Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Motom 48 GG 1948-tol egeszen a hatvanas evek vegeig gyartottak termeszetesen kulombozo valtoztatasokat eszkozolve a felorszag ilyen motorral jart a haboru utan nagyon sokat adtak el belole. Mivel megbizhato,olcso es nagyon keveset fogyaszt es a szervizigenye is kicsi Annak idelyen ezek voltak a szempontok ami alapjan valasztottak a vasarlok.Egyebkent meglepo hogy a szetszerelesehez semmifele eroltetes, utlegeles,melegites,nemkell kivulrol lemostam a sartol egy kis gazolajjal de minden csavar ep menetek jok forog a fpotengely a szelepek mukodnek sot a pakolasok is egyben lejottek az uszo nem jukas a tuszelep elzar a gumik tartjak a nyomast stb.Igy elsore nem rossz

    Komment


      Szervusztok! Na Te mázlista gyorsan vegyél lottót!!! Pofás jószág lesz a felújítás után!

      Komment


        hogy lehet ilyen mázlira szert tenni?
        Az nem Magyarország ! Ott nem "gyűjti " a fémet az etnikum !

        Komment


          Nem etn..m Többség! Hiszen lassan össze kell szedni magunkat mert nem azonos a sűrűségünk 1m2-re vetítve! De Movisz motorjához jó egészséget és látjátok akkor tájt még kaucsuk volt a gumiban többségében nem korom.

          Komment


            @Movisz
            Gratula a remek fogáshoz .


            Győrújbaráti motoros talin "lőttem" pár érdekes fotót :





            Videót inkább nem linkelem mert sokan nem szeretik ami ott folyik éjjelenként...

            Komment


              Az első képen Wittman István van. Pannóniában (is) nagy szaki csak sok türelem kell hozzá. (mármint kivárni hogy elkészüljön) Tavaly valamelyik havi Veterán újságban szerepelt. A többiek a cimborái

              Komment


                Nem találom a keres topikot... Valakinek esetleg nincs elfekvőben? Csak váz és villa elég lenne nem ingyé...
                Csepel Tihany férfi bicigliről lenne szó.
                Click image for larger version

Name:	148060_x300.jpg
Views:	1
Size:	23.9 KB
ID:	144472
                Előre is köszönöm.

                Komment


                  Two Photos of Pripyat – Then and Now | English Russia

                  Első kép?

                  Komment


                    Nem ismerem fel. Talán Pannónia? Nem biztos...

                    Komment


                      Arra gyanakszok, de én sem vagyok biztos benne.

                      Komment


                        Öröm mikor megszólal a korcsmáros is!

                        Komment


                          Mi lett az aszfalttal, ellopták?
                          Everything is better when you decide you don't care.

                          Komment


                            UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Mi lett az aszfalttal, ellopták?
                            Szervusztok! Nem feltétlen a lopást kell itt sejteni. A tapasztalatom szerint a következőket vegyük figyelembe.: 1 A fotók nem azonos szögből készültek. Ezért lehet eltérő a tájkép. 2 A mentési műveletek során a nehéz gépek is áthaladhadtak itt és tönkre tehették a flasztert. 3 A baleset rég volt. Majd 30 éve! Ezalatt magától is tönkre mehet bármilyen út. Na jó! Tudom! A rómaiak időt álló dolgokat hoztak létre. Ám itt lehet spóroltak az elv....ak. Jaj! És az avar is takarhat valamennyit.
                            Click image for larger version

Name:	image17.png
Views:	1
Size:	192.4 KB
ID:	144484
                            Utoljára szerkesztve a következő által: pasetta; 2015 máj. 21, 00:06.

                            Komment


                              Szerintem a második kép közelebbről készült, kb.onnan, ahol a fickó készül átjönni a zebrán. Látszik is a bekötőút, de nagyrészt már avar és fű borítja. Nem meglepő dolog, persze látványos és meghökkentő a különbség.

                              Én tavasszal mentem fel a péceli volt katonai bázishoz, ami a légvédelmi gyűrű része volt, rendes föld alatti bunkerrel, stb. Huszon-egynéhány év alatt ott is eltűnt az aszfaltutak nagy része. Két oldalt fák, minden ősszel beterítik az utat avarral... pár év és a természet visszaveszi a magáét...

                              Komment


                                Szomorú látni a civilizáció ilyen mértékű pusztulását (önpusztítását - ki, hogy értelmezi). Az még szomorúbb, hogy Pripjaty és környéke csak egyetlen a sok közül, amit muszáj volt nekik bevallani. Mennyi hasonló hely van még a volt szu területén, (meg azért az amcsiknál is akad bőven) ami erre a sorsra jutott. Néhány helyen egy fél Magyarország-nyi terület lett pusztulásra ítélve. Érdemes utánaolvasgatni kicsit, és belegondolni abba, hogy a neten csak a publikus események nyomait találjuk. Mi lehet még, amit eddig sikerült eltusolni.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X