Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Be lehet kötni 230 voltra (1 fázis) is a 400 voltos (3 fázisú) motort. Nem írom le hogyan, mert AC villanymotorokhoz nem értek, nem akarok egy esetleges hülyeséget idézni. Van több leírás is a neten. Gyengébb lesz vele a motor.

    Komment


      Ez nem jó hír:

      https://www.facebook.com/74164689264...type=3&theater

      De több szem többet lát, figyeljünk...

      Komment


        dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ez nem jó hír:

        https://www.facebook.com/74164689264...type=3&theater

        De több szem többet lát, figyeljünk...
        Nagy valószínűséggel, valahol már alkatrésznek tűnő tárgyként fekszik egy "bontóban"....a színe és kereslete miatt, egyben már nem látjuk soha....szerintem.

        Komment


          már alkatrésznek tűnő tárgyként fekszik egy „bontóban”.
          Igen, sajnos nagy a valószinűsége, hogy az új "tulaj" nem olyan ostoba, hogy egyben hagyja

          Komment


            Mivan , kifogytatok a témákból ? Nagy a csönd . Kéne valami jó vita

            Komment


              Témának itt van ez :


              Möller Elektromos 12V Autóemelő Szett Autó Emelő Trapéz új - IV. kerület, Budapest

              Komment


                Az ilyen -olyan szivargyújtóról működtethető kiegészítőkre nekem olyan nagy szükségem van,mint mókusnak az erdőtűzre.Az a véleményem,hogy az ilyesmi a fogyasztói társadalom harca a túlélésért.Olyan esetben esetleg indokolt lenne a használata,ha az autós végtaghiányos,de akkor hogyan lehet jogosítvány,-persze ebben a korrupt világban az is elképzelhető.

                A röhejesnek azt tartom,hogy minden szart kitalálnak,hogy a testi munka örömét és annak sikerélményét elvegyék.A népek meg híznak mint a hízómarha,de az elhízás ellen ki vannak találva a táplálékkiegészítők,zsírégetők,vitaminok,mindenféle edzőgépek,-természetesen nem ingyen.Minden arról a kib@szott pénzről szól,azt a látszatot keltve,ha te pl. egy autó emelésekor nem egy elektromos trapézemelőt használsz,nem haladsz a korral,maradi,-sőt ellenséggyanús vagy.

                Azt már meg sem említem,hogy az akkumulátorok azért eléggé igénybe lehetnek véve egy ilyen emelő használatával,de sebaj,veszünk újat,mert az is csak a gyártóknak jó,a pénz meg nem számít,-nekik.

                Üdvözlettel:Che

                Komment


                  A röhejesnek azt tartom,hogy minden szart kitalálnak,hogy a testi munka örömét és annak sikerélményét elvegyék
                  Idesorolható a vibrátor is !

                  Komment


                    Rövid leszek!(mondta a giliszta gyerek is amikor meglátta az ásó kertészt!)
                    Még a múlt nyár elején kaptam egy jó kis defektet.Nem ide tartozik de toltam a sárkányt pár kilómétert!Az első falu szélén van egy üzem.Gondoltam onnan telefonálok haza hogy hozzák el a tartalék belsőt!(Az is megér egy misét hogy miért a garázsban tartom a belsőt és nem a mociban?)A bejárathoz tolva látom hogy ott áll egy autó és egy fiatal hölgy nézi körmöt rágva!(mű köröm,úgyhogy nem lehetett sok öröme benne!)Megszólítom:Mi a gond kedves?.....defekt!Nézem hát az nem defekt volt hanem kátyúba ment és szétcseszte a felnit!De ez mellékes!Mondám:Pót kerék? Válasz ...........????????....nem tom!A férjem kocsija! Kérdem:Emelő? Válasz:????????.....de már telefonáltam a férjemnek jönni fog!50km-re laknak!!! Józsikám!Ide aztán teljesen mindegy milyen kütyüt alkotnak a zsenik!.....khmmm!Ha nem felhasználó barát!
                    Epilógus: Megkerestem az emelőt a pótkereket és kb 15 perc alatt kicseréltem neki! Mondom: mehet! Erre Ő:Jaj nem mert jön a férje!De legalább haza telefonált a fiamnak hogy hozza a belsőt!
                    Ezért imádom a motorozást!Kalandok és emberek doszt!

                    Komment


                      Idesorolható a vibrátor is !

                      Miért? Láttál már betont vibrálva és anélkül? Jobb mint bottal tömködni

                      Komment


                        Click image for larger version

Name:	12484660_780148522091124_4471883788334764253_o.jpg
Views:	1
Size:	207.6 KB
ID:	148077

                        Nem volt igazam.....de most inkább örülök neki

                        Komment


                          Részletek vannak valahol irva?

                          Komment


                            dkari eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Részletek vannak valahol irva?

                            https://www.facebook.com/Magyar-moto...22398/?fref=nf

                            Az összes,amit lehet róla tudni.....

                            Komment


                              Jé, ezt a szürke, kézi váltókaros, vasvilla üléses Rometet már láttuk valahol...

                              Amit más nem fotózott le a Motor Fesztiválon - A sebesség oltára

                              ...valamelyik hirdetési oldalon...

                              - - - Updated - - -

                              Jawa-rajongóknak (is) egy kis érdekesség:
                              http://sebessegoltara.blog.hu/2015/02/16/jawa_500_824_prototipus

                              Komment


                                Mint mondottam volt, folyamatban van a cucc. A megmunkálóközpont szabad kapacitására várok.
                                Nem vagyok büszke. Az egyik alászúrás beremegett.
                                Attached Files
                                Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2016 jan. 22, 05:40.
                                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X