Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Hidd el ez nem szégyen! Volt egy munkatársam aki tíz évvel volt idősebb nálam. Ő nem konyított a számítógépekhez, de mikor a pozícióm veszélybe került ( a gyártósorról le kellett szednem a hibás termékeket és regisztrálni egy programban a hibákat) ő segített megtanulni az ő általa végzett feladatokat. Cserébe megtanítottam a program kezelésére. Kicsit nehezen, de megbarátkozott az "adminisztrációs ízé-vel". Mikor a pozícióm megszűnt, ő mellé osztottak be. Viszont mindkettőnknek el kellett végezni a régi feladatom. Ma már ő az ész kettőnk közül! Jól kiismerte a számítógépek világát és az internet mélyebb bugyrait. --- Tényleg csak a két százalékét használja egy átlagfelhasználó a világhálónak! Azonban sokkal több van a felszín alatt. Ezt már ő tudatosította bennem.

    Komment


      Ami lemaradt. Sajn nem fotóztam mindent.Click image for larger version

Name:	fórum ural 015.jpg
Views:	1
Size:	194.6 KB
ID:	144651Click image for larger version

Name:	fórum ural 011.jpg
Views:	1
Size:	196.2 KB
ID:	144652Click image for larger version

Name:	2007-04-13 04-03-39 - 0002.jpg
Views:	2
Size:	192.0 KB
ID:	144653Click image for larger version

Name:	2007-04-13 03-42-56 - 0011.jpg
Views:	2
Size:	194.2 KB
ID:	144654Click image for larger version

Name:	2007-04-13 03-48-31 - 0014.jpg
Views:	3
Size:	194.3 KB
ID:	144655

      Komment


        A káoszon uralkodni tudni kell.Click image for larger version

Name:	fórum ural.jpg
Views:	1
Size:	197.5 KB
ID:	144779

        Komment


          Tegnap dután kaptam gyümölcslevet,2xfelet belekostolgattam Akkor még jó is volt. Most olyan a fejem,mint ha valaki belülről kalapálná,közben nyomná a szemem. Én azt hittem birom..kár volt

          Komment


            Tegnap dután kaptam gyümölcslevet,2xfelet belekostolgattam
            2x fél decit, vagy 2x fél üveget?

            Komment


              Ne aggódj Atti, megnyugtatlak, ez csak rosszabb lesz
              A harmadik x-ig csak hírből hallottam a macskajaj fogalmát. Igaz, igen ritkán próbálkoztam vele, akkor is csak bizonyos határokon belül
              Utána viszont rohamosan romlott a helyzet. Ott tartok, hogy a felső határ 2 sör (azt is csak óvatosan, apránként), vagy 1,5 deci bor, vagy 1 feles. Efölött garantált a másnapi halálozás. Szóval nem belőlem fognak meggazdagodni a szeszesital gyártók...

              Komment


                Én is efelé hajlok. Régen azért más volt.

                - - - Updated - - -

                2x fél decit,
                Kb. Még nincs kedvem reggelizni. De dolgozni se nagyon Azért kicsit később megpróbálom

                Komment


                  Szervusztok! A haverok azt mondják, hogy kutyaharapást SÖRivel!

                  Komment


                    A " Z" nagyon fontos! Ami okozta a bajt az a gyógyszer! Nem vedelünk össze vissza.

                    Komment


                      Szerintem már majdnem szép. Tegnap voltunk házat nézni..úgy néz ki lesz saját játszós szobám. Click image for larger version

Name:	fór 002.jpg
Views:	1
Size:	193.3 KB
ID:	144845Click image for larger version

Name:	fór 003.jpg
Views:	1
Size:	195.9 KB
ID:	144846

                      - - - Updated - - -

                      Kinagyítottam,léhet csak a monitorom miatt,de nem az a szín.Ezt látni kell.

                      Komment


                        Köszi Attila nem hétköznapi szín, valóságban még élénkebb ahogy én gondolom!

                        Komment


                          Igen más. Attól függően hol van benne törés,hogyan éri a fény változik a szín. Keverek egy világosabbat is nagyobb szemcsemérettel.

                          - - - Updated - - -

                          Erős fetünő szín..vonzza a szemet. Ezzel barátkozni kell.

                          Komment


                            A káoszon uralkodni tudni kell.
                            Hoppci, egy Dnepr kerék
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              Hoppci, egy Dnepr kerék
                              Csak volt..már gurul. A kipuffogók már a kocsiban vannak a hólapáttal együtt.

                              Komment


                                A haver robogója bekerült a portára (szétvetette az erő) pedig nem szívesen fogadtam. Érdekesség: Leengedtem a szép málnaszörpszinű 2t olajat üdítős flakonba. Eltelt 4 óra,s teljesen megfeketedett Akkor most mi a baj? Az uv,vagy az olaj? Nemsoká sokfaktoros adalék kell?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X