Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Üzemanyag tank tisztítása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Köszönöm a válaszokat! Valószínűleg kipróbálom őket.

    Komment


      A Limitless-hez viszem en is mindig es mindig jol dolgoznak sot innet tolunk mikor megyek haza tobb muhelybol is viszek tankokat es meg senki nem panaszkodott

      Komment


        Végül a nyáron elvittem a Limitless-hez a tankomat a horpadások eltüntetése és a gyantázás miatt. Előtte homok fúvattam és savaztam és ha már ott volt le is alapoztattam.
        Ezekért így összesen 33.000 Ft-ot fizettem. Volt rajta 1 nagyobb és 4-5 kisebb horpadás.

        Szépen megcsinálták. Egy helyen maradt benne egy kis egyenetlenség azt kis finom "kocogtatással" korrigálni kellett. Kb 3 perc volt az egész. Most várja a fényezést.

        Click image for larger version

Name:	20190630_182523.jpg
Views:	487
Size:	244.6 KB
ID:	219778Click image for larger version

Name:	20190630_182516.jpg
Views:	487
Size:	213.3 KB
ID:	219779Click image for larger version

Name:	20190630_182543.jpg
Views:	458
Size:	467.3 KB
ID:	219780Click image for larger version

Name:	20190630_182607.jpg
Views:	459
Size:	851.7 KB
ID:	219781

        Komment


          Én a bevonat elkészülte után semmi képen nem kocogtatnám mert ha esetleg repedést okoz csak idő kérdése és kezdődik a baj elölről.

          Komment


            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Én a bevonat elkészülte után semmi képen nem kocogtatnám mert ha esetleg repedést okoz csak idő kérdése és kezdődik a baj elölről.
            A készítőn kértem számon az egyenetlenséget.Ő javasolta e módon az egyengetést.Korrekt embernek tűnt. Szerintem simán megcsinalná garanciába. Az alku úgy szólt ahogy a hirdetése. Horpadásjavítás úgy, hogy nem kell majd gittelni. Elmondása szerint a gyanta van ennyire rugalmas.

            Komment


              Kondorfa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Elmondása szerint a gyanta van ennyire rugalmas.
              Ez miatt nem kell aggódni. Teszteltem az anyagot.. nylon fólia szerű a viselkedése, összegyűrheted majd kisimíthatod..nem változik semmit. Nem törik,alig szakítható,nagyon stabil anyag.

              Komment


                Ma volt idom kibontani a Pannonia tankjat mar reg megerkezett a Limitless-tol .Sajnos balga modon nem kezeltettem le meg festes elott de nem serult kozben .Egy Laverda tankot is csinaltattam veluk meg festes elott Click image for larger version

Name:	IMG_20200823_184547867.jpg
Views:	441
Size:	728.5 KB
ID:	224270 nem tudom ellehet e olvasni de felhivjak a figyelmet es datummal meg jelolik a hasznalhatosag idopontjat.

                Komment


                  Szervusztok! Öröm látni, hogy vannak akik még figyelnek a részletekre! Pontos és szakszerű a figyelmeztető szöveg a Movisz által fotózott csomagoláson! és az utolsó mondat: Baleset mentes motorozást kívánunk!
                  Ez nagyon kellemes meglepetés a mai "lelketlen" világban!!!

                  Komment


                    Click image for larger version

Name:	IMG_20200103_160036434.jpg
Views:	405
Size:	603.6 KB
ID:	224273 Click image for larger version

Name:	IMG_20200103_160031590.jpg
Views:	403
Size:	642.3 KB
ID:	224274 Click image for larger version

Name:	IMG_20200103_160018774.jpg
Views:	405
Size:	537.8 KB
ID:	224275 Igen meglepo az alapossag ahogy dolgoznak .Ezt a tankot csak belulrol kezeltek le .De van a masik azon volt egy par horpadas meghozza az eleknel .Ma eloszedem ezt is es rakok rola kepet hogy milyen lett.

                    Komment


                      pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ez nagyon kellemes meglepetés a mai "lelketlen" világban!!!
                      Nekem is festett belülről tankot. Majd két év után körömnyi helyen felhólyagosodott a festék. Visszavittem, megcsinálta, fizetni akartam, de azt mondta:"egyszer már kifizette."

                      Komment


                        Click image for larger version

Name:	IMG_20200824_132447002.jpg
Views:	409
Size:	689.3 KB
ID:	224293 Click image for larger version

Name:	IMG_20200824_132422626.jpg
Views:	398
Size:	771.6 KB
ID:	224294 Egesz jol nez ki szerintem

                        Komment


                          Meg egy tank ez uttal csak fel kell csiszolnom es kicsit fenyesiteni . Click image for larger version

Name:	IMG_20230514_151320953.jpg
Views:	132
Size:	493.2 KB
ID:	232025 Click image for larger version

Name:	IMG_20230514_151311604.jpg
Views:	128
Size:	516.2 KB
ID:	232026

                          Komment


                            Click image for larger version

Name:	tank0.jpg
Views:	168
Size:	72.5 KB
ID:	232030
                            homokfújás után
                            és fényezés után
                            Click image for larger version

Name:	tank1.jpg
Views:	140
Size:	303.0 KB
ID:	232031
                            Nem én fényeztem!

                            Komment


                              Nagyon sok redvás-rozsdás tankot citromsavaztam. És tökéletes, makulátlan eredményt adott. Semmi rázogatás, semmi csavarozgatás, rázza, és csavarozza mindenki a sjaátját - ócska poénkodás volt emígyileg elébb, az erotikát nem kihagyva, bár az nem magányos nexus, ne is toljuk tovább. Citromsav. Ami töménységet használok 3 dkg/l. Nekem bevált. Az ótvar tankot kilögybölöm sima vízzel, pókháló és egér, caládom és más állatfajták mentesítése végett, majd a citromsav oldatot a tank űrtartalmának megflelően, a csap eldugaszolása után bétöltöm, a tanksapka nyitvahagyásával.. S ezután türelmeseen várigatok, borizgatás, sörizgetés és más ehhez hasonló férfit önszórakoztató tevékenység közben, - kinek- kinek kifinomult ízlése szerint, úgy egy napot. Aztán kitöltöm a dzsuvás ratyit, s lám, lány, ott a fény a tankban. A rozsda meg takarodólag.
                              Hát így valék, nekem bevált.

                              Komment


                                Ez idáig rendben de ha ezután igazi benzint használnál maradna is így. DE és itt a bibi ez nem benzin ez Üzemanyag! és kezdődik a rozsdásodás ha nem kezeled le pl Műgyantás bevonat és nincs bosszúság újból!! Mindezt én is végig játszottam de az üzemanyagban lévő növényi adalék egyáltalán nem technika barát! Nekem ez a tapasztalatom. Azért időben kezdjetek tankot takarítani mert közeleg a 10. Jubileumi Találkozónk időpontja!!!! Mostmár a Guzzi is talpon!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X