Közlemény

Collapse
No announcement yet.

EAN esztergák szerelése, karbantartása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meghát nem reszel fiókban
    Reszeltem, hegesztettem én már kézben tartva is, ha úgy hozta a sors.
    Nem mindig volt kéznél satu, eszköz, vagy valami célszerszám.

    Komment


      emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Meghát nem reszel fiókban! az mégjobban kiveszőben van.
      Az dugja mások elől amit csinál,mert alig tudja és szégyenli nem beszélve arról fél,hogy a másik esetleg pénzt kereshet vele!

      Én azt mondom aki látványból,elbeszélésből megtud valamit csinálni az megérdemli !!!!! Ráadásul ha késztetése van úgy is keres megoldást,viszont lehet más módon oldja meg!
      pasetta és Kopasz 1 kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        Kopasz 1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nagyon szívesen.
        Több mint 50 év szerszámgép javításban (hagyományos, NC, CNC) eltöltött tapasztalattal (mechanika, hidraulika, pneumatika) szívesen segítek, ahol tudok.
        Néha még nekem is vannak újdonságok.
        Kopasz 1.
        Üdvözöllek!
        WMW FUW 250/IV marógépről mi a véleményed? Van benne javítási tapasztalatod? Mert lehet hogy szükség lenne a segítségedre.
        Csak kerüljön haza. Van német nyelvű gépkönyv is.

        Komment


          maradona67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          FUW 250/IV marógépről mi a véleményed?
          FUW 315/III -ról van gépkönyvem. Gondolom, a 250 -es nem sokban különbözik tőle. Meg kell keresnem és átnéznem, utána tudok véleményt mondani. Már régen javítottam ilyen típust.

          Komment


            maradona67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            WMW FUW 250/IV marógépről mi a véleményed?
            Kicsit átnéztem, benne van a 315 -ös mellett a 250/IV -es is. Ha kérdésed van, tedd fel nyugodtan, vagyunk itt többen is, megpróbálunk segíteni.

            Komment


              maradona67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Van német nyelvű gépkönyv is.
              Nekem fénymásolt német illetve magyar nyelvű gépkönyvem van. Ha érdekel e-mail címet kérek.
              maradona67, movisz és mátéapu kedvelte ezt.

              Komment


                Kopasz 1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                magyar nyelvű gépkönyvem van
                A magyar nyelvű gépkönyv érdekelne ha tudod küld át légyszives. PM-ben megy a mail cím.
                Kopasz 1 kedvelte ezt.

                Komment


                  maradona67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A magyar nyelvű gépkönyv érdekelne ha tudod küld át légyszives.
                  A rajzokat még be kell szkennelnem, utána küldöm.
                  Neked eredetiben van meg a német nyelvű gépkönyv?
                  Mert akkor megkérnélek, a rajzokat ha lesz időd légy szíves küld át, a jobb minőség érdekében.
                  Mint írtam, nekem fénymásolt van, és hát nem a legjobb minőségben kaptam meg.

                  Komment


                    maradona67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    PM-ben megy a mail cím.
                    Szevasz!
                    Megpróbálom erre az e-mail címre átküldeni, de a freemail nem enged nagyobb fájlt átküldeni, ezért lehet, hogy csak több részletben fogom tudni küldeni.
                    Nem tudnál egy gmail -os e-mail címet adni?

                    Komment


                      maradona67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      A magyar nyelvű gépkönyv érdekelne ha tudod küld át légyszives. PM-ben megy a mail cím.
                      Elküldtem a megadott e-mail címre a gépkönyvet, ami nekem megvan.
                      Azért küldtem el az egészet, mert nem tudom Neked mi kell belőle.
                      Válogasd ki ami Neked kell.
                      106 fájl az egész.
                      Így fájlonként tudsz válogatni.
                      Ha kell, jelezd és összefűzöm őket egy fájlba, akkor lefelé görgetve tudod nézni őket.
                      Azért írtam, hogy magyar- illetve német nyelvű, mert a leírás az magyar nyelvű, a képeken pedig német nyelvű a szöveg.
                      Légy szíves jelezz vissza, hogy megkaptad-e?
                      Titus, pasetta és mátéapu kedvelte ezt.

                      Komment


                        Szervusztok! Ha nagy méretű fájlokat kell küldeni, jó lehet a Mammutmail.com 400Mb-os fájlokig használható. Esetleg a fájlt fel lehet tölteni a Google Drive-ra és a feltöltési linket lehet megosztani. Be lehet állítani, hogy a link ismeretében mindenki letölthesse, vagy engedélyezni kell a hozzáférést az adott személynek.
                        Kopasz 1 kedvelte ezt.

                        Komment


                          pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          engedélyezni kell a hozzáférést az adott személynek.
                          Jelen esetben van 106 fájl.
                          Azt hol lehet beállítani, hogy mindegyikhez legyen hozzáférése?
                          Jelen esetben maradona67 kért az első fájlhoz hozzáférést, de a többi 105 -öt is meg tudja nyitni, vagy letölteni ezzel az engedéllyel?
                          A 106 fájl 107 Mb.

                          Komment


                            Elküldtem a Mammutmail.com -al.
                            Alink: http://mammutmail.com/hu/download/5b...85014aeb266cfd
                            Maradona67 légy szíves jelezz vissza, hogy megkaptad-e mind a 106 fájlt.
                            Bocs,
                            Jelszó:
                            e08698
                            Utoljára szerkesztve a következő által: Kopasz 1; 2022 febr. 05, 08:05.

                            Komment


                              pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ha nagy méretű fájlokat kell küldeni, jó lehet a Mammutmail.com 400Mb-os fájlokig használható
                              Pasetta köszönöm szépen.
                              Úgy néz ki, ez jobb, mint a Google Drive.
                              pasetta kedvelte ezt.

                              Komment


                                Kopasz 1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                elen esetben van 106 fájl.
                                Azt hol lehet beállítani, hogy mindegyikhez legyen hozzáférése?
                                Jelen esetben maradona67 kért az első fájlhoz hozzáférést, de a többi 105 -öt is meg tudja nyitni, vagy letölteni ezzel az engedéllyel?
                                A 106 fájl 107 Mb.




                                Szervusztok! Kopasz 1! Amikor ilyen dolog van: a fájlokat tedd mappába és azt töltsd fel a Google Drive-ra. Azt is szoktam csinálni, hogy betömörítem és a tömörített mappát teszem fel. Én ritkán használom a Drive-ot. Kicsit nehézkesen kezelem. Mikor kér valaki gépkönyvet, leírást, akkor szoktam ilyet tenni.
                                Kopasz 1 kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X