Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Csíkozás, csíkozó szakemberek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #91
    említettem ezt a fazekasbodai csíkozó hölgyet, vele csíkoztattam meg a gépezet elemeit, elnézést a képekért, csak telefonnal készültek, de azért értékelhetőek

    Click image for larger version

Name:	CAM00184.jpg
Views:	1
Size:	192.1 KB
ID:	144172Click image for larger version

Name:	CAM00185.jpg
Views:	1
Size:	197.6 KB
ID:	144173Click image for larger version

Name:	CAM00186.jpg
Views:	1
Size:	196.3 KB
ID:	144174Click image for larger version

Name:	CAM00187.jpg
Views:	1
Size:	190.5 KB
ID:	144175

    kézzel készült, megmaradt gyári csíkozású elemekről levett mintákkal dolgozik, azok segítségével jelöli ki a vonalak helyét, s állítólag nyest farkából készült, saját gyártású ecsettel dolgozik (puhább mint a mókusé...)

    nem akarom reklámozni, de szerintem szép munkát végzett, ajánlom másnak is, fényez is elvileg, de arról nincs tapasztalatom
    Utoljára szerkesztve a következő által: Noob; 2015 ápr. 08, 07:56.
    OdinHEM, dongos78 és 5 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #92
      Szervusz Noob!


      Nem szép,-gyönyörű munka.Nyugodtan reklámozd,csak arra kell vigyázni,hogy rá ne repüljön egyszerre két "aktatáskás"!

      A nyestállomány úgy vélem,kezdhet bujkálni,mert a sok önjelölt csíkozó lehet,hogy levadássza a terjedelmesebb farokkal rendelkező példányokat.

      Üdvözlettel:Che
      OdinHEM és sepy kedvelte ezt.

      Komment


        #93
        Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A nyestállomány úgy vélem,kezdhet bujkálni
        Kibúvik a szeg a zsákból, szóval Joker ezért akarta elkapni szegény jószágot
        sepy és Che kedvelte ezt.

        Komment


          #94
          már csak én ronthatom el összerakáskor, ha megkarcolom

          nem ismertem a munkáit, de mikor elmentem hozzá, épp egy fehér BMW fogat elemeivel bíbelődött, mitmondjak, fantasztikusak voltak, így már nyugodtan vittem el az én fekete darabjaimat, csak sajnos az idővel áll hadilábon, de ezt már az elején megmondta, nem tud pontos dátumot mondani, majd jelentkezik...
          OdinHEM, sepy és Che kedvelte ezt.

          Komment


            #95
            Így kell ezt csinálni.....


            https://www.facebook.com/Pletykaszob...__mref=message
            sepy, Titus és 2 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #96
              Így kell ezt csinálni...
              Na igen............
              De a csávó valószínűleg nem dolgozok ráverőkalapáccsal, nem sarokcsiszol 230-as géppel, nem pakol téglát egész nap és nem "stilezik".
              És ezeket fiatalabb korában sem művelte!!!

              Komment


                #97
                A '70-es években az apám vett egy P10-est a KPM-től amivel valakit elütöttek és utána senki nem ült rá.
                Lakott itt az utcánk elején egy címfestő aki rendes alkoholista volt.
                Lejavította a tankot és megcsíkozta tökéletesen, pedig a művelet előtt is és utána is remegő kézzel vette szájához a poharat

                Komment


                  #98
                  emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A '70-es években az apám vett egy P10-est a KPM-től amivel valakit elütöttek és utána senki nem ült rá.
                  Lakott itt az utcánk elején egy címfestő aki rendes alkoholista volt.
                  Lejavította a tankot és megcsíkozta tökéletesen, pedig a művelet előtt is és utána is remegő kézzel vette szájához a poharat
                  Ez olyan mint az alkesz ács esete, aki annyira részeg hogy a földön megállni is alig bír, de felmegy a tetőre +5m magasra és biztosabban mászkál ott mint azok akik nem ittak semmit

                  Komment


                    #99
                    Ezek az emberek ha nem kapják meg az adagjukat remegnek, ha megitták biztos kezűekké válnak. Ennek az Indiai fazonnak tökéletes a térlátása és a gömb érzéke gyönyörűen csinálja. Hasonló a porcelán festészet is. Én csodálom ezeket az embereket milyen kézügyességgel vannak megáldva. Ők meg csodálják az esztergályost vagy a lemez lakatost ki egy romhalmazból gyúr csodát. / Attila tankja !/ Direkt nem írtam kasznist mert ez az igazi értelemben ez lassan kihal!Csere és dobjuk el, ehhez internet kell honnan szerezzük be.

                    Komment


                      annyira részeg hogy a földön megállni is alig bír, de felmegy a tetőre +5m magasra és biztosabban mászkál ott mint azok akik nem ittak semmit
                      Ugye, nem hügyeség a munkavédelemben a "védőital" fogalma
                      Én is akkor estem le az 5 méteres alu létráról és törtem porrá a csuklómat 2 éve, amikor nem készültem rá egy védőitallal

                      Komment


                        Üdv mindenkinek.
                        Csíkozásrol esvén szó,jómagam is csíkozom,ecsettel...bár én mókusször ecsettel :-) ,s immáron van egy motor a sok közül amit a veterán szemlén is "méltattak" a tulaj elmesélése szerint....szóval ha valakinek esetleg érdekes ,keressen meg.
                        Homokszórástól a a komplett fényezésen át csíkozásig ..egy helyben kivitelezhető.
                        https://www.facebook.com/robert.torb...0813351&type=3

                        Komment


                          Üdv valaki csíkozást vállal? Fehéren kellene húzni 4 db alkatrészt egy dkw-n, mint a képen.
                          Attached Files

                          Komment


                            ritt74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Üdv valaki csíkozást vállal?
                            Persze hogy igen... szólj rám.

                            Komment


                              Üdv mindekinek.Veterán motorok fényezését vállalom.Homokszórástól a végső kézi csíkozásig.

                              Komment


                                Sziasztok!
                                Olyan ügyben kérném a segítségeteket hogy gyárilag létezett-e szürke csíkozású Pannonia P10-es (fekete-szürke kombó)?
                                Köszönöm a válaszokat.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X