Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Kb. ugyanennyi különbség van egy kerékpáros és egy motorkerékpáros (veterán segédmotor-kerékpáros) között is.

    Click image for larger version

Name:	fogyókúra.jpg
Views:	1
Size:	39.2 KB
ID:	139796

    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

    Komment


      Ma igazán jó, és hasznos napom volt. Lehetőségem volt hosszasan beszélgetni ApaE-val aki megígérte, ha nem jön közbe semmi , eljön Tiszakeszire. Továbbá voltam Jókernél, aki értetlenül nézett rám, mikor Pannóniát kerestem nála a barkácsboltban. ( Előtte egyikükkel sem találkoztam személyesen ) Örülök hogy megismerhettem őket. Jóker még a " csőhajlítós " barátjának is bemutatott, akinél hasznos infókkal gazdagodhattam.

      Komment


        Üdv.

        Tudom hogy eretnekség amire készülök de szerintetek mi ütött az "ifjoncba"? Akárhányszor megállok leáll(konkrétan amint szétkapcsol a kuplung), ráadásul utána alig akar beindulni...
        https://dl.dropboxusercontent.com/u/...0512175024.mp4
        (Ez pont azután készült hogy fogta magát és leállt, a motor természetesen meleg...)

        Nekem konkrétan lövésem sincs mi lehet. Az érdekesség az hogy csak az alapjárat közelében szórakozik. Nem eszik többet, rendesen kiforog és "gyorsul" is.

        Előre is köszi a segítséget .

        Komment


          Szerintem a karbira ráférne egy kis takarítás. Abból baj nem lehet

          Komment


            Fél éves a motor...(ezért írtam hogy eretnekség) -.-'
            Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2014 máj. 12, 20:10.

            Komment


              Akárhányszor megállok leáll
              Alapjárat / alapjárati fúvóka esetleg?
              El is tömődhet, bár gondolom van benne szűrő; de az is megeshet hogy a fúvóka kirázódik és így töménytelen mennyiségben ömlik be a benzin. Ha leállás után gázadás mellett könnyebben indul, mint nélküle akkor esélyes, hogy többet kap mint a szükséges alapjárati mennyiség.


              Apropó, ha már kocsma: ki látta a Dreher reklámfilmjét?

              https://www.youtube.com/watch?v=TEpG60FBeCw

              There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

              Komment


                kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Apropó, ha már kocsma: ki látta a Dreher reklámfilmjét?
                Link róla esetleg? VAn aki nem néz tévét.

                Komment


                  CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  VAn aki nem néz tévét.
                  Csak nem?... Téged sem bűvöl el a villogó fénydoboz, s nem ülsz molylepke módjára a fény felé meredve?

                  Komment


                    Komment


                      Ha leállás után gázadás mellett könnyebben indul, mint nélküle akkor esélyes, hogy többet kap mint a szükséges alapjárati mennyiség.
                      Ugyanúgy alig akart indulni, érdekesség hogy a gyertya hézagának csökkentése javított a szitun valamelyest de csak tüneti kezelés. A probléma továbbra is fenn áll csak az indítás lett könnyebb. Holnap előhalászom a hézagmérőt és lemérem, gyári adat alapján 0,7-0,8 között kell lennie. Szemre amit belőttem az szerintem kisebb de kiderül.

                      Komment


                        ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        De hát ott a video 'betéve' ...

                        Ha mindenáron pötyögni akarsz: hátétépé kettőspont per per www pont jútyúbe pont com /watch?v=TEpG60FBeCw

                        Gyanítom, mobil eszközről (ájfóne?) néztél be ide, és ott nem látszott a video a flash miatt.
                        Épp fordítva történt. Az asztali gépen nem látszott. A tableten viszont igen. Végül azon is néztem meg.

                        Komment


                          CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Épp fordítva történt. Az asztali gépen nem látszott. A tableten viszont igen. Végül azon is néztem meg.
                          Akkor ideje telepíteni a flash player-t

                          Komment


                            VAn aki nem néz tévét.
                            Én sem, a youtube dobta be reklámként.
                            There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                            Komment


                              Komment


                                Szóval ezért van nekem 'gyomorrontásom' az összes gugli, jútyúb, fészbuk meg hasonlóktól ...
                                Tedd fel a firefoxot meg az adblock nevű kiegészítőt, viszlát reklámok.... .

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X