Közlemény

Collapse
No announcement yet.

VI. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi (2019. július 26-28.)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Jokernek! Szurkolunk Neked , sorold haragosaid majd beosszuk a békülésed sorrendjét és mi teljesítjük fel áldozzuk magunkat. Azért nem akarok ny@lizni de így előre is hiányozni fog a fizimiskád a csapatból! Egyet azért tudj valahogy ki kell majdan engesztelned a bennünket!!

    Komment


      emu , a 0-ás minden formáját , környékét kerüld el !!!! ha csak nem 23-04 óra közt kívánsz arra menni .

      Komment


        sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Jokernek! Szurkolunk Neked , sorold haragosaid majd beosszuk a békülésed sorrendjét és mi teljesítjük fel áldozzuk magunkat. Azért nem akarok ny@lizni de így előre is hiányozni fog a fizimiskád a csapatból! Egyet azért tudj valahogy ki kell majdan engesztelned a bennünket!!
        nehéz döntés volt , de egyre nehezebben kucorgog fel a versenymotorra - most még sikerült ... meg sikerült szerezni egy nagyobb ( kölcsön ) ruhát ....

        Remélem lesz ott valaki aki valós idejű ( fénykép , videó ) megosztásra képes .


        Komment


          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          emu , a 0-ás minden formáját , környékét kerüld el !!!! ha csak nem 23-04 óra közt kívánsz arra menni
          Kösz főnök! Ez hírértékű.
          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Gyakorlat teszi a mestert.. Indulj el időben.
          beszótá! Pont Te aki ha a márciusban eldobált kokárdákkal összegányolt cserépléceken elindulsz hat percen belül Keszibe vagy!
          de nem sértődök meg, majd barátságból iszunk.


          Komment


            emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            beszótá! Pont Te
            Igen.. pont én. Én se vagyok sértődős. cserébe te is kötözködhetsz,majd békülünk. Te vagy az egyedüli akivel félnék haragban lenni..

            Komment


              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Te vagy az egyedüli akivel félnék haragban lenni..
              Ok.... Akkor ezen viszont mi többiek sértődünk meg....

              Komment


                taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ok.... Akkor ezen viszont mi többiek sértődünk meg....
                Már látom előre .. kicsi lesz a butykos..

                Komment


                  emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                  Ja és ezért külön kell egyet békülnünk!
                  Remek!
                  Valószínű, ismét országosan békülünk!! Azonban részemről max 2 cl-es békehozó jöhet szóba (egyszerre), ugyanis a tavalyi Keszis buli elteltével nem ittam alkoholt...

                  Komment


                    Emunak! Én is 60 körül szoktam közlekedni no akkor kicsivel kevesebbel? Ez sokszor kellemetlen mert ha hosszabbat megy az ember fia és sűrűn jönnek a falvak lassan halad az ember. Én is készülődök Kvarda Gabiékhoz és gondolkodtam pályán egyszerűbb lenne de ezt olvasva nem biztos, hogy az lenne a jó választás. Nem vagyok egy száguldós de szeretek haladni. Nem sport motor stílusba de nem tati- papi a stílusom azért. 60- és 100 az utazó általában vagy kicsi +.

                    Komment


                      Sziasztok!

                      Megszületett a döntés. Péntek reggel kb. 8 órakor két Simson indul Kistarcsáról. Várható érkezés bizonytalan, de rajta leszünk!

                      Komment


                        Maci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Kistarcsáról.
                        Merre mentek? Mi 9-10 körül indulunk Szadáról és a régi 3-ason megyünk.
                        2 motor 1 autó.

                        Komment


                          sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          2 motor 1 autó.
                          Jönnek az utódok is ?

                          Komment


                            Mai nap felcsillant a reménysugár hogy ismét tudok motorral menni. Mondjuk még nem az igazi, de hátha összejön még holnap
                            Hétfőn megkaptam a frissen fúrt hengerhez a dugattyút. Aztán kedden összerakásnál kiszakadt a gyertyamenet... Szóval ma reggel meló előtt a hengerfejesnél kezdtem, meló után meg mentem a javított hengerfejért aztán itthon össze is lapátoltam gyorsan. Este meg próbakör

                            Elég szépen simán megy. De ha nem gyorsítok és nem is lassítok, csak tartom a gázt akkor elkezd dadogni. Kihagyogat. Szóval még nem tökéletes a beállítás.
                            Utoljára szerkesztve a következő által: heeegany; 2019 júl. 24, 22:30.

                            Komment


                              heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Szóval még nem tökéletes a beállítás.
                              A bejáratós motort járatni,nem állítgatni kell,mikor egyértelműen jelzi,hogy sok :vagy kevés az anyag,majd akkor kell bántani....persze én is piszkálom időnként
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Jönnek az utódok is
                                Nem jönnek, nyaralnak a mamánál. Az asszonypajtival meglógunk...

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X