Közlemény

Collapse
No announcement yet.

VI. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi (2019. július 26-28.)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szóval még nem tökéletes a beállítás.
    Ha egy kicsit dús neki akkor hagyd, bejáratásnál úgyse árt. Csak el ne feledkezz róla... (kipuff nem fogja meghálálni)

    Komment


      sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Merre mentek? Mi 9-10 körül indulunk Szadáról és a régi 3-ason megyünk.
      Még nem döntöttük el, de mivel 40-50 km/h körül tudunk csak menni, ezért valószínűleg mielőbb elhagyjuk a 3-ast.

      Komment


        Sziasztok! A révház felszereltsége hasonló az rlőző évihez. Idén sem feltöltött hűtővel vár a polgi, hanem hűtő nélkül. Azt megint viszünk át a szüleimtől, de egy mikrosütőt tud valaki hozni?

        Komment


          taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          de egy mikrosütőt tud valaki hozni?
          Én sajnos nem, de kérdezném, hogy miért is kellene az nekünk?

          Komment


            taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            megint viszünk át a szüleimtől
            Valószínűleg elég korán ott leszek úgyhogy tudok segíteni ha kell . (4 körül tervezem az indulást)


            Rajzfilmet vigyek az ifjúságnak?

            Komment


              emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

              Én sajnos nem, de kérdezném, hogy miért is kellene az nekünk?
              Az passz. Csak eddig volt, de szoktuk azt használni?

              Komment


                jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Valószínűleg elég korán ott leszek úgyhogy tudok segíteni ha kell . (4 körül tervezem az indulást)


                Rajzfilmet vigyek az ifjúságnak?
                Ok! Köszi szépen!!!!!!!!!!!!!!

                Komment


                  Szervusztok!

                  Még nem tudom,hogy mikor sikerül elindulnunk,ha ennyi vendégem lesz a nap hátralévő részében mint idáig,akkor a hajnali indulás kétséges.Szerencsére elég sok látogatóm szokott lenni és mindenkit meg kell hallgatni és,ha gondja van megpróbálni segíteni rajta,még akkor is,ha éjszaka adódik valami.Nekem nem teher az ilyesmi,csak most pakolásznék,mert még igencsak az elején tartok a dolognak.

                  Szeretnék pedig hajnalban indulni,mert akkor még kicsi a forgalom és meg tudok ismerkedni az autóval,valamilyen Ford lesz és képről ítélve újszerű.Eléggé stokkos vagyok miatta,mert nem szeretnék semmilyen kárt tenni benne,arról nem is beszélve,hogy legutóbb pontosan egy éve vezettem autót.Nem felejtettem el,hogy hogyan működik és remélem egy 30 km. megtétele után,úgy nagyjából tudni fogom,hogy a beépített sok felesleges funkció közül mi az amire koncentrálni kell,de azért van egy kis ideg.Bánt már a dolog nagyon,hogy ilyen puhapöcs vagyok,hogy nincs egy saját hadra fogható,de nagyon,de nagyon puritán járművem,de mit csináljak ez van és ezt is köszönöm.

                  A forgalmas utakat kerülni fogom és minden nálam gyorsabban menni szándékozó járművet szívesen elengedek,-gondolom így is sokan emlegetni fogják az elődeimet,-pedig,ha tudnák,hogy nem is voltak ők olyan rosszak.

                  Üdvözlettel:Che

                  Komment


                    Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    sokan emlegetni fogják az elődeimet
                    Ne is foglalkozz vele, az nekem is megvolt ma. Mentem a laboreredményekért, jobb híján a robogóval. Szigorúan 60 max városon kívül. (Öregem késő estik dolgozik így ő nem tudott volna elmenni érte.)

                    Komment


                      Végül is nem idegeskedem,de azért a forgalomnak megfelelő tempóban kellen haladni,természetesen úgy,hogy megtartsa az ember a KRESZ szabályokat,amik néha nem is könnyűek,mert visz a forgalom,vagy a rossz útminőség miatt lehet,hogy indokoltan olyan sebességkorlátozások vannak,amit senki nem tart be,illetve kevesen.Próbál az ember a szabályokat tisztelően haladni,de azért ez közel sem mindig jön össze.Sokszor elgondolkozom rajta,ha most kellene vizsgáznom,a mai tudásszintemmel vajon megfelelnék e,-úgy vélem nem,de ezt azért ne terjesszétek!Közlekedni mindig defenzíven kell,mert még egy méternyi út alatt is sok lehet a veszélyhelyzet és visszafordíthatatlan események sorozata következhet be és akkor szinte mindegy,hogy ki a hibás,mert mindenki hibázhat.Úgy gondolom,hogy mindenkit haza várnak,ezért tekintettel kellene lenni másokra.

                      A dolgok összeszedésének vége,most már,csak be kell zsákolni.

                      Utoljára kérdezem,hogy szüksége van e valakinek gépi varrócérnára,vagy ígértem e valakinek valamit,amit most elvihetek?

                      (Idáig Attinak csatos üveg,Tibinek Ford apróságok vannak előkészítve)

                      Komment


                        Milyen sört szrrettek?

                        Komment


                          A sok hűtött hideget és rettenetesen!

                          Komment


                            Annyi+olyan pont jó lesz.
                            Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Milyen sört
                            Én pl igénytelen vagyok.. jobban érdekel a hőmérséklete mint a minősége vagy a mennyisége.

                            Komment


                              3 kg szalonna és dinnye betárazva...

                              Komment


                                Az előlegnek jó lesz de tudod dinnyéért Mátéapuval szoktam menni Mezőcsátra. Én is lázasan csomagolok de áram szünet volt a körzetünkben minek nem túlságosan örültem és nem volt a segítségemre.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X