Közlemény

Collapse
No announcement yet.

jawa 350 634 felújítása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Oda van felhegesztve, ahol a váz alsó csöve meg van vastagítva. A 634-01 en gyárilag nincs.
    Tamás78 kedvelte ezt.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      Egy javaslat mivel elég nehéz a gép oldalról minden képen ki kell merevíteni a felhegesztett tartót mert elgörbül használat közben és 8 mm-nél ne legyen vékonyabb.Én egy 3/4 "csövet vágtam ketté és arra tettem rá majd azt hegesztettem a vázra. A Sport CZ-m re én is először merevítés nélkül tettem fel és bizony felmálházva hajlik!
      Tamás78 kedvelte ezt.

      Komment


        wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Oda van felhegesztve, ahol a váz alsó csöve meg van vastagítva. A 634-01 en gyárilag nincs.
        Köszönöm!
        Akkor marad támasz nélkül, mert meghagyom eredetiben. Nem hegesztgetek.
        mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          Kis ügyességgel hátra a keréktengelyhez csinálhatsz valami ETZ oldalsztenderhez hasonlót. Igaz hegeszteni kell, meg feláldozni egy távtartót és fékkitámasztót. Ennyit megér. A kipufftól macerás elférni, de megoldható.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kis ügyességgel hátra a keréktengelyhez csinálhatsz valami ETZ oldalsztenderhez hasonlót. Igaz hegeszteni kell, meg feláldozni egy távtartót és fékkitámasztót. Ennyit megér. A kipufftól macerás elférni, de megoldható.
            Az sem lenne rossz, de most azon gondolkoztam, hogy olyat nem lehetne, mint az 559-re? Olyat ami bilinccsel kapcsolódik a vázhoz a bölcső résznél. Vagy egyszerűen csak az 559-re valót rárakni. Lehet kapni is készen de nagyon drága (13000ft).

            http://redhotmotors.hu/spd/210000007...LTAMASZ-KPL-16
            Utoljára szerkesztve a következő által: Tamás78; 2018 máj. 14, 21:10.

            Komment


              Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              hogy olyat nem lehetne, mint az 559-re? Olyat ami bilinccsel kapcsolódik a vázhoz a bölcső résznél.
              Vagy még egyszerűbben :mint a pannóniánál a lábtartó csavarja alá...?
              Tamás78, sepy és zahi kedvelte ezt.
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                Az sem lenne rossz, de most azon gondolkoztam, hogy olyat nem lehetne, mint az 559-re? Olyat ami bilinccsel kapcsolódik a vázhoz a bölcső résznél. Vagy egyszerűen csak az 559-re valót rárakni. Lehet kapni is készen de nagyon drága (13000ft).

                http://redhotmotors.hu/spd/210000007...LTAMASZ-KPL-16
                SZia , nekem van ilyen .Elég gyenge cucc ...

                Tamás78 és wsievers kedvelte ezt.

                Komment


                  Ba701 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                  SZia , nekem van ilyen .Elég gyenge cucc ...
                  Akkor kihagyom, köszi. Van itthon ETZ oldaltámasz, kitalálok valamit. Vagy ez a Pannóniás dolog is jó lehet. Nagyon jó lenne valami mert bitang nehéz motor ez a 634.

                  Komment


                    Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nagyon jó lenne valami mert bitang nehéz motor ez a 634.
                    Ha nyugodtan akarom hagyni a motorjaimat,sztenderre állítom...nem nehéz,keresd meg a felállítás módját. Nem mindegy merre áll a kormány és hol fogod és akkor egy betanult mozdulattal egyszerűvé válik a felállítás.
                    Nem szólhatok semmit mert a hegesztett fülre felraktam a támaszt ,és a régóta őrizgetett új jobboldalit is felszereltem a Pannóniámra igaz nem használom őket,de szeretem ha mindenféle kütyü rajta van.....
                    Tamás78 kedvelte ezt.
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      nem nehéz,keresd meg a felállítás módját.
                      És itt nem kell rosszra gondolni .....

                      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nem mindegy merre áll a kormány
                      Csak semmi politika !!!!

                      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      egy betanult mozdulattal egyszerűvé válik a felállítás.
                      Tényleg nem kell rosszra gondolni , hiszen rossz az aki rosszra gondol !

                      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nem szólhatok semmit mert a hegesztett fülre felraktam a támaszt ,és a régóta őrizgetett új jobboldalit is felszereltem a Pannóniámra
                      Mostanában olyan bizonytalan vagyok , ..... vagy mégse ???? Így legalább nem tud feldőlni eggyik irányba sem .

                      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      szeretem ha mindenféle kütyü rajta van.....
                      Miért kell ezt mindenki előtt ....

                      Remélem nem sértődtél meg Máté ????? Ha igen , majd valahogy kibékülünk ...
                      sepy, madorka és 3 további látogató kedvelte ezt.

                      Komment


                        Könnyű Neked Máté, ha én is olyan hosszú lennék!!?? Kissé rogyasztassz és kiegyenesedsz és már levegőbe a gép. Nekünk meg mély növésűeknek bírkóznunk kell.
                        mátéapu és heeegany kedvelte ezt.

                        Komment


                          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kissé rogyasztassz és kiegyenesedsz és már levegőbe a gép.
                          Biztosan számít valamit...
                          Viszont a tervezés sokat számit,a Kawa 250-kiló és könnyebb sztenderre tenni mint a 146-kg-os Pancsit (na ezért Apae megskalpolna )
                          sepy, wsievers és 2 további látogató kedvelte ezt.
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            Betenném ide a kérdésem, hátha valaki
                            Milyen mérete lehet ennek a telo porvédőnek? Telefont nem veszik fel, emilre nem reagálnak

                            Komment


                              horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Betenném ide a kérdésem, hátha valaki
                              Milyen mérete lehet ennek a telo porvédőnek? Telefont nem veszik fel, emilre nem reagálnak
                              Ha nem felejtem el akkor holnap nagyjából lemérem. Pannóniára tökéletesen passzol. Nekem ilyen van rajta.

                              Komment


                                heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nekem ilyen van rajta.
                                Köszi
                                /miért irjak legalább 20 karakter hosszt? /

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X