Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Átiratási bonyodalmak, kérdés! :)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #91
    a lakóhelyemhez közeli vizsgabázison
    NKH-nál?

    Én 2012. júliusban vettem a motort, de nem aggódom a forgalomba helyezésen, hiszen szürke forgalmis, elektronikus nyilvántartásban nem szereplő jármű. Vagyis szobadísz még.

    Tetszik a tiéd, '68. első feléből való?
    wsievers kedvelte ezt.

    Komment


      #92
      Koszi az infokat! Van legalis uj tipusu adasvetelim a forgalmiba bejegyzett tulajjal. Motor kb 20 eve all csuromcrozsda. De remelem azert kicsit kipucolom beindul es at lehet valahogy tolni a vizsgan. (Bar se feklampa se helyzetjelzo gyarilag nincs.) viszon a forgalmiban nincs az h vegleg kivonva csak annyi hogy forgalombol kivonva. Rendszama nincs meg alitolag leadta a papper akitol vettem. A masik hogy ezen a motoron gyarilag vaznyaktabla van es a motoron egy motorszam ami megegyezik egymassal. Vazon nincs kulon alvazszam csak a vaznyak tablan. Nemtudom hogy eredetiseg vizsgalaton mit szolnak ehhez. Foleg h a vaznyaktablaba anno bele utottek hogy cm 50. De olyan barbar munkaval hogy az alvazszam ra utottek keresztbe. Ettol fuggetlenzl nagyjabol olvashato de nemtom mitfognak szolni ehhez. jawa 05rol beszelunk.

      Komment


        #93
        Bar se feklampa se helyzetjelzo gyarilag nincs.
        Akkor kezdheted kifúrni a sárvédőt, és felszerelni. A kürttel és a 2 tükörrel együtt! Csak az OT vizsgával kaphatsz felmentést, lásd 4. számú melléklet a vizsgakérelmen.
        Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2014 jan. 18, 15:41.
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          #94
          Vazon nincs kulon alvazszam csak a vaznyak tablan
          Azzal semmi gond nem lessz. Az Izseken sincs.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            #95
            Foleg h a vaznyaktablaba anno bele utottek hogy cm 50
            Akkor a rendszámozás felejtős. Megküzdhetsz vele, de lehet, hogy csak a pénzed fogja elvinni.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              #96
              Ezek a motorok nem mennek el smkp. -ként? épp úgy mint a Stárok!.Tudtommal csak a két személy miatt kell csak de tényleg kár a ráfordítás a rendszámra.Egy személlyel még a motorozás is élvezetesebb vele.
              sinter kedvelte ezt.

              Komment


                #97
                sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ezek a motorok nem mennek el smkp. -ként? épp úgy mint a Stárok!.Tudtommal csak a két személy miatt kell csak de tényleg kár a ráfordítás a rendszámra.Egy személlyel még a motorozás is élvezetesebb vele.
                De lehet persze rendszam nelkul. De en szeretnem mindenkepp rendszamositani. CM50 beutes kizarja a rendszamot vagy mi?

                Komment


                  #98
                  Üdv Robesz68!

                  A napokban akarok meg vásárolni egy IZS Planéta 3-ast,de annak zöld színű forgalmija van, és végleg kivonták a forgalomból anno. Nekem azt mondta az okmányirodás hölgy, hogy először kötelező biztosítást kell kötnöm alvázszám alapján, majd a közlekedési felügyeletnél kell levizsgáztatnom a motort, utána eredetvizsgálat, majd okmányiroda. Kérdésem, akkor nem szükséges a felügyeletnél vizsgáztatni a motort, hanem bár hol megtehetem? Milyen rendelet, utasítás, szabályozza, írja ezt le?
                  Utoljára szerkesztve a következő által: Zvonyik; 2014 jan. 18, 19:42.

                  Komment


                    #99
                    bár hol megtehetem?
                    NEM ! CSAK a NKH nál. Új forgalomba helyezésnek minősül, és ez csak ott csinálhatják meg.
                    írja ezt le?
                    Most én !
                    sepy, Titus és wsievers kedvelte ezt.

                    Komment


                      Üdv Mir-Mur!

                      Akkor most mi a helyes sorrend?

                      Komment


                        Eredetiség vizsgálat, biztosítás, Vizsga a sorrend.
                        dongos78 kedvelte ezt.

                        Komment


                          Komárom-Esztergom megye a részletek e-mailban

                          Komment


                            A vásárlás pillanatától érvényes biztosítással kell rendelkezni, különben fedezetlenségi pótdíjat számolnak fel a biztosítók.

                            Komment


                              Hali 1967 es gyártás, 1968 05. havi forgalomba helyezés.

                              Komment


                                Szia az én mocim nem vonták ki a forgalomból viszont a rendszámot elvesztették, ez volt a fő probléma. És mint azt írtam is a kekkh. adatbázisában semmit nem találtak róla.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X