Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    A bogárnak úgy tudom 15"-os a kereke, ez meg 16-os. És szegecselve van a belseje a felnire. Szerintem valami régi cucc lehet.
    Everything is better when you decide you don't care.

    Komment


      Szervusz Máté!

      Miért hagytad kint a trike hátulját,ha már az elejével beálltál az épületbe?

      Üdvözlettel:Che

      Komment


        Egy utánfutóról üzleteltem,köszörű,satu,alu,vas,réz,és némi eszt. munkáért!Baltával kettévágott autóból az utolsó kanyar lett az enyém!!!!De komolyan,senkit nem érdekel!

        - - - Updated - - -


        A bogárnak úgy tudom 15"-os
        igazad van ,nekem ez ugrott be!
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          Máté de " szép " emléket elevenítettél fel bennem!. Anno egy Bogárról kellett le és fel szerelnem az önindítót fel bakolva alatta fekve. Most ez a kép vázolja amiről beszélek csak még fölé kell képzelni a kasznit!

          Komment


            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Máté de " szép " emléket elevenítettél fel bennem!. Anno egy Bogárról kellett le és fel szerelnem az önindítót fel bakolva alatta fekve. Most ez a kép vázolja amiről beszélek csak még fölé kell képzelni a kasznit!
            Azt mondják hogy a motort baromi egyszerű kiszerelni belőlük. Nem lett volna egyszerűbb kiszedni és és úgy kicserélni?

            Vagy akkoriban ez még nem volt divat? A mai agyonpréselt pici autókban lassan már egy olajszűrő cseréhez is ki kell szedni az egész motort ...

            Komment


              Ez 1979 környékén volt akkor még nem volt olyan koros ez a technika meg nem volt minden kis műhelyben emelő. Akkoriban történt egy hölgy Svájcból haza jött egy nagy Opellel és mondja " nézzük meg a spultot mert 120- nál olyan bizonytalanul megy az autó!. Néztünk egymásra mikor nálunk 50-60 -at mentek a Zsigával és a többivel a hóban Ő meg bizonytalannak érzi 2x annyinál. Akkoriban nem volt még motor kiemelő zsiráf- csak az igazi az állatkertben .

              Komment


                Ha lassan is de alakul..Click image for larger version

Name:	Tamásjawa 012.jpg
Views:	1
Size:	192.3 KB
ID:	148533Click image for larger version

Name:	Tamásjawa 013.jpg
Views:	1
Size:	191.5 KB
ID:	148534Click image for larger version

Name:	Tamásjawa 014.jpg
Views:	1
Size:	190.4 KB
ID:	148535 A kalapálás után igazán birkózás volt öszeállítani. Háromkezes munka volt... Az összehegesztés már gyerekjáték volt. (Azt nem én csináltam)

                Komment


                  Én is akarok.......!

                  Click image for larger version

Name:	DSCN0708.jpg
Views:	1
Size:	193.2 KB
ID:	148536Click image for larger version

Name:	DSCN0709.jpg
Views:	1
Size:	194.7 KB
ID:	148537 És most,:ezt kellene vissza-varni!!!!!!!
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    Látom nem tétlenkedtél. Ez nem is egyszerű,mert ilyen görgős ponthegesztő izével volt összerakva. Mivel varrod?

                    Komment


                      Mivel varrod?
                      Co-val szeretném,de nagyon remeg a kezem.Marad a dissu,avit még nem láttamcsak képen.

                      Most már nem sürgős van másik tank,ha viszket majd a tenyerem nekiesek.
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        Akkor inkább a gáz. Bár próba után könnyebb választani. Tuti co kell... különben olyan lesz mint a locsolórózsa. Olyat már alkottam..

                        Komment


                          ennek a motornak meg csúszott a kuplungja. Leeresztőcsavart kicsavarva nem jött semmi,ezért azt hittem megvan a hiba..Click image for larger version

Name:	Tamásjawa.jpg
Views:	1
Size:	201.7 KB
ID:	148581

                          - - - Updated - - -

                          Jó dolog a zsír,csak nem minden hová.s nem minden mennyiségben.. A képen olajjal keverve,felmelegítve...leeresztési kisérlet után látható. Ha elég gyors leszek,tegnapra kész lesz.

                          - - - Updated - - -

                          És most,:ezt kellene vissza- varni!!
                          Most van a vaterán Simson tank 3000 magyar pézé.

                          - - - Updated - - -

                          Most nem itt vagyok aktív..ültetem a krumplit és társait+ szőlőt telepítek,vakondokkal harcolok...s egyéb vidéki játékokat űzök..

                          Komment


                            vakondokkal harcolok..
                            Az jó móka! Én több mint 2 hónapig küzdöttem eggyel, ráment kb. 5-7ezer Ft, mire sikerült jobb belátásra bírni

                            Komment


                              Nekem itt közel 400nm a ház előtti füves terület. Változóan napi 10-20 új túrás. A fűnyírózás kész élmény.. Ahol nem túrás van,ott besüpped a fűnyíró kereke vagy a lábam. Szerintem itt több 10db van. Biztos jó érzik itt magukat.

                              Komment


                                Öröm az ilyet helyrehozni.
                                1.
                                A leghatékonyabb módszer az ha kifigyeli az ember hogy mikor túr, és ninja-mód odalopózik az ásóval és egy hirtelen mozdulattal kifordítja.
                                2.
                                Ha ez nem megoldható, maradnak a mindenféle játékszerek. Van aki az élvefogóra esküszik.
                                Click image for larger version

Name:	index.jpg
Views:	1
Size:	8.6 KB
ID:	148582
                                Próbáltam, nekem nem jött be, túl rafinált volt a dög, megneszelte hogy valami nem okés, nem ment bele.
                                3.
                                Nekem otthon, homoktalajon a karbid vált be.
                                Click image for larger version

Name:	index.jpg
Views:	1
Size:	11.8 KB
ID:	148583
                                A járatát óvatosan kibontod, minél beljebb beküldesz belőle 4-5 kavicskát, öntesz rá vizet, majd gyorsan betömöd a nyílást. Ez nem öli meg a jószágot, de jó eséllyel elriasztja.

                                4.
                                .... ezt inkább nem írom le mert megtalál a grínpísz és visítva köveznek meg...

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X