Közlemény

Collapse
No announcement yet.

VI. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi (2019. július 26-28.)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Készítettem pár fotót, íme:

    Komment


      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        Szerettm volna ott lenni de nem tudtam elmenni ,azon a hetvegen .A poblem az hogy mindenfelekepp haza kell menjek mert a Magyar dokumentumjaim levannak jarva meg van egy kis csaladi ugy is ami intezni kell.Szerencses lett volna ha ezeket a talalkozo idejere tudtam volna szervezni de sajnos nem tolem fuggtek az idopontok.

        Komment


          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              Na majd most!

              Komment


                Komment


                  Komment


                    Köszönöm Gyuri,-jó volt végignézni.Az jutott eszembe,hogy ezen kívül,még szakadó esőben soha nem főztem szabadtéren bográcsost,-legalább most már ezen is túl vagyok.Ezúton is köszönöm a segítőknek,mind a favágásban,mind a cipelésben és az esernyő tartásban való,igen szolidáris részvételüket.Azért legközelebb ilyen "zacskós" húst főzünk,hát kevesebb vízzel kell feltölteni a bográcsot,mert egy kicsit lehetett volna sűrűbb is,-no de fogjuk rá az esőre,-végül is elfogyott az egész.

                    Üdvözlettel:Che

                    Komment


                      mir-mur Én megóvom a képeidet nem voltam rá felkészülve, hogy fényképezni fognak. Követelem hogy újra játszuk a találkozót

                      Komment


                        RedBull477 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        nem voltam rá felkészülve
                        Nem jól áll a séród ?

                        Komment


                          RedBull477
                          Robogót sikerült megcsinálni?

                          Komment


                            Hé, Máté!
                            Látom, megint rátolsz a gépézére...
                            a másik miféle lesz?

                            Komment


                              RedBull477 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              mir-mur Én megóvom a képeidet nem voltam rá felkészülve, hogy fényképezni fognak. Követelem hogy újra játszuk a találkozót
                              Pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el.

                              Komment


                                Zénó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Látom, megint rátolsz a gépézére...
                                Eladósorba került,eddig eddig szinten vagyok:és közben sajnálom!!!!
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X