Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    németek módszere viszont szimpatikus
    Ez teljesen rendben van, de legyünk őszinték. Az 50 es Simson is megy hetvenet.
    UK kedvelte ezt.

    Komment


      Ezek a németek megtették az első lépést a "szimpátiám " elnyerésének irányában . De remélem tovább fejlődik a dolog és mondjuk ha másodszor kapják el a motort , akkor autómatikusan beteszik egy ott álló (rendőrök felszerelését képező ) mozgó présbe . Aztán a kis "kockát " megvetetik az emberrel -akit köteleznek hogy szállítsa el egy MÉH telepre és a leadási papírt meg vigye ( ne küldje ) be a Tanácsházára .
      OdinHEM kedvelte ezt.

      Komment


        Ilyesmit, mármint mobil mérőpadot nálunk is akarnak bevezetni már vagy egy éve.
        soveny kedvelte ezt.
        Everything is better when you decide you don't care.

        Komment


          Szerintem is teljesen jó ötlet!
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            de legyünk őszinték. Az 50 es Simson is megy hetvenet.
            És legyünk őszinték,mindenki beválalta a büntit mikor kivette a kolátozógyürüt a siber felől és kireszelte a szükitett torkot
            a hengerből,és lecserélte a szükitett kipufogóvéget.És vizsga nélkül segédmotor bisztositást kötött az eldugott rendszámú simire.Egyébként úgy tünik a szimósok"árnyékban"maradnak,azért nem bántják őket.
            Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2013 jan. 11, 15:34.
            wsievers kedvelte ezt.
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ez teljesen rendben van, de legyünk őszinték. Az 50 es Simson is megy hetvenet.
              Ez igaz, de náluk van egy plusz vizsga, lemérik mennyit megy a motor gyárilag. 1:40 környékén kéri tőle betriebs erlaubnes néven ha jól értettem. Ebben kerek perec le van írva mennyivel mehet az adott motor.

              Komment


                Ébresző gyerekek nálunk is van vizsga,csak!!!!!
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  És legyünk őszinték,mindenki beválalta a büntit mikor kivette a kolátozógyürüt a siber felől és kireszelte a szükitett torkot
                  a hengerből,és lecserélte a szükitett kipufogóvéget.És vizsga nélkül segédmotor bisztositást kötött az eldugott rendszámú simire
                  Ez csak fél igazság ! Az " N" Simsonok a " B " lebutított változata volt. Mind a kettő 49,5 cm3 volt. Ezekkel az általad felsorolt trükkökkel vették el a teljesítményt, de a cm3 megmaradt. Egyébként nem kellett eldugni a rendszámot, mert nem is volt.

                  Komment


                    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Egyébként nem kellett eldugni a rendszámot, mert nem is volt.
                    Az én shalvbe-m rendszámos forgalmis motor volt mig egy KPM vizsgán nem ütötték bele a CM_50-et amivel visszaminősitették segédmotorrá,amikoris ténylegesen le kellett fojtani.
                    Tudtommal nem használható hivatalosan a mai napig eféle minősités nélkül segédmotor.Csak valamilyen érdekek miatt ezt mellőzik.
                    Nem baj,majd néhány milliárdból helyre állitjuk a rendet.
                    OdinHEM és mittom kedvelte ezt.
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      Mateapu! Ez így van ahogy írod, ELVILEG kellene hogy legyen benne cm50 beütés. Meg persze a világon senki sem nézi.
                      De ha már ennyire rámennek, hogy az 50 cm3 motor megengedett sebességnél gyorsabban megy, mehetnek sorba a "rizsrakéta" robogók is visszafojtásra.
                      OdinHEM és mittom kedvelte ezt.

                      Komment


                        dott eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        mehetnek sorba a „rizsrakéta” robogók is visszafojtásra.
                        Nekem a 250-es ETZ vel be kellett tartanom a sebességhatárokat, mert ugyebár a rendszám miatt ha "elkapnak" akkor azt díjazzák rendesen, de a (dott után szabadon) "rizsrakéta" úgy megy ahogy akar.

                        Komment


                          Sziasztok!

                          Hátha valakit érdekel.

                          Lemezárugyári géppisztoly - Vatera.hu

                          Lemezárugyári Roli Zoli EREDETI (üzemképes) - Vatera.hu

                          Komment


                            Először is Egészségedre! A másik dolog ami miatt billentyűt ragadok az ,hogy régen ültem egy ilyen "légy mentes" pláne kocsmában melynek a vendégeit megválogathatom. Ne keseregj ha bátrabban fogod csinálni több önbizalommal menni fog. Más is így kezdte még ha nem is vallja be. A másik pedig az,hogy két féle motoros van- van ki már elesett és a többi pedig ezután fog, " de ,hogy elesik egyszer " az biztos. Az biztos balra bátrabban kanyarodik az ember, talán a salak arénában is ezért kell az ember szive fele fordulni. Jó gyújtást és Fuss,43 éve én is elestem. A gyógyulásom mégis az jelentette mikor a haver T-5-ös én melyet Ő indított el és felsegített rá mert a jobb lábom teljesen gipszben volt mentem egy kört. Váltani tudtam a ballal csak fékezni az elsővel tudtam. Aki a családban látta égnek állt a haja de hidd el gyógyulást jelentette számomra pedig a debreceni Orvostudományin raktak össze. Azt azért el kell ismerni mostanában mondás nélkül is emlékszem rá mert érzem a nyomát. Fel a fejjel és sok gyakorlást és bátorság. Hidd el minden "Fejben" dől el. Üdv. Sepy.
                            OdinHEM, chemotox és Che kedvelte ezt.

                            Komment


                              chemotox eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Hátha valakit érdekel.

                              Lemezárugyári géppisztoly
                              Ilyennel hoztam rá a szüleimre anno a frászt. Ha jól emlékszem szikrakő is volt a végén. Sötétben világított rendesen és elég jó hangja is volt. Igaz, hogy utána nekem is, mert kaptam érte "elismerést". Kár, hogy az arcomon lettem megtapsolva.
                              OdinHEM, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.

                              Komment


                                chemotox eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Hátha valakit érdekel.
                                Én csak lemez szovjet harckocsit keresek zöld szinben, гвардеец felirattal és 355-ös toronyszámmal komplett állapotban, de sehol nem lelek.
                                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X