 KB
ID:	216386Click image for larger version

Name:	20190219_183356.jpg
Views:	91
Size:	470.5 KB
ID:	216387

              Komment


                Szervusztok!

                Felénk északkelet felől zúdul befelé a hideg szél.Nem tudom mekkora sebességgel jön,de felborogat mindent,néha a villanyfény is elhalványul és vibrál,bár idáig még működik minden,de nem biztos,hogy így is marad.Reggel majd helyre pakolok minden feldöntött vackot és remélem komolyabb káresemény nélkül megússzuk!

                Úgy vélem a 2018-19-es tél utolsó nagyobb hideghulláma lesz ez a mostani,mert már a jövő héten azért március lesz végre.Délelőtt még olyan ígéretes volt minden,-kint molyoltam a kertben és egyáltalán nem fáztam,olyan +7-8 C lehetett.Bárhogy is tombolnak az elemek a fecskék 7 hét múlva valószínű megjönnek.

                Üdvözlettel:Che

                Komment


                  Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Felénk északkelet felől zúdul befelé a hideg szél
                  Én is tapasztaltam tegnap a szelet . Este az autópályán jöttünk haza Pestről, de félve mentem el minden kamion mellett, mert úgy himbálta őket a szél. ( Zárójelben elmondom hogy ismét büszke lehetek, mert a nagyobbik fiam mester diplomaosztóján voltunk a műegyetemen )

                  Komment


                    Kedves Mir-mur!

                    Gratulálok a fiatoknak a diploma megszerzéséért,-nektek pedig a nevelésért.Lassan akkor egy kissé hátradőlhetsz,mert megvan az utód.

                    Reggelre itt mérséklődött a szél,de a hőmérséklet egész nap fagypont körül volt.Megúsztuk a szélvihart nagyobb károk nélkül,de azért volt mit pakolgatni,ez már csak ilyen.

                    Üdvözlettel:Che

                    Komment


                      Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Gratulálok a fiatoknak a diploma megszerzéséért,-nektek pedig a nevelésért
                      Kedves Józsi bátyám ! Köszönjük szépen, de a teljesség kedvéért Két fiú, három diploma. A nagyobbiknak ez már az alapdiploma utáni mesterkurzus volt .

                      Komment


                        Akkor többszörös gratulációm és még több indok arra,hogy egy kissé hátradőlj!

                        Komment


                          Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          még több indok arra,hogy egy kissé hátradőlj!
                          Nem én dolgoztam meg érte, hanem ők !

                          Komment


                            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nem én dolgoztam meg érte, hanem ők !
                            Remélem azért tudják,hogy a "háttér"mit jelent....
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              heeegany
                              Hali!

                              Van egy kis gondom amiben lehet hogy a segítségedet kell majd kérnem. Még egyelőre a gyártóval beszélek hogy mégis mennyi lenne, de ha mondanak egy hajmeresztő összeget akkor jöhet a házilagos javítás.... Szóval az a gond hogy a Keysight(/Agilent) multiméteremen totál elhalványult az oled kijelző. Szerinted mennyire lenne macerás belereszelni egy másik(akár sima grafikus monokróm LCD-t háttérvilágítással)?

                              Előre is köszi .

                              Komment


                                jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                heeegany
                                Hali!

                                Van egy kis gondom amiben lehet hogy a segítségedet kell majd kérnem. Még egyelőre a gyártóval beszélek hogy mégis mennyi lenne, de ha mondanak egy hajmeresztő összeget akkor jöhet a házilagos javítás.... Szóval az a gond hogy a Keysight(/Agilent) multiméteremen totál elhalványult az oled kijelző. Szerinted mennyire lenne macerás belereszelni egy másik(akár sima grafikus monokróm LCD-t háttérvilágítással)?

                                Előre is köszi .
                                Háát, nem egyszerű.
                                Mikrovezérlőkhöz annyira nem értek, de azt tudom hogy ha másabb a kijelző akkor más program kell neki. Szóval csak úgy nem cserélhetsz más fajta kijelzőre.
                                A megoldás talán az lehet hogy keresel egy azonos felbontású OLED kijelzőt amit meg lehet venni Kínából emberi áron. Aztán ha mákod van akkor össze is lehet házasítani.
                                Bár azért egy ilyen árú műszerhez kellene hogy forgalmazzon a gyártó pótalkatrészt. Pláne ha az élettartama ennyire rövid...
                                Vagy az is lehet hogy valami kontakt hiba van a dologban. OLED pontos működését annyira nem ismerem. Nem tudom hogy a fényerő szabályzása hogy van megoldva, de gondolom az a közös + vagy - oldalon van, szóval minden diódát egyszerre vezérel. Akkor meg simán lehet hogy csak azzal van gond.
                                Persze mivel a kijelző és a saját vezérlője általában egybe van építve így sokat nem tudsz tenni ezzel. Max annyit hogy a kijelzőhöz vezető szalagkábelt ellenőrzöd.

                                Ezért jó a monokróm kijelző. Az örök

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X