Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Festés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szoba konyha vagy egész lakás.................?
    Mátéapu! Hát a művészek merre maradnak!? Leonardo, Raffaello, Donatello, Michelangelo.... Esetleg modernek: Picasso, Van Gogh, Munch, de Toulouse-Lautrec...
    De viccet félre téve! Szerintem meg kéne kérdezni Festéktüsszentő Hapci Benőt!

    Komment


      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szoba konyha vagy egész lakás.................?
      Egy D Csepel. Homokolás utáni állapotban.

      Komment


        Diesel125 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Egy D Csepel.
        Remélem belefér..!

        Nehezen tudom elképzelni,hogy valakinek az ismerőskörzetében nincs egy jó fényező.!?Az lehet,hogy drága,lehet nem ér rá(akkor jó munkája)...
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          Nem tudom megnyitni a 31. oldalt.. nem látom az előzményt. A kis Csepel nagyon munkaigényes gép festés szempontjából. Kb 40 festendő alkatrész,s azok mind láthatóak. A sárvédők előkészítése a szegecselések miatt elég nyűgös,munkaigényes hogy a szegecsek jól láthatóak legyenek fényezés után is. Fényezők nem szivesen vállalják...főleg aki már csinált ilyet.

          Komment


            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Remélem belefér..!

            Nehezen tudom elképzelni,hogy valakinek az ismerőskörzetében nincs egy jó fényező.!?Az lehet,hogy drága,lehet nem ér rá(akkor jó munkája)...
            Ha nehezen is, de jól képzeled...Van az ismerősi körben "fényező". Én lennék az.
            Viszont 3 dolog hiányzik, hogy neki álljak: 1. hely, 2. kompresszor (lehalt), 3. tudás, mert még sosem csináltam ilyet.
            Jelenleg olyan ajánlataim vannak, ami több mint a motor értéke. Azt meg már sokszor megtapasztaltam, hogy az, aki drága és nincs ideje nem egyenesen arányos a jó munkával. (Pl. az egyik ilyen horror ajánlatnál kaptam referencia fotót: festék megfolyva, csíkozást mintha én csináltam volna, kezdés(!) ideje félév. Az ár nem volt fix, kb. 20000-el lehet több is a végére. Az alapanyagot nem sikerült tisztázni, hogy tartalmazza-é...)

            Remélem belefér..!
            Könnyen eltudom képzelni, hogy szerencsés helyre születtél és kiválló "ismerőskörzettel" vagy megálldva, amiért írigyellek.

            Komment


              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Fényezők nem szivesen vállalják...főleg aki már csinált ilyet.

              Az baj... Aki meg nem csinált ilyet, ahhoz meg minek vigyem...

              Komment


                Diesel125 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Aki meg nem csinált ilyet, ahhoz meg minek vigyem...
                Ha szépen dolgozik,ezt is megoldja... s közben is tanul.. így már kettős haszon. Viszont az árat előre fixáljátok,ne legyen meglepetés.. hogy hát sokmunka volt. Kb 100 környékén számolj,de ez anyagfüggő is erősen. + igényességtől is függ.

                Komment


                  Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Kb 100 környékén számolj,de ez anyagfüggő is erősen. + igényességtől is függ.
                  Én számolnék, mások nem akarnak ennyivel számolni...

                  Komment


                    Diesel125 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Könnyen eltudom képzelni, hogy szerencsés helyre születtél és kiválló "ismerőskörzettel" vagy megálldva, amiért írigyellek.
                    Ne irigyelj,ha lenne keretem az anyagokra magam csinálnám,így polírozgatom álcázom,elterelem a figyelmet a sérült alkatrészekről, és reménykedem eljön az én időm is..
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      Diesel125 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Remélem belefér..!
                      Ezt a kötekedésre értettem nem az anyagiakra ........
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        Pl: Ez csak egy sárvédő.. Kb 10 óra munka van benne. Hegesztés,egyengetés,szegecsgyártás,újraszegecselés. Még nincs kész,van rajta kis simogatni való + egy rétegben fújni kell mikrofüllerrel s utána kerülhet rá a szín. Persze a belső is festve lesz.

                        Komment


                          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ez csak egy sárvédő..
                          Soha nem értettem a festetlenül,festetten szegecselt alkatrészeket mi védi a rozsdától,nem sok esély van a légmentes zárásra ilyen vékony anyagnál,és mégis láttam több szegecselt sérült darabot: nem a szegecselés környéke volt rossz állapotban????
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ne irigyelj,ha lenne keretem az anyagokra magam csinálnám,így polírozgatom álcázom,elterelem a figyelmet a sérült alkatrészekről, és reménykedem eljön az én időm is..
                            Hm, van időd és tudásod. Remek. Vállalj fényezést és megjön a keret is.
                            Utoljára szerkesztve a következő által: Diesel125; 2019 dec. 31, 11:17.

                            Komment


                              mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ezt a kötekedésre értettem nem az anyagiakra ........
                              Értettem. Én is!

                              Komment


                                Diesel125 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Vállalj fényezést és megjön a keret is.
                                Nagyon amatőr vagyok,igy az előkészület is a duplája .....meg hozd el a cuccodat..viddel a cuccodat,mennjek el anyagokért....ez már duplázná a költségeket,Tudom már mondták KÖLTÖZZ el....Ja!
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X