Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Gyerünk veteránnal motorozni! De miben?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    én ezen vacilálok:
    Igazi klasszikus ausztrál stílus...

    Valami hasonló a cordura helyett nekem is jó lenne...
    ...ehhez.

    Click image for larger version

Name:	Fénykép1176.jpg
Views:	1
Size:	196.3 KB
ID:	139334

    Komment


      #77
      Hát ehhez is a bőrszerkó illik!, ez nem vitás.Az is kortalan mint Mi!
      Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2014 febr. 23, 16:12. Oka: bővítés

      Komment


        #78
        Az is kortalan mint Mi!
        Bár az önmagunkba vetett hit ebben a legfontosabb, azért én be is biztosítottam magam ez ügyben! Pár éve körbeúsztam Aphrodite szikláját, ahogy a helyiek instruáltak, így többé nem öregszem

        Komment


          #79
          Csak a poén kedvéért írom le ezt a valóban megtörtént esetet:

          A haver motorját (Jawa 634) javítottuk nyáron, fürdőnadrágban. Elment egy próbakörre ész és papírok nélkül. Szerencsére bukó volt rajta. Naná, hogy kiszúrta a rendőr. Igazoltatás, "papírokat kérem" stb.

          - Sajnos nincs nálam. - mondta a srác.
          - Valahogy sejtettem. - szólt a rendőr.

          Végül kiegyeztek 100-Ft-os helyszíni bírságban, mert az - csupa véletlenül - volt a srác fürdőgatyájában, hiszen Szanazugba készültünk fürdeni.

          Szóval a nyári viselet akár fürdőnadrág is lehet. A mai benzinárak mellett ez könnyen megy.

          Komment


            #80
            Végül kiegyeztek 100-Ft-os helyszíni bírságban, mert az - csupa véletlenül - volt a srác fürdőgatyájában, hiszen Szanazugba készültünk fürdeni.
            Csak a pontosítás végett: az eset '82-ben történt, amikor még volt papír százforintos és az árán 5 l benzint lehetett venni!

            Komment


              #81
              Én estem már el rövid gatyában, és bőrnadrágban is!Tudom mi a különbség a kettő között, ezért inkább arra szavazok hogy motorozáshoz fel kell öltözni!Ha korhűek akartok lenni vegyetek föl sima fekete vagy barna bőrruhát, Sisakból szerintem zárt kell,ne mintásat vegyetek hanem sima feketét vagy matt feketét és kész!
              Utoljára szerkesztve a következő által: Balumester; 2014 febr. 24, 13:47.

              Komment


                #82
                A motorosok Védő Szentje szólalt meg általad! Nagyon nem mindegy,hogy melyik bőr kopik!

                Komment


                  #83
                  Én még kicsi vagyok és nem is okoskodom(már!)........csak egy kérdésem lenne:Aki lépten nyomon lepotyog a mociról minek ül fel?

                  Komment


                    #84
                    Az úgy gondolja érvényes rá a régi mondás: A gyakorlás teszi az embert! Ki Ő? , az Adneralin szintet tartani kell valahogy ?!.

                    Komment


                      #85
                      sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      A gyakorlás teszi az embert
                      Ez nagy igazság! A szerencsésebbek kismotor segítségével teszik ezt. Én szerencsés vagyok. Pár horzsolás, kipufogó által égetett lábszár révén megtanultam amit meg kellett.
                      Egy barátom kevésbé volt szerencsés. Egy Yamaha RD250 volt az első motorja, amivel tapasztalatokat szerzett. Az eredmény: egy nedves őszi napon, faleveles kanyarban egy merész bedöntés miatt ripityára tört boka és lábszár, mellcsont törés, pár nap kórház. Na meg egy rommá lett nagymotor.
                      Úgy érzem, megvan a kellő tapasztalatom, ettől függetlenül szeretnék nagymotoron kellően beöltözni. Mert annyi barom van az utakon, bármikor érhet miattuk meglepetés. Amikor a tapasztalat nem elég ahhoz, hogy a nyeregben maradjak.
                      A dongóval nap mint nap tapasztalom a marhaságot. Kis tömegű, lassú motorral mindig sikerült elkerülni a bajt...

                      Komment


                        #86
                        A motorozásnak a lényege veszik el a sok védő cucctól!Erősködjetek bárhogy,bármennyire...ÉN(!)...nem vagyok hajlandó körbe csomagolni magamat!Persze Ti jól öltözzetek be nehogy valami baj érjen mert értetek kár lenne!Sokszor le írtam már hogy 16 -ik évem betöltése előtt kerültem kapcsolatba a motorozással,pár évet kroszoztam is(akkor viseltünk a versenyeken műbőr védőruhát ami semmire sem volt jó!)...........eddig elvoltam különösebb ruházat nélkül már erre a néhány évre nem kezdem el!A bukást én úgysem úsznám meg komolyabb kórházi ápolás nélkül(a csípő protkóim biztosan kimozdulnának és annak katasztrófális következményei lehetnek!).........ezért már nem is igen megyek 120-nál gyorsabban!(igaz lassabban se nagyon!).....hát csak vigyázzatok magatokra és másokra(főleg rám!)!!!!!!!!!!!

                        Komment


                          #87
                          nem is igen megyek 120-nál gyorsabban! (igaz lassabban se nagyon!)
                          Hol van az a lejtő,én is szeretnék annyival menni
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            #88
                            apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            .hát csak vigyázzatok magatokra és másokra(főleg rám!)!!!!!!!!!!!
                            minden szentnek maga felé hajlik a kormánya

                            Komment


                              #89

                              mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Hol van az a lejtő,én is szeretnék annyival menni
                              Kedves Mateapu!A Youtuben,apacsavo és apacsavo1 címszó alatt van néhány videóm amin a motoros szerencsétlenkedéseimet láthatod!...kellemes röhejt!

                              Komment


                                #90
                                .kellemes röhejt!
                                Számomra tiszteletet ébresztő,a gép álapota és a szeretet a gépeddel kapcsolatban.
                                Azt hittem egy titkolt,rizskályhával száguldozol.
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X