Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Napóleonra gondoltál igaz? Akkor korzikai Ajaccio lenne?
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      Revenge! Igaz a hír, Jan 1-től lép életbe. Nekem az oktatóm mondta.

      Komment


        Igen WSIEVERS amint irtam a vendegem vagy ha erre jarsz en sajnos feletek nem nagyon jarok .Egyebkent Korzikat csak ajanlani tudom mindenkinek nagyon szep hely az iden autoval csaladdal voltam de egy par evvel ez elott sikerult motorral is menni egy kort .

        Komment


          köszi dott! és ne legyek ideges..átkozott rendszer

          Komment


            Egy kis "sufni" tuning...
            Tamás78 kedvelte ezt.

            Komment


              :-))) Sajnos nem volt arra felé még szerencsém.:-((( Nem rajtam múlt.:-((( Így sajnos esélyem sem volt megfejteni a rejtvényt.:-(((( Pedig a nyeremény................................

              Komment


                a komár km-órája jó a romethez?

                Komment


                  Kedves Tuzi ha erre jarsz minden felekepp a vendegem vagy egy pizza sor erejeig Trieste nincs olyan messze .
                  korompaiistvan kedvelte ezt.

                  Komment


                    movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Trieste nincs olyan messze .
                    Dehogyisnem! Sohasem jártam még arra o.O ahogy Korzikán sem XD
                    korompaiistvan kedvelte ezt.
                    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                    Komment


                      Ahogy most áll a helyzet , még az is lehet hogy szavadon foglak. Bár nem szeretnék nemzetközizni, de kitudja mit hoz a helyzet.:-)))




                      Jelezni szeretném , már ha valakit érdekel. A ma megjelent Barikád újságban van egy oldal a Pannóniákról.:-))))
                      sricsi70 és movisz kedvelte ezt.

                      Komment


                        Haliii! Igaz jogsi még sehol, de megérkezett a veteránaprórol az ülésem! Majd rakok fel új képet, mert sokat dob a régi szakadt helyett az a zsír új.
                        soveny kedvelte ezt.

                        Komment


                          TUZI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Jelezni szeretném , már ha valakit érdekel. A ma megjelent Barikád újságban van egy oldal a Pannóniákról.:-))))
                          Idézet a weboldaláról (Aki nem szereti a Pannóniát, az kérem ne olvassa tovább!):

                          Pannónia, az örök márka

                          „Nincs karikás ostorom, nem vagyok pizzafutár, és ritkán hordok bőrgatyát. A világ egyik legszebb és legnehezebb nyelvét beszélem, és rajtam kívül még több millióan értik, hogy mire gondolok, amikor azt mondom: keresztöblítéses kétütemű. A márkanevem megelőzi a mai vasakat, és nem örülök, hogy ha a turisták összekeverik a P20-ast a Yamahával. Büszkén gondolok Vígh Endrére, a prototípusok megalkotójára, Kurucz Györgyre és a 24 órás versenygyőzelemre, Sági Lászlóra és Balogh Gyulára. Szeretem a nagyfékdobot, a Duna oldalkocsit és a kétütemű muzsikát. Itt élek Balassagyarmat szívében. Motorszeretetben mi vagyunk a császárok, és igenis nálunk élnek a világ legszegényebb motorosai! Pannónia! Én így szeretlek.”
                          Utoljára szerkesztve a következő által: sricsi70; 2012 szept. 14, 17:43.
                          korompaiistvan és Che kedvelte ezt.

                          Komment


                            Itt a teljes cikk:

                            http://veteran.forum.hu/letoltesek/u...rok-marka-518/
                            Attached Files
                            Utoljára szerkesztve a következő által: sricsi70; 2012 okt. 07, 14:54. Oka: ͍gy talán olvashatóbb
                            korompaiistvan kedvelte ezt.

                            Komment


                              Sziasztok!!!
                              Hazaértem, máris pótolom a lemaradásom olvasásterén.:-)
                              Igaz nem Motor, még csak nem is Pannónia, de hisz ez egy kocsma, így itt be merem tenni. Szóval ahogy jeleztem szombaton nem tudtam motorozni, de még csak a Szigetszentmiklósi börzére sem jutottam ki, de nem bánom. Horgásztam. Szombat reggel 9-tól vasárnap reggel 7-ig. Ha megengeditek felteszek pár képet.:-))))
                              Az én két legnagyobb példányom amit sikerült kivennem, 3 kg körüli tükrös , és nyurga.Click image for larger version

Name:	3.jpg
Views:	1
Size:	191.9 KB
ID:	132701Click image for larger version

Name:	4.jpg
Views:	1
Size:	202.7 KB
ID:	132702
                              Viszont én sehol sem vagyok ezekkel , Zsolti egy 6 kg feletti bálnát emelt ki.Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	128.9 KB
ID:	132703
                              TZ, Che és 3 további látogató kedvelte ezt.

                              Komment


                                Nem akarlak dícsérni, de a halak szebbek, mint Te
                                Tamás78, demeter és kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X