Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Hali!!

    Igazából amit szeretnék kérdezni az "papir mizéria" vagyis mégsem.

    Ti már megkaptátok a második féléves teljesitmény adó csekket (alias súlyadó régi neve).
    Csak azért mert a kocsira már befizettem, motorra a biztositás jött, de ezt az "adót" nem küldték még.
    Motorral is két részletben kell fizetni? Nektek már jött ilyen csekk? Légyszi irjátok már le, mert ha nem jött, akkor utána megyek az okmányirodában, s befizetem pótlólagosan.

    Komment


      dott eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ti már megkaptátok a második féléves teljesitmény adó csekket (alias súlyadó régi neve).
      Nekem befutott, kb. 3 hete!

      Komment


        Ajjjjajjjj akkor lehet hogy valamelyik kedves családtagom kivágta a reklámújságokkal a kukába.... hurrá.... ennek is lehet utána menni.

        Komment


          dott eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nektek már jött ilyen csekk?
          Én még év elején kaptam kettő darabot a helyi önkormányzattól - az egyiket befizettem akkor, a másikat (most hogy eszembe juttattad) majd holnap - aztán erre az évre letudva..
          There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

          Komment


            dott eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ajjjjajjjj akkor lehet hogy valamelyik kedves családtagom kivágta a reklámújságokkal a kukába... hurrá... ennek is lehet utána menni
            Ha ebben az évben írattad a nevedre a motort, akkor majd csak jövőre kapsz csekket. Ezt az évet megúszod (nekem legalábbis így volt).
            Utoljára szerkesztve a következő által: sricsi70; 2012 szept. 10, 05:56.
            soveny kedvelte ezt.

            Komment


              sricsi70 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ezt az évet megúszod
              De csak akkor, ha már előtte is forgalomban volt, és a január elsején aktuális tulajdonos azt ( kötelezően ) egész évre kifizette.
              sricsi70 kedvelte ezt.

              Komment


                mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                De csak akkor, ha már előtte is forgalomban volt, és a január elsején aktuális tulajdonos azt (kötelezően) egész évre kifizette.
                Ez teljesen így van. Köszönöm a kiegészítést!

                Komment


                  Hmmm sajnos nem most vettem a motort nemsokára lesz két éve nálam. Meg nem azon a 770 Ft-on múlik

                  Komment


                    Találós kérdés!!!! Aki kitalálja ihat egy sört/bort/pálinkát tetszés szerint, saját kontóra.:-))) Nem nehéz. Utána megmutatom szemből is, de csak a lényeget mert az a dagadt pacák nem érdekes. Esetleg ezt a képet teljes méretben.
                    Gyorsan elárulom sajnos nem motorral voltam, csak népszerűsítettem a márkát.:-))))
                    Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	157.9 KB
ID:	131971
                    soveny kedvelte ezt.

                    Komment


                      A hely megnevezése túl kevés betű,(4db) igy a fórum nem engedett ilyen rövid megfejtést...A ferde torony attól még ott van :P
                      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                      Komment


                        Mondtam , hogy könnyű.:-))))Ön kérem nyert egy piros hangszórót.:-) Átvehető a déli sarkon bármikor.:-)))))
                        Click image for larger version

Name:	toscana0217.jpg
Views:	1
Size:	196.7 KB
ID:	131974Click image for larger version

Name:	Közeli.jpg
Views:	1
Size:	27.9 KB
ID:	131975
                        Utoljára szerkesztve a következő által: TUZI; 2012 szept. 10, 19:34. Oka: +

                        Komment


                          En is nepszerusitem a markat sajnos en sem motorral voltam de ha kitalalja valaki a hely nevet tenyleg a vendegem egy pizza sor (Triesztben).Click image for larger version

Name:	P1070101.jpg
Views:	1
Size:	197.8 KB
ID:	131976

                          Komment


                            Látom biztosra mész. :-))) Ebből a képből csak az a tuti , hogy falon ül egy szimpatikus úriember:-) és nem Hortobágyon készült a felvétel..:-))))

                            Komment


                              Sziasztok! Igaz az a hír hogy az ,,A" korlátlan kategória korhatárát megemelték 21-ről 24 évre?? mert akkor bepöccenek :@

                              Komment


                                Annyit el arulok hogy egy sziget meg 2kepClick image for larger version

Name:	P1060848.jpg
Views:	1
Size:	197.4 KB
ID:	131979meg itt szuletett egy nagyon hires (imperatore)hadvezer stb.Click image for larger version

Name:	P1070016.jpg
Views:	1
Size:	195.9 KB
ID:	131980

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X