Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Utángyártott Tájvani, kilincsből öntve. Próbálj meg szerezni gyárit, vagy ezt, ami erősített: Náhradní díly Babetta | Brzdová čelist Babetta | ÄŒtyÃ…â„¢kolky, motocykly, skútry prodej, servis, náhradní díly.
    Vagy nézz körül melyik robogóé hasonló méret. Még ha marni is kell a szélességéből, az se számít.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      A követ következő feladat tartály egyengetés. Olyan gyalázatos állapotú,mint ha (erre nincs is szó) Arra gondoltam,megpróbálom petárdával kissé kiegyengetni.. Pár éve elkoboztam a gyerekektől,remélem megtalálom. Csinált már valaki hasonlót?

      Komment


        Arra gondoltam,megpróbálom petárdával kissé kiegyengetni..
        foto????????????????????????????????
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          megpróbálom petárdával kissé kiegyengetni..
          Próbáld meg vízzel. Nagynyomású mosó mondjuk.
          Igaz ez kipufogó, de az elv ugyanez: https://www.youtube.com/watch?v=LTPhjaKfQRA
          Vagy bevágod a fagyasztóládába vízzel tele. A vázra ülő részre faragsz egy fa betétet, a tankot meg összespaniferezed vele.
          Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2016 febr. 20, 20:47.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            Click image for larger version

Name:	DSCN0656.jpg
Views:	1
Size:	197.3 KB
ID:	148285Click image for larger version

Name:	DSCN0655.jpg
Views:	1
Size:	194.3 KB
ID:	148284kis-kollegának simó-tankja több javítás után is:a festék repedt kellett nekem rábeszélni,kaparja le............
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              foto???
              Sötét van. Beáztak a vezetékek az alsó épületben,lenyomja fi relét. Reggel befejezem az újrahúzást,s majd utána.

              - - - Updated - - -

              Próbáld meg vízzel. Nagynyomású mosó mondjuk
              Azzal dolgozunk ami van..

              Komment


                Én ebből a készletből a kalapácsot ismerem,viszont a megnyúlt lemezre mondhatnátok valami tutit!!!!nem kicsit púpos lett mire visszaütöttem.
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  Próbáld meg vízzel. Nagynyomású mosó mondjuk.
                  Hasonlót már csináltam,felfújtatva melegítettem. De ez rohadva is van,azt nem bírná. Vágás is lesz+pótlás.

                  - - - Updated - - -

                  kicsit púpos lett
                  Kis horpadásokat belekopogtatni,utána üvegszálas kitt. Vagy szűkebbre szabás.

                  Komment


                    Vagy szűkebbre szabás.
                    Elég lesz a belsőt visszatenni nem akarok kivágni belőle.Zsugorítani kellene a megnyúlt részeket.
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      Nagynyomású mosó
                      Vagy nagynyomású levegő !Click image for larger version

Name:	20120924754.jpg
Views:	3
Size:	190.9 KB
ID:	148286Click image for larger version

Name:	20120924755.jpg
Views:	3
Size:	194.0 KB
ID:	148287Click image for larger version

Name:	20120924756.jpg
Views:	3
Size:	194.8 KB
ID:	148288

                      Komment


                        Vagy nagynyomású levegő !
                        Így már jártam. Horpadozott volt,törések nélkül. Nem voltam elég gyors hogy elzárjam.

                        Komment


                          Ha megnyúlt a púpon kezdve körbe mint a kakaós csigát melegítés hűtés/ vizes rongy/ de csak a fekete meleget! Mateapu abból ki kell vágni azt a csúnya deformált darabot. Forró ultrás víz utána levegőt belevezetni , hogy ne tudjon benzingőz keletkezni és lehet vágni , hegeszteni. Anno a Lada üza. tankok alja is szeretett a gondos gazdától elrohadni és nem dobáltuk el. A levegő bevezetés fontos mert hiába 10 éve nem volt benne üzemanyag / benzin- gázolaj/ ha meleg éri lesz gőz és pukkanás!

                          Komment


                            Ha megnyúlt a púpon kezdve körbe mint a kakaós csigát melegítés hűtés/ vizes rongy/ de csak a fekete meleget! Mateapu abból ki kell vágni azt a csúnya deformált darabot
                            Úgy-úgy. Csak beleszól egy szaki is..

                            - - - Updated - - -

                            S minden ilyen beavatkozás után benzinben állni hagyni (nem vízzel próbálni) mert lehet szinte molekulányi repedés,luk ami nagyon lassan enged át. Ahol a víz nem szivárog,ott a benzin átfolyik. Ne szegény fényező szívjon,hogy két hét után leugrik a festék..

                            - - - Updated - - -

                            Óvatosan befejezem,utána felteszem a képeket.. Nem találtam korhatáros karika logót,mert erős idegzetűeknek való.. Javaslom ülve nézegetni,esetleg szanaxal..

                            - - - Updated - - -

                            Íme:Click image for larger version

Name:	kert 014.jpg
Views:	1
Size:	195.6 KB
ID:	148289Click image for larger version

Name:	kert 015.jpg
Views:	1
Size:	192.3 KB
ID:	148290Click image for larger version

Name:	kert 016.jpg
Views:	1
Size:	196.4 KB
ID:	148291Click image for larger version

Name:	kert 017.jpg
Views:	1
Size:	194.0 KB
ID:	148292

                            Komment


                              Ezt bontsd fel körbe a hegesztésnél. Mi lett ezzel? Rábombázták a házat '45 ben?
                              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                              Komment


                                Ezt bontsd fel körbe a hegesztésnél.
                                Az fog történni. Szerencsére ezek a peremnél élbe hegesztettek.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X