Közlemény

Collapse
No announcement yet.

MZ ES-TS mindenféle

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Igen jól említette Taluga a Stáron olyan volt. Az enyém is elkopott és egy trombita rézlemeznek csúfolt vékony r. lemezből hajlítottam rá a csúszkára és tökéletesen dolgozott évekig.Ragasztás nélkül meg állt csak a két oldalát alá hajtottam.
    Titus, taluga és dongos78 kedvelte ezt.

    Komment


      CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem lehet megperselyezni azt a gázkart?
      Már ezen is gondolkoztam. Ezt milyen anyagból lenne érdemes megcsinálni?
      Műanyag is jó lehet, vagy inkább réz (ahogy Sepy is írta)?
      Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2014 febr. 20, 11:09.
      taluga kedvelte ezt.

      Komment


        Az enyém is elkopott és egy trombita rézlemeznek csúfolt vékony r. lemezből hajlítottam rá a csúszkára és tökéletesen dolgozott évekig
        Ez a megoldás most is jó lehet. Célszerűen olyan anyagot kell választani, ami házon belül is föllelhető. Ez ebben az esetben akár egy üres konzervesdoboz is lehet. El van dugva, nem látszik.
        taluga és dongos78 kedvelte ezt.

        Komment


          Köszönöm a válaszokat. Már nagyon készülődök, folyamatosan rendelgetem a szükséges alkatrészeket. Ha ilyen enyhe marad az idő, hétvégén el is kezdem a szétbombázást. Már alig várom hogy újra fogdoshassam a vasakat, alakuljon a gép!
          taluga kedvelte ezt.

          Komment


            Én annak idején a rézlemezt a jó siklási tényezői miatt választottam, jól bezsírozva nem veszett össze a markolatban lévő " huzagolásra hasonlító "alu. pályával.Persze ha valakinek van kedve lehet újat is csinálni. Nekem anno gyorsan kellett mert menni kellett a haverokkal./ 1968-69/ táján," a múlt évezred utolsó századának majdnem a derekán"!!
            OdinHEM, taluga és 2 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              Gázcső (gázkar) Simson Schwalbe / Star / Mz
              Utoljára szerkesztve a következő által: taluga; 2014 febr. 20, 17:54.
              dongos78 kedvelte ezt.

              Komment


                Szevasztok

                Új kérdés- mennyi olaj kell egy 125-ös TS első telójába és milyen fajta a legjobb?
                taluga kedvelte ezt.

                Komment


                  Ez nagyon jó! Köszönöm Taluga! Az ára is teljesen jó, sokszor a használtért többet kérnek..
                  Mindenesetre először megpróbálom perselyezni. De ezen kívül is sok hasznos alkatrészt látok az oldalon...
                  Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2014 febr. 21, 08:21.
                  taluga kedvelte ezt.

                  Komment


                    ts125zoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Új kérdés- mennyi olaj kell egy 125-ös TS első telójába és milyen fajta a legjobb?
                    Szia! Ezt találtam, lehet benne csemegézni:
                    Motor szerelés/MZ/Olajok - Wikikönyvek
                    taluga kedvelte ezt.

                    Komment


                      ts125zoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szevasztok
                      Új kérdés- mennyi olaj kell egy 125-ös TS első telójába és milyen fajta a legjobb?
                      Ez még jobb:
                      MZ TS 125
                      taluga kedvelte ezt.

                      Komment


                        Sziasztok köszi mindenkinek a válaszokat.
                        taluga kedvelte ezt.

                        Komment


                          De ezen kívül is sok hasznos alkatrészt látok az oldalon...
                          Igen, én is vásároltam tőlük többször.

                          Amúgy a perselyezésre akartam írni a link mellé, hogy ha ennyiért lehet venni, akkor kár a fáradtságért... de elvetettem, mint hülyeség. Az agytornáért és saját munkánkért sosem az!
                          Legutóbbi példa a múlt hónapból. Egy elkészült festményemet szerettem volna úgy befelyezni, hogy a lakkréteg megrepedezzen rajta. Hosszan agyalogtam, hogy miket keverjek össze ennek a hatásnak az eléréséhez. Mikor megvolt az ötlet, eszembe jutott a már sokszor tapasztalt dolog: ezt más már sokkal hamarabb kitalálhatta
                          Beütöttem a keresőbe... persze, hogy kapni "repesztőlakkot". Megrendeltem, de az agytornát abszolút nem sajnáltam.
                          Ja, a próbánál nem hagyott nyugodni a dolog, és ... az én kotyvalékom jobban működött
                          OdinHEM és dongos78 kedvelte ezt.

                          Komment


                            Sziasztok!

                            Keresek MZ ES 250 Trophy robbantott ábrákat!
                            Segítségeteket előre is köszönöm!

                            Komment


                              Én annak idején a rézlemezt a jó siklási tényezői miatt választottam, jól bezsírozva nem veszett össze a markolatban lévő „huzagolásra hasonlító” alu. pályával.
                              A baglyok is ezért kedvelik a rezet. Mármint a rézfánfütyülő baglyok! :cool
                              taluga, dongos78 és sepy kedvelte ezt.

                              Komment


                                A réz fa károsítóját fogyasztó szárnyasra gondolsz? Réz fa szú bagoly?
                                OdinHEM, CZsolti és taluga kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X