Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Álmom egy ilyen műhely!
    Sokszor bizony kínszenvedés tud lenni spéci célszerszámok nélkül dolgozni, normális műhelyasztal nélkül...

    Komment


      dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Álmom egy ilyen műhely!
      Meg egy ilyen oldalkocsis: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

      Komment


        CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Meg egy ilyen oldalkocsis
        Nahiszen! Egy ilyennel már gondolkodás nélkül elindulnék egy 2 napos világkörüli túrára

        Komment


          Egy nap oda egy pedig a kijózanodás?.,nem rossz elképzelés.

          Komment


            Ha a sörmennyiséget vizsgáljuk, ez nekem 15 napra elegendő lenne. Akár 3000 km-re is eljuthatnék, meg vissza, 50-es tempóval, napi 8 órás motorozással számolva.
            Viszont ha a gépalkotás ülését vizsgáljuk... khm... abból épp elég lenne 2 nap ...Bőven elég...

            Komment


              dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Álmom egy ilyen műhely!
              Sokszor bizony kínszenvedés tud lenni spéci célszerszámok nélkül dolgozni, normális műhelyasztal nélkül...
              .............Nekem már egy jó satu is megtenné!!!..........no de ahogy,,Mateapu" pincérnője mondta mi(Én!) Pozitív vagyok(unk!)amíg van két kezecském és némi-nemü rálátásom a dolgokra addig megy minden!A többi szép álom!!!!Kezdem szétszedni a vasparipámat!Még nem veterán,még fűti az ifjúi hév és lelkesedés kissé avitos gazdájával egyetemben!Hiszen még csak 28 éves!(...no nem én)!Sajnos olyan gazdái voltak előttem hogy én már csak jobb lehetek!Május óta van nálam rengeteg lerobbanás és szerelgetés ellenére is több mint 6000km-t tettünk meg együtt,lassan-lassan összecsiszolódtunk!Jelenleg ilyen lelakott állapotban van!Van mit csinálni rajta!...........de jó lenne egy jó kis műhely!!!!!!!!!!!!!!!

              Komment


                Nekem nem tűnik olyan lelakottnak! Így képek alapján a fényezés eléggé rendben van, a kerekek, gumi alkatrészek, váz, stb. nem tűnnek rossznak.
                Persze ettől még a motor lehet torkavéres...
                Nem kényelmetlen az üléspozíció ennyire előretolt lábtartóval?
                Régen az enyémen csak 4-5 centit mertem előretolni. Az sokat javított a kényelmén. Az ülés is kis mértékben ki volt mélyítve. Szerettem, sokat mentem vele. Kár, hogy amikor megfúrattam a hengert, utána csak sokkal rosszabb és gyengébb lett. Jobb lett volna inkább békén hagyni.


                apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                amíg van két kezecském és némi-nemü rálátásom a dolgokra addig megy minden!
                Persze, végülis mindent meg lehet oldani, meg is oldjuk, csak nem mindegy milyen minőségben és mennyi kínszenvedés árán.
                Amikor egy 3 órás szerelésből 2 órát a megfelelő szerszám hiányának hevenyészett pótlása, legyártása vesz el, na azt nem mindig élvezem
                Sokszor hőbörgök magamban, hogy még egy rohadt satu sincs ebben a sz.r garázsban. Mintha nem én tehetnék róla, ellene

                Komment


                  apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Nekem már egy jó satu is megtenné!!!
                  Próbáljátok ki a sóhajtozós trükköt, nekem bejött. (Megint úgy megfájdult a bal karom, hiába a vasat nem könnyű megtartani. Annyira fáj, hogy megölelni is alig tudlak. Sajnos satum nincs, így nem is remélhetem, hogy javul a helyzet. A múltkor már együtt volt egy használtra a pénz, de nem szóltam. Tudtam, hogy az a ruha milyen fontos neked. Figyelem, szigorúan a feleségeteknek mondjátok el! Anyós meg se hallja! )

                  Komment


                    Hát Zsolti! Ha eszembe jutnak soraid körbe kell néznem nem-e lát e valaki mert még azt hiszik " félnótás" vagyok olyan jót nevettem rajta.

                    Komment


                      Tesókáim!Sokat töprengtem azon(többek között!)hogy milyen pofit tegyek ide!???!!!Mert a téma szomorúsága miatt(már mint hogy nem futi megfelelő dolgokra!)egy szomorú,netán pityergő arc dukálna!................DE NEM!!!!!!!!!Azért is kacsintós és mosolygós!CZsolti!Gyönyörűen írtad!!!!!!!!!!!!!.....és teljesen egyet értek veled!(habár anyós nincs!)Az életünk párja mindent megér!!!!!!!!!!!!!(?).......a kérdőjel a kivételeknek szól!(de olyan remélem nincs!)Dongos:A lábtartót a protkóim miatt teszem előre nem más okból!Ugyan is csípőprotézissel tilos lenne hogy a comb és a törzs 90foknál kissebb szöget zárjon be a kiugrás veszélye miatt!Már megszoktam és erre a kis időre míg el nem motorozok az égi motor paradicsomba már jó így is!Örülök a mondataitoknak hiszen a veterános vagy motor építő pasasokat mindenki vastag bukszájú embereknek tartja!........de mi tudjuk hogy kis pénzből csupán az anyag és a gép szeretetéből is lehet jó munkát végezni!

                      Komment


                        apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        és erre a kis időre míg el nem motorozok az égi motor paradicsomba már jó így is!
                        Nem kell ám elsietni a dolgot!!!
                        Azt kívánom, azért addig jópárszor kelljen teljes generálozni a gépet!
                        Azaz, fújjál még nagyon sokszor gyertyát a szülinapi tortán! (persze ne Isolatort )
                        Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2013 okt. 11, 15:13.

                        Komment


                          apacsavo, Kedves Gyula! Örülök a szűnni nem akaró lelkesedésednek! Miután szinte szomszédok vagyunk,ha bármiben segíthetek,csak szólj! Lehet,tudok egy satut szerezni neked,de nem ígérek semmit! Nekem van már CO hegesztő gépem is,utánfutóval szállítani is tudom,így ha kell hegeszteni,csak szólj,bármelyik hétvégén meg tudjuk oldani,annyi időt tudok szakítani,de bármi másban is segítek,ha tudok.
                          Baráti üdvözlettel; Zsolt /Beagle/


                          Ui: Tetszik a profilképed!!!!
                          Utoljára szerkesztve a következő által: Beagle; 2013 okt. 11, 18:35.

                          Komment


                            Kedves apacsavó és mindannyiótok! Még egy nagyon fontos dolgot kihagytatok" én csináltam" még ha nem is volt rá elegendő pénzem én raktam össze és ennek fényében tudom mennyit várhatok viszont a gépünktől.Bízok benne ,hogy egyikőnknek sincsen annyi pénze és akkora kannája,hogy elegendő lenne a hátra lévő motoros életére. Az égiekben repesztve pedig már nem kell benzin csendesen suhanunk és ott sisak sem kell mert vigyáznak ránk az égiek!.

                            Komment


                              Elég lesz az égiekből van közöttünk néhány fehér-szakálú és mindannyian tudjuk,belül a lényeg ugyhogy a sirámokat befejezni,készülni a következő szezonra,mert NÉLKÜLÜNK üresek az utak!!!!!
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                Szia Chemotox!

                                Nagyon tettszet ez a célszerszám. Igaz a szétszerelést megoldottam de az összeszerelésnél jól jönne. Te csináltad? Tervek alapján?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X