Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Üdvözlet!
    Nézte valaki tegnap az Erdei vs Grachev mérkőzést?
    Hihetetlen hogy ilyen világot élünk..

    Komment


      1000MB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nézte valak
      Miért ? Mi történt ? Jobb volt a másik ?
      taluga és mátéapu kedvelte ezt.

      Komment


        Nem.
        Éppen hogy jobb volt mint a másik.
        Alig kapott ütést,a kommentátorok szerint 10 menetből 10 az övé volt.
        A bírák mégis a másikat kiáltották ki győztes ként.
        Megvolt bundázva ez egyértelmű.
        Erdei Zsolt vs. Gyenyisz Gracsov (Denis Grachev) - 2013.03.30. - box - YouTube
        Ha van kedved nézd meg, látni fogod.
        Ez hihetetlen....

        Komment


          1000MB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ha van kedved nézd meg, látni fogod.
          Ez hihetetlen...
          Hát igen ! Volt már rosszabb is, de akkor mégis győzött .

          Komment


            Kedves Józsi Barátom nagyon tetszenek a téli fotóid nem tudtam az ilyen irányú tehetségedről!Üdvözlettel: Sepy.

            Komment


              Emberek!

              Itt a tavasz végre,-igaz egy kissé hideg még és esős is,meg a nap is bujkál,-egyszóval olyan mint a Magyar narancs,de azért tavasz.A 28 hét is nullára fogyott és elméletileg akkor a fecskéknek is itt kellene már lenni,de szerencsére én még egyet se láttam,ami azért jó.mert ha itt lennének,élelem hiányában elpusztulnának,amiért igazán nagy kár lenne.

              Nagyon nehéz telem volt és már nagyon szeretném,ha a hátam bőrét jótékonyan melegítené a nap,de úgy tűnik erre még várni kell.A hólapátokat még nem vittem fel a padlásra,de azért már áthelyeztem őket a feljáró közelébe.

              Üdvözlettel:Che
              OdinHEM, taluga és 3 további látogató kedvelte ezt.

              Komment


                Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A hólapátokat még nem vittem fel a padlásra,de azért már áthelyeztem őket a feljáró közelébe.
                Én meg megrajzoltam a virágtartóhoz a tervet. Sepy javasolta, hogy azt csináljak belőle!
                OdinHEM, taluga és sepy kedvelte ezt.

                Komment


                  Kedves UK!

                  A fecskékkel kapcsolatos kérdésedre itt válaszolok,hogy ne barmoljak bele egy más témába nem illeszkedő dolgot,bár lehet máskor már megtettem,amiért elnézést kérek.

                  Az én térségemben megfigyelhető területen az idén még nem láttam fecskét,viszont már két ismerősöm is jelentette,hogy látott,-már úgy 3-4 napja.Amennyire én tudom,a fecskék közel 200 km/óra sebességgel repülnek,kisebb megszakításokkal és mire ideérnek elvesztik a testtömegük 2/3-át.A nagy súlyveszteség miatt,a megérkezésük után szinte azonnal,nagy mennyiségű táplálékra van szükségük,mely most nem áll a rendelkezésükre,a hideg miatt.Bár tegnap,talán az idei év első ,időjárásában kellemes napját éltem meg,de úgy vélem talán jobb is,hogy a fecskék zöme még nem ért ide,mert élelem nélkül elpusztulnának.

                  Azért remélem,már nem sok napot kell várni,hogy üdvözölni tudjam,a számomra igen kedves,de egyre gyérülő mennyiségű madarakat.

                  Üdvözlettel:Che
                  OdinHEM, soveny és 2 további látogató kedvelte ezt.

                  Komment


                    Sziasztok!

                    Arra lennék kíváncsi, hogy gyárilag volt visszapillantó tükör a Pannóniákon? Ha volt milyen? Nekem 73-as P10H-m van.

                    Komment


                      Én még láttam a boltban pannoniát,nem volt rajta tükör,viszont műszakira kellet és mindenki azt szerelte amit tudott,a legtöbb a kormányvég tükör volt de mindenki utálta.
                      sepy, OdinHEM és 3 további látogató kedvelte ezt.
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        Sziasztok. Ezt a képet az apróról mentettem le. Van két gumiszalagszerű alkatrész a képen az mi lehet?

                        Click image for larger version

Name:	87479_400x300.php.jpeg
Views:	1
Size:	16.4 KB
ID:	136974

                        Komment


                          Nekem vezetékrögzítőnek tűnik. Ugyanarra szolgál, mint a bádoglemez
                          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                          Komment


                            Segítséget szeretnék kérni! Nekem van 2 db balos szögletes / Pannonnia/ kora bel kormányvég tükröm és szeretnék a CZ- mre egy jobbost cserélni. Ha valaki tud segítsen legyen szives, használhatók a csere darabok, nem kuka töltelékek! Köszönöm üdv. Sepy.

                            Komment


                              Emberek!

                              Örömmel írom le,hogy a mai napon fecskéket láttam repülni,-tehát végérvényesen és visszavonhatatlanul Orosházán a Felhő utcában beköszöntött a tavasz a 2013-as évben.Remélem jut nekik elég táplálék és amikor eljön a szeptember,megsokasodva és jó erőben,hagyják el a költőhelyüket,a mi hazánkat.


                              Üdvözlettel:Che

                              Komment


                                Nálunk a gólyák intézkednek,élvezik a vizes területeket.Nekik ez a kánaán!
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X