Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

• Jelentem én is tettem egy 190 km-es karikát Békés és Csongrád megyében olyan nézelődős túrázásként élvezve a jó időt. Nem sok de 3 órát tudtam a tennivalókból lecsípni. Remélem közületek is tett egy kis kitérőt valaki még!

Komment

• sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Remélem közületek is tett egy kis kitérőt valaki még!

Jelentem én is!!!

Idén először menetem a Pannoniával. A benzint nem volt időm leengedni, ezért azzal, ami volt benne. Biztos, ami biztos alapon a pumpálás, meg az akksi behelyezése után a fúvókákat kikaptam, és kitisztítottam, aztán a 3. rúgásra röffent és 18 km oda, ugyanannyi vissza.

Csodás érzés volt.

Szezon elején mindig óvatosabb vagyok, újra hozzá kell szokni, de ezzel együtt is a 70-es utazót megunva föl 80-ra, motor mélyebben hörög, aztán 90! Ennyivel még nem is mentem vele, egy csillapítás nélküli első telóval, meg Pannonia dobfékekkel, nem is igazán jó ez hosszasan...

Nagyon szeretem ezt a motort. Nekiállok nemsokára az Izs-nek, ha lesz egy kis időm. Kap az is egy 12 voltos gyújtást, elektromos rendszert, aztán hajrá!!!

Komment

• A Pannonia T5 után elkészült az MZ motor is! Forgalomba helyezés után az első út...

Komment

Working...
        X