Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts


    Hétfőn lesz 60 éve,hogy Londoban Puskásék 6:3-ra legyőzték a 90 éve veretlen angol válogatottat, ebből az alkalomból a mérkőzés 1953-ban készült felvételét,úgyhogy mindenki a képernyő elé!
    Aki magyar, velünk tart!
    Hétfőn 21:35 Duna TV
    TISZTELET A HŐSÖKNEK!!!

    Komment


      És itt egy elég szomorú hír Ferjáncz Attiláról:
      Agyérgyulladással kórházban Ferjáncz Attila

      Ő egy igazi autós veterán, és mára az ő egykori autói is veteránnak számítanak (Renault 5 Turbo, Audi Quatro). Bizonyára jólesik neki, ha innen is kívánunk neki mielőbbi gyógyulást és jó egészséget.

      Autóversenyzők_Ferjáncz-Tandari - YouTube

      Komment


        Szegény , ha tudná ,hogy még egy igazgatói intő is szárad a lelkén.....-----ellógtunk megnézni (mentem temetni szegény vidéki nagymamát ) persze kiderült

        Komment


          Kedves Fórumtársak!

          Néhány napra kénytelen voltam eltűnni egy szakember által telepített víruskereső program és az általa beengedett vírusdög miatt. Két napba tellett mire letakarítottam a vírusirtót ls a vírust, és egy napba a réginek az újratelepítése és a Windows helyrepofozása. Keresnem kellett egy új böngészőt is, mert a Google nem akart működni. Most Operával operálok. Szóval a számítógép javítása is célravezetőbb tud lenni házilag, mint a szervizes javítás. Ha nincs benne hiba, akkor teszünk bele, hogy visszahozd hozzánk. Jó trükk.

          Befejezem a dohogást, mert végülis Szenteste napjára csak sikerült idetévednem. Ezúton kívánok kedves Mindannyiótoknak békés, boldog áldott karácsonyt és új évet.

          Üdvözlettel: CZsolti

          Komment


            Ha estleg érdekel valakit az RC világa ,itt van egy két veterán modell elérhető áron :
            http://ladanivamodel.blogspot.hu/

            Kellemes Ünnepeket!

            Komment


              A pannónia mgtsz hírlevelében jött az alábbi felhívás, hadd osszam meg Veletek:

              "Ismét veterán motorokat loptak egy garázsfeltörés alkalmával, most Várpalotán .

              Mind a kettő egyedi fényezésű darab így könnyen felismerhetőek.

              Akár neked , akár valamelyik ismerősödnek felajánlják/felajánlották már " alkalmi vétel " címszó alatt vásárlásra.

              A rendőrség is nyomoz, de lehet, hogy a segítségünkkel előbbre jutnak.
              Segítségeteket előre is megköszönöm."


              Click image for larger version

Name:	pann1.jpg
Views:	1
Size:	120.9 KB
ID:	138957Click image for larger version

Name:	pann2.jpg
Views:	1
Size:	74.1 KB
ID:	138958

              Komment


                @CZsolti
                Én a helyedbe kapásból tettem volna be win telepítőt és taroltam volna a C meghajtót . Ez a leggyorsabb és leghatékonyabb vírusirtó ...

                Komment


                  Szia Jagdtigger!

                  "Én a helyedbe kapásból tettem volna be win telepítőt és taroltam volna a C meghajtót . Ez a leggyorsabb és leghatékonyabb vírusirtó"

                  Ez olyan, mintha a motort kidobnád a méhbe és vennél egy újat. Én gépészkedem ezzel is. Ma pl. rájöttem, hogy van egy "politikus folyamatom". Valami magától generálódó cucc, ami a processzor 98%-át lekötötte a nagy semmire. Kikapcsoltam és lássatok csodát, minden működik. Lehet, hogy az életben is ezt kéne csinálni?

                  Komment


                    "Ez olyan, mintha a motort kidobnád a méhbe és vennél egy újat."
                    Ez meg erős túlzás. Inkább egy motorgenerálhoz hasonlítanám a dolgot .

                    Komment


                      CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                      Néhány napra kénytelen voltam eltűnni egy szakember által telepített víruskereső program és az általa beengedett vírusdög miatt.
                      Lehet, hogy nem mondok újat egyes fórumtagok számára, de szeretnék ajánlani egy másik operációs rendszert, ami biztosan gond nélkül teszi a dolgát.
                      Linuxot ajánlanám, annak is talán a legkönnyebben használható fajtáját, az Ubuntut.
                      Mivel a vírusokat leginkább a jobban elterjedt operációs rendszerekhez írnak, ezért vírusirtóra nincs is szükség, így az nem fogja gépünket.
                      Azoknak ajánlom, akik internetezésre média lejátszásra, egyéb mostanság "járatos" tevékenységre használják gépüket.
                      Speciális Windows-hoz írt programok futtatásához, játékokhoz nem jó.
                      Feleségem gépén is Ubuntu van már egy éve.
                      Tökéletesen meg van elégedve

                      Persze, ezt is valakinek fel kell telepíteni a gépünkre.
                      Utoljára szerkesztve a következő által: sricsi70; 2013 dec. 29, 08:48.

                      Komment


                        Nem nehéz annyira . Én is ubuntu párti vagyok ami a linuxot, de inkább a KDE felülettel ellátott verziót ajánlanám(hivatalosan kubuntu a neve). Ez az új Unity nevű felület egy rémálom... (sajnos a microsoftot majmolják)

                        Komment


                          jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nem nehéz annyira . Én is ubuntu párti vagyok ami a linuxot, de inkább a KDE felülettel ellátott verziót ajánlanám(hivatalosan kubuntu a neve). Ez az új Unity nevű felület egy rémálom... (sajnos a microsoftot majmolják)
                          Örülök, hogy más is próbálkozik linuxal. Szerintem is jobb volt a régi felület, de ezt is meglehet szokni.
                          A KDE felület persze sokkal jobban néz ki, és lehet, hogy könnyeben kezelhető is.
                          Hardverigénye viszont jóval nagyobb.

                          Komment


                            CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            víruskereső program
                            Állítom, hogy abból jönnek a vírusok.
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              linuxnál wine alól még vines programokat is lehet futtatni, ha pedig esetleg játszana az ember akkor emulátorba telepít vindózt aztán futtatja ablakban szépen kubuntuval szerintem nem lessz sok baj a telepítője is emberbarát csk azt kell megszokni, hogy más a programok neve, meg pár dolgot parancssorból kell feltenni, de arra meg ott az irc alapú "terméktámogatás", ahol szépen elmagyarázzák az embernek hogy mit hogyan . telepítésben beállításban tudok segíteni (addig még terjed a tudományom

                              Komment


                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X