Közlemény

Collapse
No announcement yet.

V. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi ( Július 27-28-29 )

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    valaki egy gőzgép hajtású légsűritővel állítana be,akkor szóljon mert viszek pisztolyt is....
    Egész véletlenül tudom, hogy a Jawatól 20 méterre nyílt ( vagy nyílik ) egy gumis műhely, és egészen véletlenül tudom a telefonszámát !

    Komment


      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Egész véletlenül tudom, hogy a Jawatól 20 méterre nyílt ( vagy nyílik ) egy gumis műhely, és egészen véletlenül tudom a telefonszámát !
      Ne izéljél már,egy félórás munkából:ne csináljunk már ötpercest....Nem kell kitakarni,alátétezni bekeni az ember és kész....
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        Végül is rendeződött a találkozón való résztvevésem. Az ifjú pár nagyon bölcsen augusztusra tette a mennyegzőt még májusban.
        Július 27 28 29 én a tiszakeszi találkozóé vagyok.
        Kérdés: Asszonyt lehet vinni,vagy nem szükséges.
        Program ajánlt
        Az I. Tiszakeszi Tengeralattjáró Ügyességi és Gyorsasági Verseny rendezését és élőszavas közvetítését vállalom

        Más. Ez most komoly. ( Eddig is komoly volt,csak most még azabb)

        Már bizonyára megvannak a felajánlások. A kérdés számomra az, hogy mivel járulhatnák hozzá még, mi az ami még hiányzik. Nem szrretnék potyalesőzni.

        Komment


          Sziasztok.

          Nekem úgy néz ki, hogy nem tudok részt venni a találkozón. Közbe jött egy olyan dolog, ami miatt nem aktuális. Régóta készülődöm már, de talán jövőre. Jó szórakozást!

          Üdv Tamás

          Komment


            Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A kérdés számomra az, hogy mivel járulhatnák hozzá még, mi az ami még hiányzik. Nem szrretnék potyalesőzni.
            Jó kérdés . A dinnyén felül én se tudom mit vigyek még, bár lehet az lenne a legegyszerűbb hogy miután helybe kialakult a "menü" a költségeket közösen dobnánk össze.

            Komment


              Ez nekem is tetszik. Akkor inkább úgy készülök,hogy a költség részemet rendezem.

              Komment


                Sziasztok sajnos nekem is ezen a hetvegen tobb olyan dolog akad amit nem tudok semmifelekepp elhalasztani ugy nezki Vasarnap tudnek indulni de az meg mar ertelmetlen.Jo szorakozast.

                Komment


                  Basszus falsul vannak felhangolva a húrok Srácok! Értem én Moviszra és mindazokra kik a minuszt húzzák. Mindőtök a hiány listát szaporítja nagyon sajnálom. Igrich tengeralatt járózás a magas üanyag ár miatt elmarad helyette javaslom a távolba nézést és a vigyorgás gyakorlást. A hölgyeket természetesen várjuk szeretettel mint mindíg!.

                  Komment


                    én , ott leszek - mert nekem ez - kell ! Ki kell pihennem a csongrádi aktív pihenést .

                    Komment


                      Sziasztok! Bár itt a fórumon kevésbé vagyok aktív hozzászóló (olvasgatni szoktam),de természetesen szerény személyem és kis családom jelen kíván lenni az ötödiken IS! Péntek reggel indulunk.....már várom!

                      Komment


                        üdv az olvasóknak, hogy növeljem a pozitívumot, jelentem én is ott leszek, bár még nem tudom mit tudok előhúzni a garázsból, ami alkalmas a megjelenésre és működik is, de Mirr-Murral ne legyen egyen, mert azok mindig beégettek

                        Komment


                          Ha ez jelentkezési lista : ott leszek. Igaz a meteorológia sz@. időt jósol remélem el tudjuk ijeszteni a nagy felhőket! Kicsik lehetnek az nem gond.

                          Komment


                            Akkor én is jelentkezem. Idén is ott leszek!

                            Komment


                              A jelentkezési lista itt található :
                              https://veteran.forum.hu/forum/cseve...%A1lkoz%C3%B3n

                              Komment


                                sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ha ez jelentkezési lista : ott leszek. Igaz a meteorológia sz@. időt jósol remélem el tudjuk ijeszteni a nagy felhőket! Kicsik lehetnek az nem gond.
                                Akkor nem széled szerte a nép hanem összejön hátul a teraszon

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X